Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim, to znowu ja z problemem, a mianowicie chodzi o ulepszenie gangu. Kiedy ulepszyłem życie gangu to zamiast mieć jako VIP 131 hp to mam jako zwykły gracz 101 w tt. Dużo graczy to zauważyło dlatego piszę o tym żeby zostało to rozwiązane. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Dzagu napisał:

A jaka jest wielkość gangu na starcie, 5?

Tak 5 na Start jest. Są 4 ulepszenia w wielkość gangu i mam ulepszone już 3/4. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym coś dodać od siebie, natomiast pisałem też mój post w którym mówiłem o automatycznym wyrzuceniu mnie z własnego gangu który miał zaledwie dzień. Może było to samo co pisze @Boguś czyli automatyczne wyrzucanie z gangu. Do dziś nic mi nie odpowiedziano i cały czas czuję się okradziony za te godziny w których zbierałem te fajki xddd A tak serio nie wymagam jakiegoś zwrotu tylko naprawcie to bo trochę to irytuję kiedy wyrzuci z gangu np. właściciela (gangu).                                                             
                                                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam Czarny Magik 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny problem z gangiem. Nie naliczają się wszystkie kille zdobyte na ct w rankingu. Czekam na porządki na serwerze bo sporo błędów jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi