Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie!


Flow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Mefi
e-Mail (może być prywatnie podany): [email protected]
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]):
https://www.gametracker.com/player/Magik/188.68.252.62:27016/
https://www.gametracker.com/player/Mefi/188.68.252.62:27016/
Wiek:16,5
Steam ID: STEAM_1:0:464970363
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a:Od 3-5h
Miałeś kiedyś u nas bana:Nie
Doświadczenie w adminowaniu: Byłem adminem na innym serwerze dość długo ale były problemy ze szkołą więc nie miałem czasu w ogóle wejść na komputer więc zakończyłem swoją podróż jako administrator.
Umiejętność obsługi komend SourceMod:6/10
Dlaczego miałbyś dostać admina: Chciałbym trzymać porządek na serwerze bo nie raz wejdzie na serwer jakiś obcokrajowiec wejdzie do CT i będzie wydawać polecenia w innym języku i nikt nie będzie go rozumiał albo gracz bez mutacji i zacznie się "wydzierać" 
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu:8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

Drobna pomoc pieniężna:Mam nadzieje że 20zł co miesiąc wystarczy?
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie musisz mi spamować na priv ile masz minut, a ile w przeliczeniu na godziny. Potrafię liczyć. Dla mnie to jie nie jest dostatecznie długo, ale jakbym chciała to bym mogła od razu odrzucić, czego nie zrobiłam. Czekam na inne opinie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Moim zdaniem również za mało godzin. Np ja to mialem 200 godzin gdy składałem podanie. Więc moim zdaniem tak przynajmniej 100 godzin powinno być okej. Pograj więcej i tyle. 

Plusy: 

+aktywność, 

+regulamin, 

+rozpoznawalny, 

+wiek. 

Minusy:

-za mało godzin. 

Jestem neutralny. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  Jesteś na prawdę spoko, lecz prawda to prawda.. Znamy się dosyć długo, i nie chce żebyś źle o mnie myślał po prostu czasami prawda jest silniejsza. Dziś na JB wbiłeś z innego konta "Blyet" po czym wbiłeś na Arenki 1v1 i dostałeś perm bana od @michuba02 za podszywanie się pod opiekuna. Z skąd to wiem? Jak jeszcze byłem na serwerze JB to napisałem na msay'u że idę na arenki. Po 5 minutach też tam wbiłeś i widziałem jak dostałeś bana. Jednak potem i tak wbiłeś na arenki ale ze swojego main konta. Nie chce wyjść na konfidenta ani nic lecz taka jest prawda. Link do bana - http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:479207065&advType=steamid&Submit 
Plusy:
+rozpoznawalny 
+wiek
+chęci
+/- regulamin (jeszcze ostatnio go złamałeś ;D)

Minusy:
-godziny
-postawa
-czasami zbyt łatwo dajesz się zdenerwować (to utrudnia bycie administratorem)

Jestem Neutralny z przechyleniem na NIE
~Moim zdaniem miał byś szanse gdybyś porozmawiał z michubą na temat bana, nadrobił godziny na serwerze, i jeszcze raz przeczytał regulamin. Pozdrawiam Czarny Magik

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, Czarny Magik™ napisał:

  Jesteś na prawdę spoko, lecz prawda to prawda.. Znamy się dosyć długo, i nie chce żebyś źle o mnie myślał po prostu czasami prawda jest silniejsza. Dziś na JB wbiłeś z innego konta "Blyet" po czym wbiłeś na Arenki 1v1 i dostałeś perm bana od @michuba02 za podszywanie się pod opiekuna. Z skąd to wiem? Jak jeszcze byłem na serwerze JB to napisałem na msay'u że idę na arenki. Po 5 minutach też tam wbiłeś i widziałem jak dostałeś bana. Jednak potem i tak wbiłeś na arenki ale ze swojego main konta. Nie chce wyjść na konfidenta ani nic lecz taka jest prawda. Link do bana - http://globalelite.pl/bans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:479207065&advType=steamid&Submit 
Plusy:
+rozpoznawalny 
+wiek
+chęci
+/- regulamin (jeszcze ostatnio go złamałeś ;D)

Minusy:
-godziny
-postawa
-czasami zbyt łatwo dajesz się zdenerwować (to utrudnia bycie administratorem)

Jestem Neutralny z przechyleniem na NIE
~Moim zdaniem miał byś szanse gdybyś porozmawiał z michubą na temat bana, nadrobił godziny na serwerze, i jeszcze raz przeczytał regulamin. Pozdrawiam Czarny Magik

+ miał aimbota załączonego ale już poleciał za podszywanie sie za admina

wiem że nie mój dział ale tylko chciałem dodać tą rzecz o aimbocie :)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...