Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem z grafika.


Refuller

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z grafika w csgo . wszystko było ok , nagle przed wczoraj odpalam cs. i cały net_graph jest nieczytelny wchodzę w konsole to samo.

Podczas zmian rozdzielczości zauważyłem takie błędy . re-instalowalem cs'a i nie pomogła . sprawdzałem pierw spójność plików było wszystko ok . przywróciłem ustawienia nVidia . nieczytelne jest na każdej rozdzialce nawet przy 1080p na maks ustawieniach. prosze o pomoc ;/

Cytat

"ConVarRef mat_software_aa_strength_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef mat_queue_mode_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef mat_motion_blur_enabled_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef mat_monitorgamma_tv_enabled_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef mat_powersavingsmode_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef defaultres_restart doesn't point to an existing ConVar

ConVarRef defaultresheight_restart doesn't point to an existing ConVar"

 

 

to.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha... a pytałem się kilku ludzi i mieli normalnie..jakoś udało mi się tylko net_grapha dało zrobić by przeczytać ale reszty nie .

ale mi się to stało dzień przed upadate ... coś mi się tak wydaje ale nie jestem pewien

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Refuller napisał:

aha... a pytałem się kilku ludzi i mieli normalnie..jakoś udało mi się tylko net_grapha dało zrobić by przeczytać ale reszty nie .

ale mi się to stało dzień przed upadate ... coś mi się tak wydaje ale nie jestem pewien

Inni mają normalnie a inni mają tak jak ty masz to nie problem karty graficznej albo niczego innego trzeba czekać na nowy update 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...