Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

prośba o unbana


BIEDRONECZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 130 cm w kapeluszu

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:1:459196421

Admin który cie zbanował: ARYAN

Powód Bana: MULTI KONTA

Wyjaśnienie: NIE miałem nigdy żadnych multi konto. Miałem jedno drugie konto ponieważ dostałem VACA na meczach turniejowych. Ale nigdy nie tworzyłem multi kont w celu takim żeby pograć na serwerze bo na innym koncie dostałem perm bana. Nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja.

PROSZĘ O UN BANA

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Akurat przypadkiem kiedyś miałeś nick "BIEDRONECZKA", tutaj na forum także masz taki nick. Na serwerze się przyznałeś, że dostałeś pbana na serwerze AWP, ale dostałeś rzekomo unbana, co nie jest prawdą sprawdzając na sourcebans. I wczoraj także chwaliłeś się, że to twoje 4 konto, kiedy mnie "nie było" na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówiłem prawda że to 4 konto ale ktoś chyba ci źle przekazał ponieważ mówiłem że na pierwszym koncie które dostałem to z niego mnie okradli i na tym koncie nie grałem na tym serwerze, drugie konto posiadam do teraz i przeznaczyłem sobie go do grania tylko meczy turniejowych lub skrzydłowych, na trzecim również nie grałem na serwerowni globalelite i na tym koncie dostałem VACA, obecnie posiadam moje 4 konto jest to konto smurf i  na tym koncie gram na serwerowni globalelite. Nigdy nie zakładałem konto po to żeby grać na serwerowni bo na innym dostałem permBana nigdy nie było takiej sytuacji.

 BiEdRoNeCzKa <##

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedroneczka na hns'ie ma miano największego kanciarza i oszusta jak na skrzata przystało. Krążą legendy że jest też scamerem, nie wspominając o banie i licznych podejrzeniach o podpowiadanie (zdradzanie kamp innych) z kolegami na ts'ie czy innym komunikatorze.

Jest to osoba o nieczystej duszy złodzieja i kanciarza, nie uwierzyłbym mu w ani jedno słowo. Nawet podając własne imię skłamał: na steam'ie ma Mikołaj, a na hns'ie mówił Tomek Kappa

Po tych licznych incydentach całkowicie straciłem zaufanie co do jego prawdomówności.

Post ma charakter ostrzegawczy Kappa 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stemie dałem sobie imię takie jakie mi się podoba, a to że inni powiedzieli jak się naprawdę nazywam to świadczy o nich że nie mogą utrzymać tego w tajemnicy. To że podałem inne imię to może świadczyć o ty że może nie chciałem żeby inni wiedzieli jak mam na prawdę na imię bo ty też nie powiesz jak masz na imię bo nie chcesz i tyle. 

A jeżeli chodzi o to że jestem scamerem to ludzie mówią o jackpocie na którym o stawiamy tzw. Srebrniki serwerowe i nie scamuje tylko porostu dokładam na sam koniec i nie ma na to innego słowa jak porostu scam. 

BiEdRoNeCzKa <##

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie inni powiedzieli tylko ty sam. Widać jak bardzo ci zależy na tym unbanie, nawet uważnie nie chce ci się czytać postów pod własnym odwołaniem.

A może chciałeś znowu skłamać pisząc że nie podawałeś na serwerze swojego imienia Keppo

Edytowane przez Harmless
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...