Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga michuba02


Masło

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Maslo

Nick oskarżonego: michuba02

Czas i data zajścia: 02.03.2019r. 20:10

Mapa: Cobblestone

Opis sytuacji: Było głosowanie na mapę, gracze wybrali Assault. Gdy mapa się już zmieniła nagle została znowu zmieniona, tym razem bez żadnego głosowania na Overpassa więc wpisaliśmy ze znajomymi rtv i wybraliśmy Cobbla. Michuba był wtedy jedynym adminem na serwerze więc go podejrzewaliśmy. Napisałem mu na czacie "i co znowu zmienisz" a ten odpisał mi jak widać na czacie w sposób wulgarny. Nie wiem czy Admin tak powinien odnosić się do graczy.

Dowody: Screen w załączniku.

 

20190302201212_1.thumb.jpg.1d7e1ad1158c50b2a24466a927925cea.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż to napiszesz ;)

ok to zacznijmy od początku

Wkurzyłeś sie na mnie bo cb kicknołem na 1h za utrudnianie gry e.g. kręcenie sie jak bys był pijany, dołączyłeś do ffa i zaczeliśmy sie kłucic bo nie zrozumiałeś czm cb kiknołem, potem jak zkonczyła sie mapa to miała być assult, jak juz sie wczytało to dałem na overpassa! (mój błąd bo myślałem że admin moze zmieniac mapy bez znania opinii innych użytkownikow sry) potem było rtv od nich powtarzam 'ICH' i dało cobble potem on sie znowu na mnie spruł że zmieniłem na cobbla a to oni byli! potem przez złośc napisałem cytuje 'to nie ja kur** jebana' sry za to straciłem kontrole i to napisałem JESZCZE RAZ SRY!, A i jeszcze, byłeś toxic do mnie i obracałeś innych użytkowników przeciwko mnie

Tyle mam do powiedzenia!

Niech inni admini sie wypowiedzą :) 

 

PS: wiem że mogłem sie bardziej spokojnie zachować ale tak mnie wyprowadziałeś z równowagi że to co sie stało, to sie stało 

jak mam ponieść jakies kary to ok bo moim zdaniem zasłużyłem na to, ale tak mnie wyprowadziałeś z równowagi że to sie nie miesci w głowie  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

@michuba02 z tego co widzę na screenie to on nie napisał, że to ty zmieniłeś na cobbla, tylko ironicznie się zapytał czy znowu zmienisz.

 

Nie wiem co się działo wcześniej, więc @Dzagu poproszę demka z podanej daty z Cobbla i wcześniejsze z overpassa.

 

@Masło nie czepiaj się jego ortografii, bo mieszka zagranicą, a ty też mógłbyś popracować nad interpunkcją. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po 1 od kiedy wpisanie sensitivity 9999 jest utrudnianiem gry? Po 2 na serwerze byłem tylko ja i moi znajomi więc dla beki wpisałem tą komendę.

Będąc adminem powinieneś znać swoje uprawnienia.  Jak zapytałem czemu zmieniasz mapę bez głosów graczy odpowiedziałeś że jesteś adminem więc możesz...

Napisanie sorry nie naprawi twojego błędu powinieneś ponieść konsekwencje. Ale decyzja należy już do właściciela/opiekuna.

 

Zalecałbym również wzięcie korepetycji z języka polskiego bo aż oczy bolą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Masło napisał:

Po 1 od kiedy wpisanie sensitivity 9999 jest utrudnianiem gry? Po 2 na serwerze byłem tylko ja i moi znajomi więc dla beki wpisałem tą komendę.

Będąc adminem powinieneś znać swoje uprawnienia.  Jak zapytałem czemu zmieniasz mapę bez głosów graczy odpowiedziałeś że jesteś adminem więc możesz...

 Napisanie sorry nie naprawi twojego błędu powinieneś ponieść konsekwencje. Ale decyzja należy już do właściciela/opiekuna.

