Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina


Flow

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick na serwerze: Fokus

 

e-Mail (może być prywatnie podany): Pv

 

Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/Magik/188.68.252.62:27016/

 

Wiek: 16

 

Steam ID: STEAM_1:0:464970363

 

Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: Około 2h dziennie albo więcej a w weekendy około 4-5h :)

 

Miałeś kiedyś u nas bana: Nie

 

Doświadczenie w adminowaniu: Posiadałem admina na innym serwerze JB w 2016 roku we wakacje.  Właściciel serwera pytał czy bym chciał zostać opiekunem. Odpowiedziałem że nie ponieważ to była końcówka wakacji i nie dałem rady często grać jedynie godzine w weekend.

 

Umiejętność obsługi komend SourceMod: 5/10

 

Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym trzymać porządek na serwerze ponieważ zdarzylo się ze nie było nikogo i obco krajowcy wchodzą na serwer i idą do CT oraz nowi gracze którzy tylko free killują. Rozwiązuje szybko wszelkie spory.  Bardzo polubiłem ten serwer, graczy, oraz miłą administrację i chciałbym zostać administratorem na czas próbny (jeżeli to wchodzi w grę). 

 

Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie

 

Znajomość Regulaminu: 8/10

 

Drobna pomoc pieniężna: Jak będe miał to oczywiście że tak :)
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dosyć dobrze rozpoznawalna osoba z mutacją, potrafiący dobrze prowadzić grę po stronie CT. Nigdy nie zauważyłem żeby uczestniczył w jakimś konflikcie. 

Lecz jest kilka ale:

1. Znajomość regulaminu raczej nie pełna. Rada dla ciebie przeczytaj go ze 2-3 razy ?

2. Napewno podałeś poprawny gametracker'a bo to jest na inny nick niż w podaniu chyba, że to jakiś twój stary nick. W takim wypadku dodaj link do wszystkich nick'ów jakie miałeś tak jak jest napisane we wzorze. 

Jak na razie Neutral 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Plusy:

+rozpoznawalny, 

+pomoc pieniężna, 

+wiek 

+bardzo ogarnięty gracz według mnie,

+doświadczenie. 

Minusy:

-regulaminu niestety nie znasz, 

-zły link do gm 

-mały staż na serwerze 

Wniosek:

Moim zdaniem musiałbyś jeszcze pograć troszku i przeczytać porządnie regulamin bo brakuje Ci w podaniu bardzo ważnej rzeczy. Błędy są w podaniu, a raczej powinno tego nie być, jeśli chcesz iść na admina. 

Jestem neutralny. Piateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

   Kolegę znam już dosyć dużo, tak jak pisałem w moim podaniu gram w tryb JB od 2016. Mogę potwierdzić że miał on admina i dawał radę. Lecz dużo się zmieniło przez te 3 lata i moim zdaniem gdybyś przeczytał jeszcze raz regulamin miał byś szanse. 
+wiek
+rozpoznawalny na serwerze
*gm jest dobry po prostu się zbugował, nwm
+był adminem
+ogarnia CT
-/+ może skill'a nie ma ale admin to admin xd
-regulamin
-sm ale szybko da się nauczyć
Jak na razie pozostanę neutralny z przechyleniem na tak
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...