Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie by јσѕи


senior Josh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: јσѕи

Wiek: 17

Coś o sobie: No siema xD, mam na imię Maciek, bywam na większości serwerów GlobalElite , więc większość osób powinna mnie znać, jestem osobą zabawną, pomocną, kreatywną i lubię pomagać.  

Znajomość SM: 6/10

Znajomość Regulaminu: ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO: 907h (podliczając moje wszystkie konta to około 3000h)

Ranga CS:GO: Master Guardian 2

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/јσѕи/91.234.146.169:27315/

Kontakt: [email protected]

Edytowane przez јσѕи
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

+wiek 

+doswiadczenie

+regulamin

+rozpoznawalny na serwerze 

+ranga

+SM

+umie szybko złapać dobry kontakt z innymi 

+czas na serwerze 

Na TAK

Edytowane przez ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill
Kolorki od Dantego xd
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Plusy:

+wiek, 

+rozpoznawalny, 

+doświadczenie, 

+regulamin, 

+ranga, 

+SM może być, 

+pomocny jak najbardziej, 

+aktywność. 

Moim zdaniem tutaj nie ma minusów, bardzo dobry kandydat na admina, piękne podanie jestem na duże TAKPozdro600

 

Edytowane przez ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill
Kolorki od Dantego xd
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

+ranga
+regulamin
+wiek
+rozpoznawalny 
+sm 

Widziałem cię kilka razy tu i tam, i jesteś spoko. Moim zdaniem jak najbardziej na TAK

Edytowane przez ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill
Kolorki od Dantego xd
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Nie pamiętam dokładnie, ale z Tobą była jakaś skarga. Chyba podczas skargi na Ingę, ale nie pamiętam. Jak wejdę zaraz na lapka, to edytuję i dam znać. 

 

EDIT:
Tak się nie zachowuje admin. Wyzywanie kogokolwiek w taki sposób, to debilizm, ładnie mówiąc.
1617605220_lovenazi.thumb.png.b7796577a2781e3eb22a3e2792e888ad.png

Do tego dochodzi ta sprawa, że pożegnałeś się z nami, bo dostałeś upomnienia, a po nich degrada:

Oraz moja wypowiedź co do zachowania, gdzie nie postąpiłeś prawidłowo:

No i Twoje 5 gr jak to napisałeś:

Totalnie na NIE. Nie wiem, czy już się nauczyłeś, ale wypowiedzi sprzed 2 tygodni temu przeczą.

Niefajnie jak brudy na wierzch wychodzą, nie? Może teraz nauczysz się jak nie należy się zachowywać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill 

Jakie wypowiedzi sprzed 2 tygodni xD?

Przyznaje dostałem degrada słusznego za tą sprawę z Inga gdyż było to moje drugie upomnienie, nie będę już się rozpisywał że pierwsze to był jakiś totalny żart Ale no dobra to jest tylko moje zdanie, ale ta sprawa z ingą była w czerwcu tamtego roku ,czyli miałem pół roku przerwy i myślę że człowiek uczy się na błędach. 

 

Edit: nie obraziłem nikogo celowo był to temat, X czy Y to tak czy siak jakaś osoba by to napisała aby zadac inne pytanie więc nie wiem dokładnie jaki masz w tym problem

Edytowane przez јσѕи
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

No Panie Maćku znam Cię bardzo dobrze i jestem 100% na tak. A dlaczego?

Plusy:

-Zabawny

-Rozpoznawalny

-Doświadczony 

-Aktywny

-Miły, koleżeński

-Sm

-Ranga

Można by tak wymieniać w nieskończoność bo ten człowiek ma strasznie dużo pozytywów więc wymienie minusy.

Minusy:

-Łapie rage jak zabije go jakiś @michuba02 czy inny @ChinczykKappa

Powodzenia Maciek na pewno się uda pozdro!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem na NIE

+Doświadczenie

+Wiek

+Aktywność

-Czasem się zdenerwuje i bywa toxic

Do tego:

2 godziny temu, ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill napisał:


1617605220_lovenazi.thumb.png.b7796577a2781e3eb22a3e2792e888ad.png

Do tego dochodzi ta sprawa, że pożegnałeś się z nami, bo dostałeś upomnienia, a po nich degrada:

Oraz moja wypowiedź co do zachowania, gdzie nie postąpiłeś prawidłowo:

No i Twoje 5 gr jak to napisałeś:

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Kaziu nie zna nawet go a mówi że jest toxic wnioskujac po tym co napisałeś Dante, minęło dużo czasu dałbym mu szansę, nie rozmawiacie z nim itp. Macie o nim złe  zdanie bo nie udało mu się  i tyle. Z tym X czy Y to już akurat moim zdaniem czepiacie się o g#wno. Chłopak się stara, gra,  zrozumiał swój błąd i chce spróbować i pokazać wszystkim że wy wszyscy się mylicie na temat jego osoby. Piateczka

I teraz nie chodzi o to że go bronię bo go lubię czy cuś ale no kurde no czepiacie się o kupke masakrycznie XD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie rozumiem was znacie Josha tylko z serwera gdzie pilnuje się i nie wyzywa, a bierzecie argumenty związane z działem offtopic gdzie można tam pisać o wszystkim dla beki, i Kaziu z tego co wiem nie gadałeś z joshem ani razu więc jeśli nie masz pewności nie wypowypowiadaj się. Dante, może iz Josh byl toxic ale sie poprawił i należy mu się 2 szansa. 

