Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] ub ponowne


Vapropl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick, na który dostałeś bana:  `♕Szostuś♕ ;] | Acekill.pl
SteamID, na które dostałeś bana: STEAM_1:1:442354462 00:24 47 0 active 512000
Ranga na MM i Wingman: Global Elite and Global Elite
Stopień w CS:GO: 33
Ilość godzin w CS:GO: 529h
Admin, który Cię zbanował: Dante
Mapa, na której dostałeś bana: Awp_lego_2_forte
Godzina bana: 13:40
Powód bana: Wallhack
Długośc bana: Permamentny
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: to że jesteś pewny w 100% to nie znaczy że miałem od tego jest demko które chciałbym je dostać i zobaczyć gdzie widziałeś jak używałem cheatów 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, michuba02 napisał:

aha to pewnie przez to :)

No powiem ci że to nie przez to @Dante jest w 100% pewien że cheatowałem a to jest niemożliwe przecież jak z wami grałem to sie fajnie grało przyjemnie i co zauważyliście coś dziwnego w moim graniu żebym dostał odrazu za to bana 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ja też sie wypowiem!

Pamiętasz jak mówiłem że byłeś szybszy? na demku widać że ty strzelałeś za wczesnie a nawet przeciwnik sie tobie nie pokazał, to juz sie za duzo razy stało i to mi sie bardzo nie podoba, albo to że jesteś wcelowny tam gdzie jest przeciwnik za ścianą i czekasz aż on wyjdzie i ez frag dla cb, jak dla mnie @Dante dobrze zrobił i teraz czekam na reszte adminów żeby sie wypowiedzieli na temat demka :) 

Życze miłej nocy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Po oglądnięciu demka jestem za odrzuceniem prośby o UB. To co na demku zobaczyłem to tak: Po pierwsze często wcelowywałeś się tam gdzie jest przeciwnik i widząc przez ścianę że wychyla miałeś łatwego fraga. Po drugie masz dziwny tajming i movement. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Krótkie podsumowanie - Dowód na AIMa oraz Dowód na WH (linki usuwam dzisiaj, żeby sobie dysku nie zaśmiecać, więc jak ktoś będzie potrzebować później, to pisać ;) )

Oba nagrane przez @BaSroS, bo ze zdziwienia podczas oglądania zapytał mnie, co to jest xD

Jedynie co zrobiłem źle to to, że nie zbanowałem przy pierwszej podejrzanej akcji :(

Skargę zamykam, UB nie będzie. Ban słuszny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...