Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


Kaczynski

Rekomendowane odpowiedzi

+wiek
i tak szczerze to wszystko z plusów, nie obraź się ale trochę prawdy musi być
-kłamstwa 
Co do godzin w CS:GO oraz twojej rangi, godziny w csie masz prywatne dlatego to jest dla mnie potwierdzenie na 100% ponieważ jeszcze nie dawno wbiłeś 10 wina razem ze mną i ekipą. Dlatego nie sądzę że dopiero po tym 1000 godzin przegranych postanowiłeś wbić rangę. Masz 1 poziom steam, gdybyś miał 1000h to byś miał chociaż odznakę za rok na steam. Byłem w meczu w którym wbiłeś rangę mg1, można powiedzieć byłeś cały czas boostowany ponieważ zamykałeś tabele z statami  3, 1, 17. I nie sądzę że to był mecz w którym po prostu ci źle szło bo sam widziałem jak grasz. Moim zdaniem twoja ranga jest zboostowana. Nie, nie zazdroszczę rangi albo czegoś po prostu nie lubię kłamstw. Moja aktualna ranga to Silver elite master wbita wczoraj. Wyszła taka bo grałem for fun i połowę meczy przegrałem. Miałem kałacha i wiem na jakim poziomie grają tam gracze, jednak nie do końca grasz jak oni. No hate Czarny Magik ;D                link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/06062005001234455/
Jestem na NIE

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

38 minut temu, Czarny Magik napisał:

+wiek
i tak szczerze to wszystko z plusów, nie obraź się ale trochę prawdy musi być
-kłamstwa 
Co do godzin w CS:GO oraz twojej rangi, godziny w csie masz prywatne dlatego to jest dla mnie potwierdzenie na 100% ponieważ jeszcze nie dawno wbiłeś 10 wina razem ze mną i ekipą. Dlatego nie sądzę że dopiero po tym 1000 godzin przegranych postanowiłeś wbić rangę. Masz 1 poziom steam, gdybyś miał 1000h to byś miał chociaż odznakę za rok na steam. Byłem w meczu w którym wbiłeś rangę mg1, można powiedzieć byłeś cały czas boostowany ponieważ zamykałeś tabele z statami  3, 1, 17. I nie sądzę że to był mecz w którym po prostu ci źle szło bo sam widziałem jak grasz. Moim zdaniem twoja ranga jest zboostowana. Nie, nie zazdroszczę rangi albo czegoś po prostu nie lubię kłamstw. Moja aktualna ranga to Silver elite master wbita wczoraj. Wyszła taka bo grałem for fun i połowę meczy przegrałem. Miałem kałacha i wiem na jakim poziomie grają tam gracze, jednak nie do końca grasz jak oni. No hate Czarny Magik ;D                link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/06062005001234455/
Jestem na NIE

przepraszam ze się wtrącę ale chodzi mi o to ze mam lacznie w cs 1000h godzin a range zesmy zagrali 1 mecz i mowicie ze jestem boostowany ?! sam widziales ze dobrze gram i zasluguje i okolo mam 100 wygranych meczy a to poporstu nowe konto wiec jak patrzysz na te konto to rozumiem poczatowe wszystko ale nie oplaca sie zobaczyc inne konta ktore mam wiecej godzin a nie mam zamiaru wymienac moich kont ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
1 minute ago, Kaczynski said:

jak lecę w chuja ?! bo nie rozumiem ?

No ziom, piszesz, ze masz 1k godzin i nie dajesz drugiego konta. Potem zmieniasz decyzję i jednak dajesz konta. Łącznie na nich jest ponad 2k godzin to tutaj już coś nie pasuje.

Jakies 20 minut temu to drugie konto co dałeś było w grze, tak samo jak to na którym grasz na ffa. To ja nie wiem, lecisz na 2 komputery chyba, no bóg multitaskingu. No ale pewnie powiesz, ze koledze tamto konto pożyczyłeś :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Halmer napisał:

No ziom, piszesz, ze masz 1k godzin i nie dajesz drugiego konta. Potem zmieniasz decyzję i jednak dajesz konta. Łącznie na nich jest ponad 2k godzin to tutaj już coś nie pasuje.

Jakies 20 minut temu to drugie konto co dałeś było w grze, tak samo jak to na którym grasz na ffa. To ja nie wiem, lecisz na 2 komputery chyba, no bóg multitaskingu. No ale pewnie powiesz, ze koledze tamto konto pożyczyłeś :)

bo to są konta z moim bratem dlatego tyle jest  mialem podac to podalem brat tez ma przesiedziane przy tej grze a bym mial wiecej ale nie mam jeszcze tyle nie mam sensu klamac ale ty masz swoja wersje ja mam swoja i mi nie wież masz prawo ale znam prawdziwą a podałęm konta ze wzgledu ze mi nie wierzycie i chcialem udowodnic i matematyka 2tys godzin pozdro nie lecę na dwoch poprostu a tamto jest wspolne ale ciepiej sie 

 

 

Edytowane przez Kaczynski
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8. Nikt inny oprócz Ciebie nie może korzystać z Twojego slota/admina (czy to brat, siostra, dziadek, babcia, wujek, ciocia, NIKT!).
No to powodzenia dzielenia konta z bratem ;D
A jeżeli już grasz na tym to pisz to co masz na tym, bo jak na razie widzę że 2 konta są online i 1 w grze więc :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Udowodnimy jak jest naprawdę.

Dodaj mnie na Steam, to chwilę tam pogadamy i zobaczymy czy to Twoje konta ;)

 

Na razie na NIE

 

- coś kręcisz z godzinami

- pytałeś mnie dzisiaj, czy dam Ci szansę na admina AWP xD

- tak jak napisał @Czarny Magik, co od razu mnie zabolało, gdy przeczytałem o bracie - nie można dzielić konta z nikim innym. Jeśli nie dzielisz tego konta, to po *uj tu je dajesz?

- tak jak napisał @Halmer, ja też mogę wstawić losowe linki do Steam

 

@Comfti rozpatruj te podania, bo Ci gracze znikną xd

 

Edit: nie gadaliśmy na Steam do tej pory :v

Edytowane przez Dante //noskill
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...