Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na graczy


Rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Twój Nick: ♆яυғυѕ♆ HNS૪g۞d 

Nick oskarżonego: JParmy_вarмan$, MaRiuSZ シ, Malina 007

DATA/GODZINA/MAPA: Nie pamiętam nazwy mapy, 17:20 i wcześniej

Opis: Wchodze sobie na serwer, po czym słyszę "Na DR nie masz Admina to możemy Cię wyzywać" czy coś takiego. To byli gracze HNS oczywiście. Zostałem zwyzywany, może nie jakoś okrutnie, ale trzeba pokazać, że nie mogą robić co chcą :) 

Dowody: Demko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potwierdzam . może to były poprostu były żarty a ty to bierzesz na powaznie ?  albo jak zwykle nie miałeś humoru jak wtedy gdy mnie zbanowałeś . sam sie do tego przyznałeś. 

Garbi <3

 

Edytowane przez Garbi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie mam humoru oznacza, że reaguje na coś bardziej niż zwykle, a nie, że nie reaguje w ogóle. W tym momencie nie miało to nic do gadania, ponieważ wkurza mnie to, że nazywają mnie gracze "Rafatus" już niektórym odpuszczam, ale to wyjątkom. Po za tym nazywając mnie "dzieciaczkiem" bardzo pokazują swój iloraz inteligencji i z tego co wiem, żeby się wypowiadać pod pod jakimś postem trzeba najpierw mieć chociaż jakiś sensowny argument i znać sytuacje oraz grać na serwerze :) 

BTW: Wyzywanie dla żartów jest na tak niskim poziomie, że jeżeli to był żart to mam za dużo iq, żeby go zrozumieć. ;) I jeżeli będzie wymierzona na nich kara i mam nadzieje, że będzie proszę o skrócenie jej dla Maliny, za postawę godną podziwu:D 

 

Miłego dnia :) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz tak serio  nie widzałem żebyś zmutował kogoś kto naprawde powienien dostac muta , mutujesz takich ludzi którzy ci podpadną . Pierwszy przykład pisze tą odp jest godzina 23:45  na ded ranie <wiem inaczej sie pisz > na mapie ..simpsons.. czterech ziomków wchodzi i wyzywa każdego przez godzinkę . Jakoś wtedy cie nie było . tylko Bob zareagował <szacun i dzk > A jak byśmy to byli my to wydaje mi się że dostalibyśmy bana + muta  . Jeśli serio ty bierzesz wszytko do siebie to SORY . Ale nie wydaje mi sie żeby wyzywaniew jakieś gierce na jakimś serwerze przez internet tak bardzo cię urażało ? albo się myle .                                                       Moje zdanie jest takie popracuj nad sobą i nad tymi  gorszymi dniami <3

Garbi 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do twojej odpowiedzi nie słyszłem będąc na serwerze aby ktoś wyzywał cię od Rafatusa i dzieciaczka . Mówisz o tym , że masz za duży iloraz inteligencji na to żeby zrozumieć to , że ktoś chce sobie umilić dzień lub poprostu kogoś zwyzywac dla żartów np kolege, znajomego to nie powinieneś mieć nic do gadania bo jeśli to innym  nie przeszkadza to jakim prawem się wtrącasz  ? 

A odnosząc się do tego , że nie mam sensownych argumentów grubo się mylisz . 

Garbi <3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze jest demko, na którym wszystko jest, po drugie co mnie obchodzi jak się inni wyzywają na DR skoro nie mam tam adm? Po trzecie nie było cie biedroneczka jeszcze w tedy jak wszedłem, ewentualnie nie zauważyłem, a może się tak zdarzyć. Po czwarte w regulaminie jest zakaz wyzywania się nawet dla "zabawy". 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...