Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Zmiana vipa na inne konto


Maku

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zmienić vipa ponieważ na koncie gdzie kupiłem vipa mam po prostu vaca i nie mogę grać tam w cs, kupiłem vipa przez sklep na stronie za 14zł przez paysafecard, mogę zrobić tak że udowodnię że to moje konto bo napisze na przykład coś w opisie albo coś proszę pomóżcie pewnie macie coś tam w transakcjach ze kupowałem. Vip kupiony na awp serwerze, nie wiedziałem gdzie napisać o tym więc tu napisałem.

PROSZĘ POMÓŻCIE!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Maku napisał:

Bana dostałem za to że grałem jakieś 10 dni na bh bo myślałem ze dozwolone, a potem kolega mi powiedział że za to jest vac i dostałem tego vaca. Wiec nie mialem wh ani nic

Stary, za aima,wh,BH ma sie vaca, jak chcesz BH robic to idz na serwer ktory ma auto bh, jak dla mnie twoja strata, i trzeba było sb poczytać lub obejrzeć filmik na YT co może spowodować dostania VACa, jak dla mnie nie powinienies dostac vipa na innym koncie, tyle mam w temacie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

9 minut temu, Maku napisał:

Kupiłem go więc powinienem go mieć zobaczymy co zrobi dzagu.

 EDIT: Poza tym to było ponad rok temu więc nie ogarniałem aż tak cs'a

aha to co innego :) ale to co napisałem mogłeś poczytać albo obejrzeć filmik co może spowodować VACA :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...