Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Takie o wspomnienie xD


HEADSHOTMACHINE

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przypomniało mi się jak na nasz serwer HNS po raz pierwszy wbił @Aryan i @Blyetu. Przyszli jak każdy, normalnie grali, rozmawiali itp.. Później kupili vipa i zaczęła się zabawa :D Pierwsze nauki latania, nauka map itd.. Po pewnym czasie zostali adminami :D a ja zrobiłem sobie paru miesięczną przerwe od HNS. Po tym czasie wbijam patrze a tu Aryan opiekun HNS a Blyet opiekun TS. Zostało mi to w pamięci, ponieważ tak jak napisałem pamiętam ich początki u nas :D

Napiszcie wasze wspomnienia z HNS na dole :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ty też o tym pomyślałeś? xD 

Moje najlepsze wspomnienie sięga czasów kiedy nie miałem Admina. Sasu miał tylko Admina i był na serwerowni [*] Kiedy wszyscy razem się bawili było mniej toxic ludzi, ludzie grali bez Vipów(przez co prawie serwer umarł, ale no) to były czasy :D Pamiętam do teraz jak wszyscy na mnie naciskali, żebym został Adminem, a potem czekałem 2 tygodnie na zaakceptowanie :p:lol:

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

O jezu łezka w oku się kreci. I pomyśleć ze ja już jestem z siecią jakoś koło 3 lat może ponad nawet.

Tyle akcji tyle dymów tyle niezapomnianych osób masakra i tak do tej pory mnie bawi to ze z wami tu jestem moje baranki :p

 

PS. Te baranki to oczywiście to tak skromnie i sarkastycznie by nie było dramy jakiejś :p

 

A tu osoby które mi utkwiły ze starej administracji których już na sieci chyba nie ma :)

 

@Fuzhou
@RainyM

@risenΩ

@Mohamed

@Widar

@SlashereK.

@Everest

@Tomb Raider

@SySyr

@Bayont

@Rajnbołdasz

 

 

Kurde dużo by pisać

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ewel♡ napisał:

Ale.... Blyetu zawsze był technikiem TS xD + to nie były początki blyeta tutaj;p

Rufus napisał o co mi chodzi :)

16 godzin temu, RufusiKK_2017 napisał:

No tak, ale chodzi, że jak pierwszy raz wszedł na HNS, a tam nie ma napisane, że był zwykłym graczem, albo ja już nie rozumiem :lol:

Dobrze rozumiesz ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Miło sobie przypomnieć jak to kiedyś kurła było

miesiące zleciały a HNS dalej w serduszku <3

Wielu tych z którymi grałem na początku już poszło ale wspomnienia zostały.

Lecz są jeszcze ci co zostali Rufusek, Blyetu, Pixelek, Ty i jeszcze kilku ;)

Ale nic się nie zmieniło że na HNS zabawy nie brakuje XD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...