Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina - serwer 1v1 - newgoodjeeee


иєωgσσ∂

Rekomendowane odpowiedzi

*Nick - NewGood (aktualnie newgoodjeeee)

*Wiek - 16

*Steam ID: STEAM_0:0:105282993

*Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/player/newgoodjeeee/188.68.252.62:27017/

*Ranga: Global Elite

*Coś o sobie: Mam na imię Igor. Gram w CSGO od 2013 roku. Poświęcam dużo czasu na grę, więc chętnie poświęce go serwerowi 1v1 na którym lubię grać. Jestem podatny na sugestie i biorę na poważnie błędy na które ktoś zwróci mi uwagę.Staż w csgo mam dość duży. Nie wiem szczerze co więcej tutaj napisać.

*Doświadczenie w adminowaniu: Doświadczenia jakiegoś wielkiego nie mam, lecz szybko się uczę i nie mam żadnych obaw co do używania komend itd. ponieważ to nic trudnego.

*Znajomość regulaminu: Regulaminy administracji jak i graczy przeczytałem i w wypadku przyjęcia na pewno będę się do nich stosował.

*Znajomość SM: 3/4 lecz z pewnością się to zmieniłoby w ciągu kilku dni.

 

Nie jestem pewien czy mam ponad tydzień przegrany na waszym serwerze ale od paru dni gram tak sporo czasu. Mikrofon z pewnością jest sprawny. Rozpoznawalny na serwerze jestem także.

A więc to na tyle. Podałem informację do każdego z podpunktów. Mam nadzieję że wkrótce dostanę odpowiedź.

Pozdrawiam, z szacunkiem

          NewGood

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez newgoodjeeee
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+Aktyność (Widze go często na serwerach)

+Wiek

+Ranga (Jakies ss żeby potwierdzić pls)

+Przyjazny

+Jak jest jakiś problem na serwerze pisze do mnie i to załwatwiam :)

 

- SM (Ale tam szybko sie nauczysz, ktos kiedyś zaczynał)

 

Jak dla mnie mordo na TAK widze że chcesz pomoć serwerowni GE, jesteś pomocny, kultularny itp :) 

Powodzonka ;) 

 

 

 

76561198192598779.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie mój dział, ale nawet nie da się wejść w ten link to po pierwsze, po drugie masz trzy dni na serwerze i nabiłeś beznadziejnie i na siłe te wymagane 5 postów na forum, a czy jestem na tak czy nie to nie ma nic do znaczenia, więc chciałem tylko to przekazać xD

EDIT: Jednak się wypowiem jak już się odezwałem ? 

-SM(można się nauczyć)

-Doświadczenie(również da się zdobyć)

+ranga

+regulamin

jestem neutralny z przechyleniem na nie. Nie wiem jak nie potrafisz ocenić ile masz dni stażu skoro sprawdziłeś gametrackera, dodatkowo tutaj macie link w który da się normalnie wejść https://www.gametracker.com/player/newgoodjeeee/188.68.252.62:27017/. Jak dla mnie zaspamienie forum to jest problem, może nie wielki, ale jednak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rufus napisał:

Nie mój dział, ale nawet nie da się wejść w ten link to po pierwsze, po drugie masz trzy dni na serwerze i nabiłeś beznadziejnie i na siłe te wymagane 5 postów na forum, a czy jestem na tak czy nie to nie ma nic do znaczenia, więc chciałem tylko to przekazać xD

spk przekazuj ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, Rufus napisał:

Nie mój dział, ale nawet nie da się wejść w ten link to po pierwsze, po drugie masz trzy dni na serwerze i nabiłeś beznadziejnie i na siłe te wymagane 5 postów na forum, a czy jestem na tak czy nie to nie ma nic do znaczenia, więc chciałem tylko to przekazać xD

Witam, link zawsze można skopiować, nie wiem dlaczego nie da się po prostu kliknąć, to nie moja wina. A co do postów, pytałem czy mogę tak zrobić jednego z administratorów więc nie widzę w tym błędu z mojej strony. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nwm jak ty masz globala ale spk xd

+ranga

+wiek

+spoko ziom

+aktywność

+umiejętności wykrywania cheata

-sm lecz michu cie szybko nauczy :)

Nwm jak można się przypierdolić o to że nie można w linka do GT wejść, no halo halo mamy też copy+paste.. A posty w większości każdy nowy który chcial napisać podanie spamił postami. Jestem na TAK, zasługuje na szansę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

W zasadzie jestem na NIE
- łatwo się denerwuje :p
- gra niedługo na serwie
- zapewne przestanie za maks tydzień
- niska aktywność (nie mam lepszej, ale still :v )
- konto pod podanie

+ chęci
+ ranga

 

Za mało, żeby mnie przekonać niestety. Skoro jesteś podatny na sugestie, to proponuję pograć jeszcze z 2 tygodnie i wtedy spróbować ponownie :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A więc widzę że wypowiedzieli się ludzie i sprawa wygląda tak. Podbij sobie godzinki na arenach i napisz może za tydzień. Na ten moment za mała frekwencja więc podanie odrzucone.

 

I dla wyjaśnienia.:

 

- To że nie można wejść w GT ( dla osób nie wiedzących Game Tracker ) to nie oznacza że podanie z miejsca odrzucone, jest coś takiego jak ctrl+c i ctrl+v.

 

- "Konto pod podanie" -> jak dla mnie to trochę dziwne, no bo wiadomo że najpierw człowiek wchodzi na serwerownie a potem na forum serwerowni co można wywnioskować podaniami. Chodzi mi tu o to że na przykład po co ja mam wbijać na forum jak nie znam jeszcze serwera ani ludzi z tego serwera. Regulamin w tym przypadku się nie liczy bo jednak można to sprawdzić nie będąc zalogowanym albo zarejestrowanym na forum. - Nie można oceniać czy będzie grał dzień, dwa czy rok. Kto wie kiedyś jak wszedłem na tą serwerownie nie wiedziałem że zostanę z nią na tak długo. BTW. Aktualnie uznaje tą serwerownie jak 2 rodzinę bo jednak 3 albo 3,5 roku mija.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...