 

Zalecałbym również wzięcie korepetycji z języka polskiego bo aż oczy bolą.

mieszkam w Angli więc mój polski jest chujowy :) zgadzam sie z tb

PS: 12 lat mieszkam w angli jak cb to interesuje

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Comfti Sprawdź jeszcze demko z dzisiaj z 18:18 jak na mapie Cache dostałem od michuby bana na 1h za włączenie sobie dla beki dużej czułości gdy byłem na serwerze sam ze swoimi znajomymi i nagle wbił michuba bez słów banując mnie na godzinę. Dodam, że to nie pierwsza sytuacja jak michuba wulgarnie odzywa się do graczy. Następnym razem wszystko będę screenował.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Masło napisał:

@Comfti Sprawdź jeszcze demko z dzisiaj z 18:18 jak na mapie Cache dostałem od michuby bana na 1h za włączenie sobie dla beki dużej czułości gdy byłem na serwerze sam ze swoimi znajomymi i nagle wbił michuba bez słów banując mnie na godzinę. Dodam, że to nie pierwsza sytuacja jak michuba wulgarnie odzywa się do graczy. Następnym razem wszystko będę screenował.

potwierdzam co Masło mówił tutaj :) 

Też cos powiem od sb, inni użytkownicy FFA też sie skarżyli do mnie że zachowujesz sie jak dziecko, krzyczysz jak 8 letnie dziecko, jestes toxyczny (tak hipokrytą teraz jestem) dla innych graczy, niestety nie mam dowodów na to bo nie złapałem cb za to za ręke 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A co twoim zdaniem powinienem napisać ? 

Za pomocą reakcji mogę określić czy z czymś się zgadzam bądź nie .

Same reakcje sprawiają że posty pod tematami stają się bardziej przejrzyste nie sądzisz ?

Ps .Chyba nie udało tobie sie zakończyć tej "dziecinady"

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Majkel napisał:

A co twoim zdaniem powinienem napisać ? 

Za pomocą reakcji mogę określić czy z czymś się zgadzam bądź nie .

Same reakcje sprawiają że posty pod tematami stają się bardziej przejrzyste nie sądzisz ?

Oczywiśćie ale twoje zdanie też jest ważne ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie jestem adminem ffa ale czasem tam gram więc się wypowiem. Powiem krótko Panie Masło kiedyś wchodząc na serva przywitałem się, i powiedziałem coś w stylu to niezły masło nie mając złych intencji a ty zwyzywałeś mi rodzinę i mnie samego. Śmieszne jest ,że toksyczna osoba taka jak ty pisze skargę. Prawdopodobnie swoim zachowaniem sprowokowałeś michubę, nie wytrzymał i napisał co napisał. Nie neguję tego, że michuba postąpił niewłaściwie jednak pamiętajmy o tym, że admin to też człowiek i zdarzy mu się popełnić błąd ,przesadzić. Podsumowując zacznij od siebie Maślany a na pewno michuba nie urazi Cię pisząc takie wulgaryzmy. Pozdro Sadyba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Sadyba To dlaczego nie dostałem bana? Przecież masz kolegów w administracji mogłeś powiedzieć to by mnie zbanowali. Poza tym miałem wtedy bardzo zły dzień i ty jeszcze dołożyłeś do pieca. Ale była to z dwa tygodnie temu. Fakt przyznaję się, że tak powiedziałem ale każdy popełnia błąd. Staram się już nie być toksycznym.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Zamknąłem, bo nie chce mi się czytać kolejnych bzdur w temacie (sorry @Comfti ).

@Masło niejednokrotnie byłem świadkiem jak prowokowałeś ludzi - być może w żartach, ale przypominam, że każdy może mieć gorszy dzień i w takowy będziesz kojarzony z gościem, który innych prowokuje.

 

A jeśli chcesz się dopieprzyć do ortografii, to ja to chętnie się doczepię Twojej interpunkcji.
"Gdy mapa się już zmieniła [tu brakuje przecinka] nagle została znowu zmieniona, [tu nie powinno być przecinka] tym razem bez żadnego głosowania na Overpassa [tu brakuje przecinka] więc wpisaliśmy ze znajomymi rtv i wybraliśmy Cobbla. Michuba był wtedy jedynym adminem na serwerze [tu brakuje przecinka] więc go podejrzewaliśmy. Napisałem mu na czacie "i co znowu zmienisz" a ten odpisał mi jak widać na czacie w sposób wulgarny. Nie wiem [tu brakuje przecinka] czy Admin tak powinien odnosić się do graczy."

Więcej nawet nie będę pokazywać, bo w każdym Twoim poście są takie błędy. Więc nie próbuj pokazać, jaki to kozak jesteś i umiesz się dopieprzyć nieistotnych elementów.

