Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Kaczynski

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Naruto

Nick oskarżonego: Maslo

Czas i data zajścia:16.03.2019 19:31-19:33

Mapa:cobblestone

Opis sytuacji: Ciągle zabiałem go z awp i jak zostałem zabity z noża to mówil uwaga wezmę to w cytat ''dobrze ci tak smieciu zjebany''  ''bocie tylko z tego umiesz grać'' itp 

Dowody:Mogą to potwierdzic osoby i demko z tej mapy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotne prowokacje każdego potrafią doprowadzić do wybuchu. Ciągłe pisanie "EZ" "łatwo" itd. po każdym zabiciu mnie w twoim przypadku było normą.

Przykładowy screen poniżej:

 

 

955367736_Zrzutekranu(92).thumb.png.8b25124c134c19d556f3793179ff0bd9.png

 

 

Edytowane przez Masło
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Masło napisał:

Po pierwsze wielokrotnie mnie prowokowałeś... I to nie raz nawet raz udało mi się zrobić screena. Słowa typu "EZ" "łatwo" itd.

 

 

955367736_Zrzutekranu(92).thumb.png.8b25124c134c19d556f3793179ff0bd9.png

 

 

akurat tu sie zgodze z masłem, bo jak ktos do mnie pisze EZ to juz mi sie zdarza agresor, ale mogłeś ignorować albo napisac żeby nie pisał ez itp

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

4 minuty temu, Masło napisał:

Jeszcze na początku to ignorowałem ale każdy ma granice i w końcu mu odpowiedziałem.

rozumiem cie ale no nie popełniaj moich błędów ;) 

ignoruj do konca albo napisz do admina ffa albo opiekuna zeby sie tym zajeli 

edit: albo mute go i już po problemie, jak gram mma to zawsze mutuje drużyne przeciwną bo na koncu zawsze sie znajdzie gość co pisze ez na koniec i nerwy nie potrzebne ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Ja zawsze piszę "ez" xd

 

Moim zdaniem prowokatorów (może innych niż "łatwo" albo "ez", bo przejmowanie się takimi głupotami to przesada :/ ) należy mutować od razu.

Z serwera wiem, że obaj jesteście prowokatorzy, więc dałbym mute i gag na kilka dni, żeby był spokój na serwerze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dante napisał:

Ja zawsze piszę "ez" xd

 

Moim zdaniem prowokatorów (może innych niż "łatwo" albo "ez", bo przejmowanie się takimi głupotami to przesada ? ) należy mutować od razu.

 Z serwera wiem, że obaj jesteście prowokatorzy, więc dałbym mute i gag na kilka dni, żeby był spokój na serwerze.

akurat to moge potwierdzic ze piszesz ez ;) 

ale zrozum tez ze ludzie co pisza ez prowokują innych co jest nie sportowym zachowaniem, ja to bym dał zasade ze kto napisze ez dostaje muta na 1 dzien itp, moze to byc smieszne dla cb i dla innych ale jak dla mnie to juz jest sprawa gdzie moge zrozumiec masło i czm to napisał, ale mogł wybrac inną droge 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 godziny temu, michuba02 napisał:

akurat tu sie zgodze z masłem, bo jak ktos do mnie pisze EZ to juz mi sie zdarza agresor, ale mogłeś ignorować albo napisac żeby nie pisał ez itp

ale to bylo po twoim wyzywaniu na mnie wiec jak mnie zwyzywałes to zaczołem tak pisac wiem to było nie sportowe zachowanie ale jak zaczołes wyzywac tak samo do dwd żeś napisał morda to też nie jest nie sportowe zachowanie :/ a odnosnie ez to pisze zazwyczaj pod koniec meczu :/ 

Edytowane przez Kaczynski
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dzaga nie ma do poniedziałku, demko od Pixela (o ile ma dostęp, czas i chęci w niedzielę :v). 

Przejmowanie się tekstami "ez, łatwo, bocie" jest bez sensu, bo pokazuje, że traktuje się tę grę nie jak rozrywkę, ale jak część życia. 

Okej, podchodźmy poważnie jako admini, ale z dystansem ;)

Po zagraniu na serwie powiem, że widać, że Masło się stara, żeby być okej, więc ja bym zwrócił uwagę obu i kazał się przeprosić najwyżej xd

 

PS. Demko by było potrzebne, gdyby któryś z nich się wypierał, ale obaj przyznają ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Demka tak czy siak dzagu nie ma. Nie będę tu nikogo banował, mutował, znajcie łaskę Pana (żarcik kosmonaucik). Kappa

Mam nadzieję, że ta sytuacja się nie powtórzy, bo wtedy już nie będzie tak miło.

Przeproście się na serwerze, najlepiej żebym był tego świadkiem i zapominamy o sprawie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...