Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Chce rozwiązać konflikt


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze nie wiem czy ten dział jest przeznaczony do tego czego ja tu zaraz napisze, jeżeli nie to napisze to w innym dziale i sry jeżeli sie okaże że nie jest ;) 

 

@Masło ty i ja mamy problem i chce go rozwiązać, może ty nie chcesz ale ja chce bo po wczorajszym to już widze że sie pogarsza :) 

Najpierw sie zaczeło od bana na 1h za utrudnianie gry, Opiekun Blyet i Comfti powiedzieli że dobrze zrobiłem bo nie wykonywałeś celów mapy, i od tego sie zaczeło, potem mieliśmy spine za to że ja tobie powtarzałem że zbanowałem cb za coś co jest w regulaminie 

Potem ja zachowałem sie nie odpowiednio i nazwałem cb 'Kur** Jeba**' co przyznaje nie było dobre z mojej strony i potem tego żałowałem! Dostałem ostrzeżenie od Comftiego za nadużywanie admina bo zmieniłem mape bez zdanie innych graczy i za wyzywanie, po czym ty i DwD 300IQ i inni mnie prowokowaliście żebym coś jeszcze podłego napisał do was, po czym sobie przypominam że dostane kolejne ostrzeżenie i to sie nie opłaca, i też szkoda czasu na ciebie, mogłem ciebie zignorować ale emocje każdy może mieć zły dzień i to BYŁ MÓj zły dzień, inni admini FFA widzą że mamy spine nawet Comfti cb zmutował bo mnie prowokowałeś, a potem Josh dał tb bana na 1h bo znowu mnie prowokowałeś, i ja sobie myśle że ty i twoi koledzy chcecie żebym stacił tego admina, inni też tak podejrzewają ;) ale nie ma szans bo jestem bardzo aktywny i przez jeden bład to troche bez sensu.

 

Następnie mój Polski, ty sie dopierdalasz do mojego Polskiego co jest zrozumiałe ale tego to już za dużo, inni admini wiedzą że mieszkam za granicą, już 12 lat w Angli co jest bardzo dużo plus w collegu gadam 7h po Angielsku i nie mam dużo okazji gadać po polsku, tylko z kolegami i z rodzicami w domu, jeszcze ucze sie innych języków e.g. francuzki, ruski, a nawet niemiecki co już jest dużo bo ja lubie sie uczyć innych języków, już znam 6 jak ciebie to interesuje :) 

 

Nawet chciałem złożyć rezygnacje z admina FFA przez cb i twoich kolegów bo ja ciebie przeprosiłem ale widać że chyba nie zaakceptowałeś, i teraz przez cb inni mi dopieprzają przez ten jeden błąd, ale admini nie akceptowali tego i chcieli żebym został, co zrobiłem, bo czm mam rezygnować przez jeden błąd i przez jakiegos dzieciaka z brakiem szacunku i udaje twardego jak koledzy przyjdą na server

 

I ostatnia rzecz, inni admini są za mną bo mnie znają, wiedzą że jestem spokojny, nie raguje sie, a przez cb to zaprezentowałem jak sie wkurzam, a cb już poznali ze złej strony, zwyzywałeś matke Sadyby, to raz nie wiem czemu, nie było mnie tam, jesteś toxyczny do innych, zachowujesz sie jak małe dziecko, jak jesteś sam to jesteś nawet spk, ale jak już ziomale idą to już masz duże Cohones, i udajesz że jesteś twardy itp, nawet Admini innych serwerów mogli ciebie opisać w negatywny sposób, jest kilka dobrych, powtarzam kilka dobrych, nawet wczoraj comfti do mnie pisał bo wie że ja i ty to jak ogień i woda żebym dał sobie z tobą spokój bo marnuje czas zamiast skupić sie na grze.

 

To wszystko co mam do powiedzenia! napisałem to tutaj bo chce znać opinie innych adminów, może też mogą powiedzieć coś na twój temat

Ja tobie składam propozycje, żebyśmy byli na pozytywnej stronie, a nie negatywnej, bo zakładam że inni admini rzygają już tym że sie nie dogadujemy

To tyle, może zmienisz zdanie a jak nie to zmarnowałem czas pisząc to, i jak będziesz chciał wojne to ty ją bedziesz miał, ale ja nie bo będe cie miał głeboko w dupie ;) 