 

P. S. Przypominam, że temat skargi nie jest stworzony do dyskusji na wszystkie tematy, tylko do konkretnego celu.

 

Co do samej skargi:

Dla mnie michuba zachował się totalnie nieodpowiednio do stanowiska admina. Admin ma dawać przykład niezależnie od tego jaki ma nastrój. No bo jak admin nie będzie przestrzegać zasad, to kto będzie, nie? ;) 

Kwestia Masła jest do innego tematu, jak komuś nie pasuje jego zachowanie - możecie napisać odpowiednią skargę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra. Z racji ze chodzi o mojego podopiecznego to wypowiem się na ten temat.

 

 

4 godziny temu, michuba02 napisał:

...Potem przez złośc napisałem cytuje 'to nie ja kur** jebana' sry za to straciłem kontrole i to napisałem JESZCZE RAZ SRY!, A i jeszcze, byłeś toxic do mnie i obracałeś innych użytkowników przeciwko mnie

Pierwsze primo -> Michu w 65% dobrze postąpił, to że napisał do cb "kurwo jebana" to nie znaczy nic. Każdy może mieć dzień lepszy lub gorszy swoją drogą ponoć tak samo byłeś toxyczny a na końcu i tak cb przeprosił i to oficjalnie na forum i uwierz mi jakbyś na mnie natrafił to bym się nie pierdolił i za takie coś byś dostał jeszcze perma prawdopodobnie odemnie ale to nie byłem ja więc się ciesz.

 

 

4 godziny temu, Masło napisał:

Po 1 od kiedy wpisanie sensitivity 9999 jest utrudnianiem gry?

Drugie primo -> Gdzie twoje wykonywanie celów mapy tudzież wykonywanie celów trybu serwerowego chłopie chcesz się pokręcić idź na plac zabaw i tam masz karuzele albo na inny tryb jest ich pełno.

 

 

Trzecie primo -> Prowokując kogoś licz ze możesz ponieść konsekwencje. Przytoczę ci tu przykład jesteś w galerii i mówisz do dresa ty pedale. To czego się spodziewasz całusa ?!?!?!

 

 

4 godziny temu, michuba02 napisał:

....obracałeś innych użytkowników przeciwko mnie

Czwarte primo -> Co my kurwa w sejmie jesteśmy obracanie graczy z serwera przeciwko komuś. Chłopie jest XXI wiek, jest coś takiego jak wolność słowa więc następnym razem zważ na słowa które niesiesz do innych graczy bo tego również nie lubię, i to bardzo nie lubię.

 

 

Piąte primo -> Pewnie wiesz że jest coś takiego jak arogancja i temperament, to twoje atrybuty widzę. ( I nie nie urażam cb w tej chwili a jeśli się tak czujesz cóż powiem NIE MNIE TO OBCHODZI !!! )

 

4 godziny temu, Masło napisał:

Po 2 na serwerze byłem tylko ja i moi znajomi więc dla beki wpisałem tą komendę.

Szóste primo -> Myślisz że mnie to obchodzi był admin na serwie widział CB więc krótko mówiąc LIPA.

 

I reasumując nie zgadzam się z tym co tu piszą ludzie bo nie jest to ani trochę adekwatne to aspektów tego co tu się dzieje. Jak mówi przysłowie "Nie taki wilk straszny jak go malują".

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Dobra, po krótkim namyśle, jednak rozpatrzę to bez oglądania demka

 

Najpierw odniosę się do bana za "utrudnianie gry". Tu powiem krótko, ban był słuszny i tutaj nie mam nic więcej do dodania. To, że ja Ci to wcześniej odpuściłem nie znaczy, że michuba też musiał.

Teraz jeśli chodzi o skargę. Fakt michuba zachował się średnio, zarówno wyzywając, jak i zmieniając mapę bez uprzedniego vote'a/pytania, ale Masło ty też nie jesteś święty. Grasz w grupie ze znajomymi to łatwo jest naskoczyć na jednego. Wiadomo, możesz teraz mówić, że bronię michuby, ale naprawdę patrzę na to obiektywnie. Sam mam nie raz problem z powstrzymaniem się od wyzwania kogoś na serwerze, nie każdy jest tak samo cierpliwy.

Niepowiem, jest to trochę trudna sytuacja do oceny, każdy jest człowiekiem i ma swoje granice, ale żeby coś funkcjonowało to musi mieć ustalone zasady, które należy przestrzegać, dlatego @michuba02 dostaje dzisiaj ostrzeżenie za nadużywanie permisji oraz wyzwiska.

 

@Dante Proszę, żebyś już nie zamykał tematów w moim dziale. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...