Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Admina


Garbi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój Nick: @Garbi

Nick oskarżonego: @Rufus

Dowody: Dowodem tego jestem ja sam . Podczas grania Rufus wszedł na serwer , jeden z graczy krzyknął Ku..... bo zabrałem mu kilka (rozumiem go ) . Gdy rufus to usłyszał natychmiast dał MUTA temu kto krzyknął i MI ( nie wiem za co ? ) Dostałem go podejrze na 30 min .Bardzo zdenerwowałem się tym faktem , że dodstałem muta za nic . Przyznałem się , że wcześniej  wyzywałem graczy ale on o tym nie widział bo to koledzy , z którymi robiliśmy to  dla zabawy i dla "beki" . Wtedy gdy dostałem muta nic złego nie zrobiłem. 

Potwierdzi to Kozii i Pabloo .

                                                                                                                                                                                              Garbi <3 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

 I Dobra napisze to tylko raz, bo mnie  już denerwujecie swoich zachowaniem. Dostałeś 2 muty prawie miesiąc temu;

Pierwszy dnia 06.01.19 żebyś się ogarnął na 40min

Drugi 07.01.19 za obrazę Admina

na 30min

Twoja wypowiedź nie pasuje tak naprawdę do żadnego z tych

dwóch mutów. Dodatkowo to było miesiąc temu, czemu składasz skargę teraz a nie w tedy kiedy pamiętałem dokładnie sytuacje?

Prosze zobacz to @BobPixel i @Aryan i prosił kare za złamanie po raz enty regulaminu, za wyzywaniem się na serwerze nawet dla „beki”.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Skarga na sytuację z ponad miesiąca temu o mute na 30min szybki jesteś... Jeżeli wyzywacie się z kolegami ,,4fun" to róbcie to na ts, a w giereczce pełna kulturka. Następnym razem jeżeli sytuacja się powtórzy wraz z kolegami otrzymacie odpowiedniego mute'a. Zamykam bo ,,skarga nie trzyma się kupy".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...