Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Prośby o odbanowanie


HoRtX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana:✔|HoRtX|✔
SteamID, na które dostałeś bana:STEAM_1:1:171880283
Ranga na MM i Wingman: MM=Złoty laur II  Wingman Mistrzowski obrońca I
Stopień w CS:GO: 30 
Ilość godzin w CS:GO:1972godzin
Admin, który Cię zbanował:
[AWP] BaSroS

Mapa, na której dostałeś bana: Nie pamietam 
Godzina bana:
01-21-19 17:04
Powód bana:WH
Długośc bana:
Permanent
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Nie wiem dlaczego dostalem bana jak normalnie gralem 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

A, to dzięki za rozpatrzenie, widać niepotrzebna jest administracja AWP. 

@Czarny Magik zamkniesz temat?

 

Nie pisz bezsensownych postów, które nic nie wnoszą do prośby o UB. Umiemy sprawdzać graczy, dzięki za troskę. 

 

Sprawdzę demko ok. 22, to tutaj wstawię. @BaSroS twierdzi, że kilka razy sprawdzał, więc jestem skłonny mu wierzyć bardziej niż kimkolwiek jesteś @Czarny Magiki Twojemu zawodowe u sprawdzeniu gracza. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to juz nie pogram na serwerach GLOBALELITE ?????? pogralem 30min max na serwie i ban za nic to bardzo fajnie adminowa kilka razy zabilem i dostalem bana to bardzo fajnie ze lepsie gracze nie moga grac na tym serwie bo jak zacznie zabiajc to ze ma czity i odrazu trzeba banowac 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
4 godziny temu, BaSroS napisał:

Po szczegółowym oglądnięciu i analizie demka pierwszy raz spotkałem z tak specyficznym rodzajem grania jak i samego wychylania.

Rozumiem że można znać dobrze mapy i nauczyć się perfekcyjnie wychylać z movementem  ale u ciebie w niektórych momentach to było już przegięcie. Najbardziej dziwiły mnie akcję gdzie słyszałeś jak gość idzie ci po prawej a i tak byłeś wcelowany w lewą pozycję gdzie gościu szedł na shifcie choć nie miałeś prawa ani na radarze ani przez info domyślać się że przyjdzie z tamtej strony. Podsumowując zostaje przy stanowisku że w twoim przypadku używanie wspomagaczy (w tym przypadku WH) mogły mieć miejsce.

Czekam na wypowiedzi od pozostałych adminów.

Pozdrawiam ~ BaSroS

 

 

 

OK rozumien ze nie podoba ci sie jak gram ale ja gram czysto i jak chcecie to moge wam nagrywac jak gram na serwerach jak mi nie wiezycie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Od razu przepraszam @Dante. Wiem, że nie powinienem się mieszać w to, ale ja obejrzałem demo i moim zdaniem nic nie było mocno podejrzanego. Wychylał na typów, których wcześniej zobaczył, nie było super szybkich strzałów w szpary, ani nagłych zmian stron celowania, akurat jak ziomek przechodził na drugą stronę. Jedyne co to jak od dołu skanował noscopami w typa na wieży to chyba 2 razy celował w ziomka, ale kolejne 2 strzały były totalnie obok - zakładam, że to przypadek. W sumie pewnie połowa graczy by celowała gdzie indziej po pierwszym strzale, bo by założyła, że osoba na górze się rusza, żeby nie dostać.

 

@BaSroS Moim zdaniem to, że słyszy typa po jednej stronie i w niego nie celuje nie świadczy od czitach. Przykładowo ja jak wchodzę na serwer ustawiam volume 0.07 i gram na głośnikach(oba są po lewej stronie), więc tak naprawdę gram z takim dźwiękiem, żeby słyszeć co ludzie mówią i  móc z nimi rozmawiać. Równie dobrze, ten ziomek zbanowany mógł nie słyszeć kroków i po prostu się nie obrócić. 

 

Taka moja opinia. Róbcie co uważacie za słuszne. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Halmer napisał:

Od razu przepraszam @Dante. Wiem, że nie powinienem się mieszać w to, ale ja obejrzałem demo i moim zdaniem nic nie było mocno podejrzanego. Wychylał na typów, których wcześniej zobaczył, nie było super szybkich strzałów w szpary, ani nagłych zmian stron celowania, akurat jak ziomek przechodził na drugą stronę. Jedyne co to jak od dołu skanował noscopami w typa na wieży to chyba 2 razy celował w ziomka, ale kolejne 2 strzały były totalnie obok - zakładam, że to przypadek. W sumie pewnie połowa graczy by celowała gdzie indziej po pierwszym strzale, bo by założyła, że osoba na górze się rusza, żeby nie dostać.

 

@BaSroS Moim zdaniem to, że słyszy typa po jednej stronie i w niego nie celuje nie świadczy od czitach. Przykładowo ja jak wchodzę na serwer ustawiam volume 0.07 i gram na głośnikach(oba są po lewej stronie), więc tak naprawdę gram z takim dźwiękiem, żeby słyszeć co ludzie mówią i  móc z nimi rozmawiać. Równie dobrze, ten ziomek zbanowany mógł nie słyszeć kroków i po prostu się nie obrócić. 

 

Taka moja opinia. Róbcie co uważacie za słuszne. 

 

masz racje z tym grałem czysto administracja nie słusznie dała mi bana a jak się zna mapy i wie gdzie są szczeliny to się przez nie patrzy a jak widzi sie typa to czeka az wychyli proste i logiczne 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...