Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

(FFA) Rezygnacja michuba02


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym złożyc rezygnacje bycia adminem na FFA

O to dlaczego!!

Najpierw sie zaczeło od tego: 

Chciałem robić swoją prace i niestety mnie poniosło i teraz płace za swoję błędy, zrozumiałęm swój błąd ale inni wciąż mi to przypominają, tacy ludzie jak Masło, 300IQ, DWD i inni ja już mam serdecznie dośc, szkoda moich nerwów, chciałbym podziękować Comftiemu za szanse bycia Adminem FFA było naprawde fajnie ale od tego sie stało to już mam dość poddałem sie i tyle :( zostałem zwyzywany i nic nie chciałem z tym zrobić bo nie chciałem sie zniżac do ich poziomu, siedziałem cicho nie wytrzymałem i wyszedłem i sie zastanawiałem czy zresygnować bo bardzo lubie ten serwer ale to co sie stało dzisiaj to już tym żygam

 

Co mnie bardzo motywowało jest to że ludzie oskarżali mnie o chity, to powodowało że chciałem grać jeszcze więcej i czerpać z tego frajde, jeszcze admini i inni specjalni ludzie na serweroni GE :) 

 

Może wróce na stanowisko Admina FFA ale narazie nie chce po tym co sie stało

Comfti jeszcze raz dziękuje <3 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Michubaaaaaaa co ty człowieku robisz xD, jesteś bardzo dobrym człowiekiem i nie zasługujesz na to żeby jakiś typ po tobie jechał, powinieneś takiego typa zmutować albo bana dać i tyle i mieć to w 4 literach, człowiek nie robot i błędy popełnia, ale jeśli podjąłeś taką decyzję no to szkoda :(, ale odwiedzaj jeszcze FFA :).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, Josh napisał:

Michubaaaaaaa co ty człowieku robisz xD, jesteś bardzo dobrym człowiekiem i nie zasługujesz na to żeby jakiś typ po tobie jechał, powinieneś takiego typa zmutować albo bana dać i tyle i mieć to w 4 literach, człowiek nie robot i błędy popełnia, ale jeśli podjąłeś taką decyzję no to szkoda :(, ale odwiedzaj jeszcze FFA :).

dzięki za te słowa napewno będe tam przychodził jak nie będzie tych typów co wymieniłem na górze ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Michuba co ty w ogóle gadasz jak zgraja jakiś chłopaczków ma do Ciebie problem ignoruj ich, a jak zaczną przesadzać daj im bana lub coś na co zasłużyli. Nie chciałbym abyś odchodził bo nadajesz się i to ,że ktoś Cię o coś oskarża czy obraża jest zwykłym chamem. Jeśli jednak chcesz naprawdę zrezygnować to Rest in Peace [*]. Pamiętaj równy z Ciebie gość nie daj sobie wmówić, że jest inaczej!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Edit: Już postanowiłem

Dużo adminów nie popierało mojej decyzji o rezygnacji, dziękuje wam za to bardzo doceniam <3 

Sadyba, Josh, Comfti, Kacek, Shady, Blyet, Rufus, Naruto, Dante, newgood, i inni admini którzy chcieli żebym zmienił zdanie

Jestem człowiekiem a nie robotem, popełniamy błędy i sie na nich uczymy, to własnie sprawia że jestesmy ludzmi :) To co inni mi mówili żebym miał w dupie tych co mnie zwyzywali i dać od razu bana tak zrobie, i to co Dante powiedział, więcej dystansu no postaram sie ;) 

Będe wciąz adminem FFA bo to co mi napisaliście to przez was zmieniłem zdanie ;) 

Jeszcze raz dziękuje za to <3 i własnie dlatego lubie GE :) 

Widzimy sie na FFA   

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...