Jestem na tak 

+doświadczenie 

+regulamin 

+uczciwy 

+sprawiedliwy itd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 minutę temu, ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill napisał:

@Boguś niesamowite. Czepiam się o to, że gość pokazał, że nie nadaje się na admina xD

Moim zdaniem się nie poprawił i nie nadaje się na to stanowisko. To że gra, nic nie znaczy. 

Nie poprawil sie bo wybral opcje ktora moglaby kogos obrazac na x/y ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
10 minut temu, ╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill napisał:

@Boguś niesamowite. Czepiam się o to, że gość pokazał, że nie nadaje się na admina xD

Moim zdaniem się nie poprawił i nie nadaje się na to stanowisko. To że gra, nic nie znaczy. 

Jestem bardzo ciekaw po czym wywnioskowałeś, że się nie poprawił. 

A no tak przecież z nim rozmawiacie non stop i gracie sory.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Dobra bo się tu robi nie ciekawie. @wowhere@Boguś chłopaki @╢✣ DΛNΤΞ ✣╟ //noskill wyraził swoją opinię na temat Josh'a. To jest opinia subiektywna bazująca na doświadczeniach jakie miał w przeszłości. A że nie trawi go to jego prywatna sprawa. Nawiązując do tego co napisałem Dante uważam że za szybko go skreślasz ostatnio spędziłem z Joshem dużo czasu na TS i nie jest to już taka osoba jak myślisz ale to twoje zdanie i nie będę ci nazucal innego.

Ale jak to kilka osób napisało to @Comfti podejmie decyzję czy dostanie tego admina czy nie.

Pozdrawiam ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie było mnie kiedy josh był jaki był ostatnio, ale dla mnie jest spk jak dla mnie 2 szansa jest ważna, każdy popełnia błędy jesteśmy ludźmi i to powoduje ze się od nich uczymy patrzymy do przodu i się nie patrzymy za sb, moja opinia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Uhu, dobra idą personalne wyzwiska. Teraz się wypowiem. @Sadyba To że ploty krążą o tym na serwerowni to inna sprawa. Wyjaśniłem to pod moim podaniem na admina. Więc ładnie mówiąc - stul się :)

Nie rozmawiamy tutaj o mnie, tylko o tym czy naszym zdaniem Josh nadaje się na admina. Ja napisałem, że nie, bo "to, to i to", po czym Wy zaczęliście pisać, że nie, bo on jest inny. Super, tylko może nie zauważyliście, ale mówicie o osobie z którą się polubiliście, więc jasne, że będzie dla Was spoko. Tylko admin musi też się zachowywać odpowiednio wobec osób, których nie lubi. A tego josh nie robił i nie dał mi powodu by sądzić inaczej. 

 

@Dzagu postuluję o warna za pieprzenie głupot i niepotrzebny spam dla kolegów wyżej, a przynajmniej dla @Sadyba

@Comfti zamknij proszę temat, żeby nie robił się spam niepotrzebny. Można werdykt odłożyć, ale jak to ma wyglądać tak, że opinia ludzi jest gnojona "bo tak", to posty tutaj za i przeciw nie mają sensu. 

 

Edit: jak ktoś chce wyjaśnić ponownie sprawę z VAC'iem, to zapraszam do 1. napisania na PW jak cywilizowany człowiek lub 2. napisania skargi na forum, żeby wszyscy widzieli :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Widzę dużą poprawę od tych felernych sytuacji, o których wspomina @Dante //noskill(a to chyba ja powinnam  najwięcej mieć o tym do powiedzenia, bo ja Ci zabrałam rangę). Nie uważam, że zachowujesz się toksycznie, a przynajmniej tego nie widziałam ostatnimi czasy. Sytuacje z Ingą i te skargi były słabe, każdy o tym wie, ale widać, że jest mega postęp w Twoim zachowaniu - chyba o to chodzi, prawda?  Poza osobistymi zgrzytami, które wiem, że do mnie masz ;)), to nie uważam, że  nie zasłużyłeś na rangę. I zgadzam się z @Boguś, że czepianie się tego X czy Y, to czepianie się bez sensu. Gdyby to on zaproponował taki bezczelny wybór, a nie cebula, to można by było stwierdzić, że to nieodpowiednie zachowanie. Jednak on po prostu wybrał w zabawie, w której wybrać trzeba. Dlatego ja jestem na TAK - aktywny, odpowiedni wiek, regulamin i widać poprawę.  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...