Mam nadzieje że dobrze postąpisz

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

O kurczę zrobiło się ciekawie. Moim zdaniem powinniście zakopać topór wojenny. Po co się prowokować, obrażać itd to bez sensu, i przede wszystkim psuje grę innym graczom którzy są zmuszeni patrzeć na sytuację :(. Nie trzeba nikogo na siłę lubić, ale wypada się nawzajem tolerować, i chociaż nie zwracać na siebie uwagi. Pozdrawiam i mam nadzieję, że te głupie, niepotrzebne sytuacje nie będą się powtarzać, a może nawet zostaniecie kumplami :P.PiateczkaPozdro600DzaguBiceps

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Konflikt powinien zakończyć się po skardze, mimo to Maslo cały czas prowokuje michube, zeby ponownie popełnił błąd, co miałoby skutkować degradem. Pisanie "DAWAJ BANA" to chyba tez nie jest odpowiednie zachowanie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, Sadyba napisał:

O kurczę zrobiło się ciekawie. Moim zdaniem powinniście zakopać topór wojenny. Po co się prowokować, obrażać itd to bez sensu, i przede wszystkim psuje grę innym graczom którzy są zmuszeni patrzeć na sytuację :(. Nie trzeba nikogo na siłę lubić, ale wypada się nawzajem tolerować, i chociaż nie zwracać na siebie uwagi. Pozdrawiam i mam nadzieję, że te głupie, niepotrzebne sytuacje nie będą się powtarzać, a może nawet zostaniecie kumplami ?.PiateczkaPozdro600DzaguBiceps

to sie okaże co on powie, ja nie zaczołem wojny tylko chciałem wytłumaczyc czm dostał bana a on tego nie akceptował 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, wowhere napisał:

Konflikt powinien zakończyć się po skardze, mimo to Maslo cały czas prowokuje michube, zeby ponownie popełnił błąd, co miałoby skutkować degradem. Pisanie "DAWAJ BANA" to chyba tez nie jest odpowiednie zachowanie.

  

Prawda ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dobra zakończmy to bo tylko psujemy innym rozgrywkę i tracimy czas na głupoty. Przepraszam za moje prowokacje i wyzwiska Ciebie, innych adminów oraz graczy. Przepraszam też Sadybę za obrazę jego rodziców. Ogólnie to zachowywałem się jak 10 latek. Żałuję tego i przepraszam jeszcze raz. Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Masło napisał:

Dobra zakończmy to bo tylko psujemy innym rozgrywkę i tracimy czas na głupoty. Przepraszam za moje prowokacje i wyzwiska Ciebie, innych adminów oraz graczy. Przepraszam też Sadybę za obrazę jego rodziców. Ogólnie to zachowywałem się jak 10 latek. Żałuję tego i przepraszam jeszcze raz. Pozdro

No i to chciałem zobaczyć ;) 

Dobrze że zrozumiałeś swój błąd 

Widzimy sie na FFA 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

51 minut temu, wowhere napisał:

Konflikt powinien zakończyć się po skardze, mimo to Maslo cały czas prowokuje michube, zeby ponownie popełnił błąd, co miałoby skutkować degradem. Pisanie "DAWAJ BANA" to chyba tez nie jest odpowiednie zachowanie.

 

Już popełnił kilka błędów których miał nie popełniać :/

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Majkel napisał:

Już popełnił kilka błędów których miał nie popełniać ?

1: Ty już sie lepiej nie odzywaj, bo jedyne co robisz to akceptujesz wszystko co inni tobie powiedzą żebyś potwierdził, nawet ty nie masz tyle jaj żeby powiedzieć że masło też nie zachowywał sie wporządku, jak dla mnie to wygląda jak byś był na każde ich zawołanie jak jakiś pies ;) moje zdanie! moge być w błędzie ale tak to własnie wygląda, chciałem napisać cos innego ale miałbym kłopoty jeżeli bym to napisał

2: Ja i masło już wszystko sobie wyjaśniliśmy wszystko i teraz jesteśmy 'kolegami' ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

9 minut temu, DwD napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi że ja prowokuje, chociaż że dawałem Ci tylko rady abyś dawał muta albo gaga a nie od razu bana. ??

Naprawde???

Wiem że ludzie nie lubią sie przyznawać do błędu, ale ty?

Ja powiedziałem co ja zrobiłem zle, a ty nie mozesz?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

4 minuty temu, michuba02 napisał:

Naprawde???

Wiem że ludzie nie lubią sie przyznawać do błędu, ale ty?

Ja powiedziałem co ja zrobiłem zle, a ty nie mozesz?

 

Nadal nie wiem o co Ci chodzi. Nie prowokowałem Cię i tyle, inni tak, ale nie wrzucaj mnie do jednego worka z nimi.Nie skąpiłem Ci dobrą radą byś nie banował prowokatorów tylko byś ich mutował bądź dawał im gaga.

