Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nowe mapy!


Flow

Rekomendowane odpowiedzi

 Właśnie przypomniałeś mi dzieciństwo... Cały czas pamiętam secrety na tych wszystkich mapach... np na jb_brixx trzeba było skoczyć między 2 odpowiednie kolce żeby zostać przeleportowanym na dach więzienia gdzie znajdował się scout, wtedy jak się miało vipa to ze spadochronem było ez ale bez to ludzie się zabijali haha. jb_mountaincraft jestem jak najbardziej za, tam też pamiętam te OP secrety. A co do JB_renegade.. z tam tą pamiętam pana garix660, graliśmy tam razem chyba 3 lata temu... ta mapa najbardziej przypomina mi te stare dobre JB. A co do jb_clounds był nie dawno temat o tym, @Ewel♡ napisała że przyszłym czasie zostaną dodane. Wcześniej też były ale było strasznie dużo problemów errory itp. 
Lecz co do map na wszystkie jestem na duże TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
  • Legenda

Fajne propozycje dajecie ogólnie, ale na przykład mapa mario od @Boguś oraz Fentex od @krl wymaga lepszego sprzętu i wielu osobom będą bardzo spadały FPSy. Proponuję, żebyście posprawdzali mapy, które dajecie w propozycjach, czy działają bez zarzutu - oraz - czy są ciekawe zabawy na niej, żeby był porządek i zaoszczędzić trochę czasu na weryfikowaniu tego. Później z @FENOMENAL sprawdzimy je dokładnie, czy nie ma z nimi problemów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...