Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

   Nie dawno odkopałem temat z błędami JB  2016 dlatego chce się poprawić i się tu wypisze.

1. Na zabawie zombie na większością mapach są miejsca na które może wejść tylko VIP, nie musi to być coś mega dużego, ostatnio jak grałem VIP wszedł sobie na drzewo na które zwykły zombie (ct) nie da rady wejść. Nie wiem czy jest to przywilej VIP’a czy może bugowanie lub oszukiwanie.

2. Niektóre mapy pozwalają nam na otworzenie cel po przez użycie granata. (Jeżeli będzie potrzebne wymienię dane mapy)

3. Opcja głosowania „Głosuj za wyrzuceniem wardena” jest zbugowana ponieważ kiedy warden jest sam i niesie więźniów w kajdankach i nagle zabierze mu Wardena nie ma wtedy jak odkajdankować więźniów. Nie ma innej opcji od wpisania w konsoli kill. Nie wiem czy na tym te głosowanie polega moim zdaniem jest to Bug. Tak samo niektóre osoby zachęcają innych do głosowania co rundę. (Często jest tak co mapę) (utrudnia normalne prowadzenie)

4. Kajdanki, czasami jak chcemy odkajdankować więźnia po prostu nie zadziała, a jak zaczniemy ponowne próby to w końcu zabijemy więźńa zeusem.

5. Nie wiem jaki jest powód tego Buga lecz nie raz podczas wczytywania mapy, wyrzuca z CSA (wyłącza gre), nie jest to tylko spotykane u mnie (gdyby bylo to tylko u mnie to bym chyba nie pisał Xd)

6. Trzeba trochę ulepszyć plugin serwera bo komenda !o po prostu nie działa na żadnej mapie... Jest to denerwujące w prowadzeniu.
Nie wiem czy to już zostało naprawione ale też żeby bronie nie znikały po wyrzuceniu przez wardena.

                                           To było trochę ode mnie, Czarny Magik
 

Edytowane przez Czarny Magik
błędy w pisowni
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Właściciel

2. Na których konkretnie

4. Niebawem zaktualizuje plugin.

1. Teoretycznie przywilej vipa, bo posiada double jump, może postaram się to trochę zbalansować.

6. Komenda !o w sensie !open?

 

W przyszłym tyg prawdopodobnie zabiorę się za poprawianie serwera, myślę że osoby zainteresowane ulepszeniem serwera będą mogły wejść do nas na kanał i pomóc nam w ulepszaniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

53 minuty temu, Dzagu napisał:

W przyszłym tyg prawdopodobnie zabiorę się za poprawianie serwera, myślę że osoby zainteresowane ulepszeniem serwera będą mogły wejść do nas na kanał i pomóc nam w ulepszaniu.

Czekam nie cierpliwie ;D bardzo chciałbym pomóc w ulepszeniu serwera. Pan @FENOMENAL wytłumaczył twoje wcześniejsze pytania @Dzagu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...