Edytowane przez DwD
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DwD napisał:

Nadal nie wiem o co Ci chodzi. Nie prowokowałem Cię i tyle, inni tak, ale nie wrzucaj mnie do jednego worka z nimi.Nie skąpiłem Ci dobrą radą byś nie banował prowokatorów tylko byś ich mutował bądź dawał im gaga.

ok?

1: od kiedy dostałem ostrzezenie od Comftiego to ty masło 300iq mnie prowokowaliście, e.g. daj bana, daj muta itp 

jeżeli nie pamiętasz to juz nie mój problem

juz o tym nie gadajmy bo chciałem sie pogodzic z Masłem 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, michuba02 napisał:

ok?

1: od kiedy dostałem ostrzezenie od Comftiego to ty masło 300iq mnie prowokowaliście, e.g. daj bana, daj muta itp 

jeżeli nie pamiętasz to juz nie mój problem

juz o tym nie gadajmy bo chciałem sie pogodzic z Masłem 

Ok, skończmy to, lecz nadal mówisz że JA TEŻ CIĘ PROWOKOWAŁEM chociaż tego nie robiłem(mówię tylko i wyłącznie o sobie a nie o innych bo to że inni to robili to było widoczne).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, michuba02 napisał:

1: Ty już sie lepiej nie odzywaj, bo jedyne co robisz to akceptujesz wszystko co inni tobie powiedzą żebyś potwierdził, nawet ty nie masz tyle jaj żeby powiedzieć że masło też nie zachowywał sie wporządku, jak dla mnie to wygląda jak byś był na każde ich zawołanie jak jakiś pies ;) moje zdanie! moge być w błędzie ale tak to własnie wygląda, chciałem napisać cos innego ale miałbym kłopoty jeżeli bym to napisał

2: Ja i masło już wszystko sobie wyjaśniliśmy wszystko i teraz jesteśmy 'kolegami' ;) 

Dlaczego sądzisz ze posiadasz prawo odebrania mi głosu ? (xD)

Nie akceptuje wszystkiego co robią moi znajomi i to że sie do tego nie odnoszę nie oznacza że się z tym zgadzam :/

Nie uważasz że pisanie w każdym poście o czyiś jajach jest lekko (LGBT)?

Cieszę się ze rozwiązałeś ten konflikt :D

A teraz czas na screeny które ukazują do jakiego poziomu musiałeś się zniżyć "przez nas". 

Ps. SS mówią same za siebie20190313231132_1.thumb.jpg.40b1105694dc78f3eb39bf00009fda97.jpg

53698462_561266641017673_8709432109866942464_n.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Majkel napisał:

Dlaczego sądzisz ze posiadasz prawo odebrania mi głosu ? (xD)

Nie akceptuje wszystkiego co robią moi znajomi i to że sie do tego nie odnoszę nie oznacza że się z tym zgadzam ?

Nie uważasz że pisanie w każdym poście o czyiś jajach jest lekko (LGBT)?

Cieszę się ze rozwiązałeś ten konflikt :D

A teraz czas na screeny które ukazują do jakiego poziomu musiałeś się zniżyć "przez nas". 

Ps. SS mówią same za siebie20190313231132_1.thumb.jpg.40b1105694dc78f3eb39bf00009fda97.jpg

53698462_561266641017673_8709432109866942464_n.jpg

no i brawo, potem comfti mi powiedział żebym sie uspokoił bo już we mnie agresor sie odpalił 

i nie chciałem tb odebrać głosu ;) po prostu to tak wyglądało 

tak napisałem to zanim jeszcze nie zrozumiałem swojego błedu potem już sie uspokoiłem z wyzwiskami 

i kolejna sprawa, prowokowanie mnie już sie skonczyło ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Niestety losowe osoby mogą ciebie w BARDZO BARDZO łatwy sposób sprowokować i sprawić abyś był lekko toksyczny a to jest cecha której każdy admin powinien się wyzbyć ale to pozostawiam do interpretacji @Comfti :/

 

Edytowane przez Majkel
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Majkel napisał:

Niestety losowe osoby mogą ciebie w BARDZO BARDZO łatwy sposób sprowokować i sprawić abyś był lekko toksyczny a to jest cecha której każdy admin powinien się wyzbyć ale to pozostawiam do interpretacji administratorom ?

 

admini wiedza ze jestem spokojny i rzadko sie raguje, ale przez was i tylko przez was traciłem kontrole Comfti moze to potwierdzic ze z innymi miałem ich w dupie

tylko z wami mam problem, bo przeprosiłem a wy mieliscie to gdzieś

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...