Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na redaktora


Rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

1. Imię: Kacper

2. Wiek: 16

3. Staż na forum: prawie półtora roku

4. Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor?: Myślę, że na stronie forum mógł bym się odnaleźć jako osoba, która dawała by ludziom różne newsy z serwerów jak i z forum

5. Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy

o dłuższą wypowiedź): Mam takie uczucie, że sprawdził bym się w tej roli ze względu na to, że jestem dosyć pracowity, przynajmniej na tyle ile mogę. Po prostu czuje coś w sobie, że to jest to w czym się sprawdzę i będę dobry.

6. Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka

szkolna, blog itp.): Tak średnio, w szkole podstawowej jakaś gazetka szkolna, ale to raczej doświadczeniem nazwać nie można:D

7. Próbny wywiad / news:

Wywiad z Ernestem Hemingwayem

(20 lipca 1955)

-Dzisiaj chciał bym wam przedstawić mojego szanownego gościa Ernesta Hemingwaya.

Wybrałem Pana, ze względu na to iż wydaje się Pan bardzo ciekawą jak i interesującą postacią.

A więc Erneście, czy chciał byś jeszcze się przedstawić, oczywiście nie każdy może Cię znać.

-Witam wszystkich. Nazywam się Ernest Hemingway jestem dziennikarzem jak i zarazem pisarzem. Napisałem takie powieści jak "Słońce też wschodzi", "Pożegnanie z bronią" oraz między innymi "Stary człowiek i morze".

-Erneście mam do Ciebie pytanie, rok temu dostałeś nagrodę Nobla, czy uważasz, że nagroda Ci się należała?

-Nie jestem do końca pewny jednakże, ludzie, którzy mi ją wręczyli, chyba twierdzą iż mi się należała, czyż nie?

-Oczywiście, z tego co słyszałem swoją drogą jutro obchodzisz swoje urodziny prawda?

-Tak, to prawda.

-W takim razie wszyscy życzymy Ci Wszystkiego najlepszego i mam dla Ciebie ostatnie pytanie.

-Dobrze, więc zamieniam się w słuch.

-Czy masz zamiar jeszcze wydać jakąś powieść?

-Niestety, ale nie mogę tego zdradzić, jednakże czekajcie, ponieważ ów powieść może się pokazać w każdej chwili.

-Dziękuje, żegnam Cię jak i naszych szanownych słuchaczy do zobaczenia jutro!

Pisze podanie drugi raz, ze względu na to, że nie mam pojęcia czy poprzednie zostało zaakceptowane, czy odrzucone oraz nie dostaje odpowiedzi na to pytanie. Odrazu uprzedzam @Dante #unskill „Iż” użyłem tym razem tylko w wywiadzie, ponieważ pochodzi ono z 1955r. i w tamtym momencie była szansa, że używano więcej „iż”, a nie „że”. :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

O, zapomniałem, że już nam fanpejdż znowu upada. Może sam się pokuszę?

Ogólnie...

+ rzetelnie napisane

+ postarał się

+ jest rozpoznawalny

+ Nie Wkurza Już Swoim Pisaniem Dużą Literą

+ wiedział do czego się doczepię xD

+/- interpunkcja jeszcze kuleje, ale stara się chłopak (no i ortografia całkiem OK)

- nie masz za dużo na głowie? 2 serwery, to trochę jest, a jeszcze szkołę trzeba mieć

 

Jestem na TAK.  Sam lepiej wiesz, co dasz radę pogodzić ze sobą. Wg mnie dobra osoba na to stanowisko.

Zielony głos od Dantego, nie zmarnuj go xD

 

EDIT: @BaSroS chyba nie widziałeś w życiu korony macedońskiej :d 

Tam brylant pasuje jak pięść do nosa :v

 

EDIT2: dodałem kolorki do wszystkich innych głosów xd

Edytowane przez Dante //noskill
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
14 minut temu, Dante #unskill napisał:

O, zapomniałem, że już nam fanpejdż znowu upada. Może sam się pokuszę?

Ogólnie...

+ rzetelnie napisane

+ postarał się

+ jest rozpoznawalny

+ Nie Wkurza Już Swoim Pisaniem Dużą Literą

+ wiedział do czego się doczepię xD

+/- interpunkcja jeszcze kuleje, ale stara się chłopak (no i ortografia całkiem OK)

- nie masz za dużo na głowie? 2 serwery, to trochę jest, a jeszcze szkołę trzeba mieć

 

Jestem na TAK.  Sam lepiej wiesz, co dasz radę pogodzić ze sobą. Wg mnie dobra osoba na to stanowisko.

Zielony głos od Dantego, nie zmarnuj go xD

 

EDIT: @BaSroS chyba nie widziałeś w życiu korony macedońskiej :d 

Tam brylant pasuje jak pięść do nosa :v

Dam radę, szkoła idzie nieźle, dwa serwery to na luziku, a Basros specjalnie tak napisał xD 

Dziękuje za „Zielony głos”, nie zmarnuje go.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...