Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Admina - Czarny Magik


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Czarny Magik
e-Mail (może być prywatnie podany): [email protected]
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/Czarny Magik/188.68.252.62:27016/
Wiek: 16 
Steam ID: STEAM_0:1:458415464
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Gram w 4 dni(czasami 5) w tygodniu, co do gry w okresie szkolnym pogram
zawsze 2-3 godzinki, jednak co do weekendu na dzień jakoś 6-7 godzin. W csie większość czasu spędzam na JB, czyli nie gram
żadnych mm'ów itd.
Miałeś kiedyś u nas bana: Zdarzyło się to kilka razy, nauczyło mnie to dużo i poprawiłem zachowanie. Za 1 był to ban za
zbuntowanie się po odrodzeniu, po zabiciu 1 ct'ka przypomniało mi się że się dopiero odrodziłem dlatego wpisałem kill w
konsoli i czekałem na bana. Za 2 razem było to za bugowanie mapy granatem, nie wiedziałem wtedy jeszcze do końca że
otwieranie cel granatem jest uznawane za bugowanie mapy. Jednak za 3 nie wiem za co zostałem zbanowany, poszedłem na obiad
dostałem kick'a za afk'a a jak wróciłem i wszedłem na serwer po 5 sekundach dostałem bana z podpisem "Freekill", do dziś 
nie zostało mi wyjaśnione za co konkretnie dostałem tego bana. 
Doświadczenie w adminowaniu: Gram na trybie JB od 2016 i wiem co można o co nie można, nie raz byłem adminem w JB,
musiałem odejść od życia admina ponieważ szkoła mi kazała..
Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6,5/10 (pluginów jeszcze się uczę)
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jest to moje drugie podanie ponieważ pierwsze nie przyjęło się dlatego chciałbym
spróbować jeszcze raz. Tryb JailBreak to coś na co umiem poświęcić cały dzień, poznałem bardzo miłych i przyjaznych ludzi,
niektórych mogę nazwać rodziną <3 (nie, nie jestem uzależniony) jednak czasami na serwer wejdzie nowy gracz, w takiej
sytuacji zawsze pomagam pomóc się rozpoznać z trybem JB oraz jego regulaminem. Ale czasami na serwer potrafi wejść tak 
zwany "Toxic Player(tłm. Toksyczny Gracz)" który po prostu bez powodu zaczyna wyzywać i przekrzykiwać się z innymi. W takich
sytuacjach często brakuje administracji, i dlatego też to pisze. Ostatnio widzę jak dużo osób łamie regulamin, wiem że jako
użytkownik forum mogę napisać skargę ale po prostu gdybym miał pisać skargę co godzinę nie miało by to sensu. Tak jak już
wspominałem wyżej byłem adminem na trybie JB, dlatego wiem co i jak. Jestem bardzo rozpoznawalny na serwerze, przez co
dużo graczy zaczęło ustawiać sobie nick'i typu : Rudy Magik, Ruski Magik, Biały Magik, Niebieski Magik i tak dalej. Nie
przeszkadza mi to gorzej jak by ktoś miał identyczną nazwę. Bardzo chciałbym taki obowiązek ponieważ mam dużo wolnego czasu
w którym przeważnie się nudzę, bycie Adminem na pewno by to zmieniło :D
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Jak na razie nie :p
Znajomość Regulaminu: 9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna: Tak jak pisałem w poprzednim podaniu aktualnie mieszkam w Danii i do polski przyjeżdżam 4 razy w
roku. Za każdym razem mogę obiecać 20-50 zł. Jeżeli będzie potrzeba będę mógł 100 zł.

Edytowane przez Czarny Magik
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Co ja mogę powiedzieć

+doświadczenie z serwerami tego typu 

+czas na serwerze 

+widzę że regulaminu się douczyłeś :)

+rozpoznawalny

+aktywny na forum (czasami za bardzo :p )

Myślę, że można dać mu szansę. Ewentualnie można mu na start dać rangę strażnika.

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem neutralny z przechyleniem na NIE, głównie dlatego iż obserwowałem cię na serwerze i jak dla mnie jesteś strasznie arogancki. Do tego dochodzi twoja przesadna czasem aktywność na forum, ale rozumiem chcesz jak najszybciej sobie podbić rozpoznawalność. Natomiast no coś mi mówi, że nie będziesz się nadawał na tą posadę i jest to moje skromne zdanie z obserwacji ciebie na serwerze czy forum. Ale życzę powodzenia :) POZDRO 
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem neutralny

zalety

Aktywność

regulamin

co do sm, to prosił bym jakiś test

dla tego pana

doświadczenie 

wady

postawa

po za tym, że jesteś arogancki i według mnie nie wszystko co mówisz na forum jest prawdą w życiu codziennym, ale to moje zdanie i mogę się mylić 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ogólem jestem neutralny.

Plusy:

-Rozpoznawalny 

-Aktywny aż za bardzo

-czas ktory moze poświęcić na server

-regulamin

Minusy:

-Tutaj zgadzam się z Chińczykiem jesteś dość arogancki czego raczej ludzie nie lubią.

-Nie zgadzam sie co do tego że brakuje administracji zazwyczaj kogoś widzę ?

I tak odemnie nie wypowiadaj się pod swoim podaniem to dość słabe skoro ktoś wyraził swoje zdanie zaakceptuj je i tyle. To opiekunowie zadecydują czy bliżej im do opinii kogoś kto nie jest przychylny do twojego podania czy może odwrotnie. Ogólnie masz chęci i to mi się podoba ale jeszcze nieco popracuj nad sobą i jak najbardziej będę za! 

 

                                   Pozdrawiam Sadyba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
7 godzin temu, FENOMENAL napisał:

Myślę, że można dać mu szansę. Ewentualnie można mu na start dać rangę strażnika.

Plusy te co są powyżej zgadzam się z nimi jak i również minusy. Zgadzam się również z wypowiedzią @FENOMENAL odnośnie strażnika, dałbym mu szansę w tej roli. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...