Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

No hejt, to mój 1 raz xd


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

             Siema, trochę mi się dziś nudziło bo muszę czekać na mój komputer który aktualnie jest w naprawie. Zrobiłem tutaj kilka prac które ogólnie miały mi służyć tylko jako tło na pulpicie na moich różnych platformach ale jednak postanowiłem się z wami podzielić. Jest to mój 1 raz kiedy robiłem jakąś grafikę więc nie bijcie xd. Ogólnie nie lubię grafik na których wszędzie są loga lub jakieś inne niepotrzebne bzdety, lubię proste i zwykłe tła jakie są tutaj ;D

Tapeta (PC) - AWP only 

Spoiler

1778801160_GEawponly.thumb.png.a04bd54544dde2bd6c5e90a73150ddc3.png

tutaj taka sama lecz lekką zmianą w prawym dolnym rogu ;D

Spoiler

167149637_GEawponlydzaguidante.thumb.png.6f13618db095aad62eefbd75b5c9c7a5.png

                   Moim zdaniem to z AWP only wyszło nawet spoko, lepsze to bez tego po prawej stronie na dole ;D
Tutaj zrobiłem mały spis treści co posiada nasza wspaniała sieć

Spoiler

1959968306_GlobalElitespis.thumb.png.07cba37d2c90e74bf345bd8bd174b63a.png

 A tutaj mam coś do JB lecz nie jest to jakieś mega dobre :3

Spoiler

742102573_Tlojb.thumb.png.de4e3df2943a8e712a6167634a30ca46.png921421908_Tlojb-ewelidzagu.thumb.png.be7678dc278aa3a0013a90d37b027e3e.pngtutaj razem z Opiekunem i właścicielem 


                                                                                                 A tutaj zrobiłem sobie do profilowego na steam, trochę za szerokie ale poprawie.

Spoiler

1761045655_logoGEEE.thumb.png.787c62398cff3bb70ac59ecb03ad5192.png

        Nie wiem jak wam ale mi się najbardziej podoba tapeta z Only AWP, mam ją jako tło pulpitu i wygląda ona bardzo ładnie. Rozumiem że nie każdemu może się to podobać ale sądzę że chociaż niektórym :P . 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie chce hejtować, ale zdjęcie jest wzięte z google(chodzi o tło nie całość) kolor napisu zlewa się z tłem a tak raczej nie powinno być, jeżeli chcesz dodać kto jest właścicielem/opiekunem serwera, to nie kolorami, które do siebie zbytnio nie pasują oraz nie pasują kompletnie do tła(zgaduje że inspirowałes się kolorami z forum op-fiolet właściciel-czerwony) to jest do 1 grafiki. Drugi podobnie w nazwie „Hide & Seek” ledwo widzę literę „k” co delikatnie mnie obraża. Ta z JB jest okey, trochę nudna ale okey. Jeszcze co do tych nicków w rogu to ja wiem że jest opcja bez, ale jednak nie te kolory i nie centralnie w rogu. Ale, że to twój pierwszy raz to ocenie to na 4,5/10 grzybka.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Pracę jak na pierwszy raz są naprawdę całkiem spoko. Fajny zamysł Lecz przyczepie się do tego co @Rufus czyli kolorystyka. Ja wybitnym grafikiem nie jestem, ale to trochę przeszkadza jak nie widać co jest napisane. Za chęci i poświęcony czas daje plusika i ćwicz dalej ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Zrobiłem jeszcze 1 które spróbowałem przystosować do waszych rad. Tak samo zdj nie jest z neta ;D  
 

Spoiler

53548413_GLOBALELITEPL341.thumb.jpg.2be8696de0549754e5443334a5d503fe.jpg
Nie jest to jakaś strasznie wybitna grafika, tak jak pisałem nie lubię kiedy na grafice jest pełno nie potrzebnych rzeczy ;D. ps. co do tego terrorysty po lewej na dole to mi się udało co nie, ten promień światła fajnie się z nim komponuję. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Przepraszam że pisze 2 post z rzędu ale nie mam jak edytować a wątpię że ktoś doda jakąś odpowiedź. Lecz ostatnio mam coś z tęczą i po prostu musiałem to zrobić hehe. Wiem że dla niektórych może to być nie potrzebny spam jakimiś głupimi zdjęciami ale dla początkującej osoby w grafice jest to wyczyn. Ten chłop po lewej to ja, Czarny Magik... Dodałem też małe logo fb po lewej stronie na dole. Rozumiem że grafiki nie mają w sobie dużo  dodatków ale po prostu tak jak wcześniej pisałem lubię zwykłe i proste tapety/zdjęcia. Nie którzy powiedzą że napis facebooka ciężko zauważyć ale ja jakoś bardzo dobrze go widze ;D .

Spoiler

247772779_GETCZA.thumb.png.82c61a6ffe90e0a82e3c889a84307b7f.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...