Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Dante


Novyy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego admina: Dante
Link do profilu oskarżonego:   https://steamcommunity.com/id/AdamTrololololo/  
Mapa, na której miało zajście: jakieś awp_lego_2
Czas i data zajścia: 23:10 5.03.19 i 9.00 6.03.19
Demka/Screeny:    ahttps://zapodaj.net/a816e75baaa41.png.html    https://zapodaj.net/9b690d7880b11.png.html
Powód skargi: Niestosowny ban 
Treść skargi: Dostałem perma za napisanie na czacie "Admin daj perma" następnego dnią Dante zmienił regulamin serwera na swoją korzyść (punk 21.12)

(Dostałem juz ub ale chcę żeby poniósł jakieś konsekwersje z tego)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dostałeś bana za coś co było w regulaminie:
"21.5. Administrator może dać bana za coś, czego nie ma w regulaminie (w ramach normy). Jest potem z tego rozliczany przez Administrację Serwera." <- prośba o bana jest jak dla mnie uzasadniona, może się mylę xD

Potem dostałeś bana na 3 dni za obrazę administracji w postaci komentarza pod moim profilem, co bardzo mi się nie spodobało, bo pokazało Twój brak szacunku. Nie dałem Ci perma, bo uznałem, że nie będę przesadzać, ale zagroziłem, że dam, jak jeszcze raz coś takiego się zdarzy ;)

Kolejny punkt regulaminu, który był uzasadnieniem perma:
11.1. Administracja zastrzega sobie prawo do permanentnego bana wobec osoby wyzywającej Administrację naszych Serwerów.

 

Jeżeli to wszystko, to skargę zamykam. H@ mają uprawnienia do pisania w zamkniętym temacie, więc jeśli będą mieli coś do dodania, to na pewno napiszą.

 

P.S. Do regulaminu dodałem punkt zaraz po tym, jak mnie o to poprosiłeś, gdzie uznałem, że faktycznie, lepiej zapisać punkt wprost, żebym nie musiał się tłumaczyć z sensownych działań ;) 

 

EDIT: Otwarte na prośbę @BaSroS 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante locked i unlocked this temat
  • Legenda

Dobra @Dante a jak ja prosiłem o bana to nie chciałeś dać. Taka właśnie jest administracja *crying emoji*. Do regulaminu dodałbym jeszcze, że jak gracz się domaga to admin musi mu dać :3 Zmiany na + i dzięki Basros, bo bez Ciebie bym nie mógł tego napisać :^)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...