Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja


Kaczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę tutaj z zapytaniem czy nie dało by się usunąć assulta z wybierania map bo niektórzy admina chcą zmienić ta mape i nikt nie gra a jak będę ciągle główne mapy to jest możliwość że będzie więcej ludzi na ffa mam nadzieję że moja propozycje będzie miłe rospatrzona ;) (nwm czy to można uznać za problem ) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kaczynski napisał:

Przychodzę tutaj z zapytaniem czy nie dało by się usunąć assulta z wybierania map bo niektórzy admina chcą zmienić ta mape i nikt nie gra a jak będę ciągle główne mapy to jest możliwość że będzie więcej ludzi na ffa mam nadzieję że moja propozycje będzie miłe rospatrzona ;) (nwm czy to można uznać za problem ) 

Ja bym chciał ale dla @Dante i inny adminów co są oldschool cs będą chcieli żeby ta mapa została :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

17 minut temu, Dante napisał:

@michuba02 no to albo wywalamy wszystko oprócz mirage, cache albo zostawiamy to, co jest, bo to bez sensu wybierać tylko jedną "niegraną". 

 Swoją drogą, to chyba normalne, że w niedzielę o 23 ludzie powoli wychodzą z serwerów :v

ta prawda, niech sie @Comfti wypowie co na ten temat myśli :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...