Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Głupi przywilej vip'ów.


DwD

Rekomendowane odpowiedzi

Hełm dla vip'ów w drugiej rundzie pistoletowej jest totalnym p2w, 3 hedy z glocka, a z usp'a 2. Rozumiem że vip musi dawać takie rzeczy by zachęcić do jego kupna, ale double jump czy hp po zabiciu i te inne nie robią z ciebie niezniszczalnej machiny destrukcji w 2-giej rundzie pistoletowej w przeciwieństwie do tego hełmu . Powinno być to zniesione. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zgodze sie z wiecej hp jak kogos zabije to troche nie fajnie dla mnie że dostaje wiecej hp wole miec równe szanse HP!

Z hełmem też bo moge sb kupić a nie automatycznie będzie miał

Co do 2-jumpów powinien byc jakis czas czekanie jak sie użyje tego n.p 3sec trzeba czekac zeby znowu to zrobic

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

7 minut temu, michuba02 napisał:

Jak dla mnie zgodze sie z wiecej hp jak kogos zabije to troche nie fajnie dla mnie że dostaje wiecej hp wole miec równe szanse HP!

Z hełmem też bo moge sb kupić a nie automatycznie będzie miał

Co do 2-jumpów powinien byc jakis czas czekanie jak sie użyje tego n.p 3sec trzeba czekac zeby znowu to zrobic

 

 

Gdyby zostały wprowadzone takie zmiany odnośnie dabl dzampa to moja przygoda z vipem  na globalelite zakonczylaby si3

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Majkel napisał:

Gdyby zostały wprowadzone takie zmiany odnośnie dabl dzampa to moja przygoda z vipem  na globalelite zakonczylaby si3

Proszę abyś nie odzywał się gdyż nadużywasz tej umiejętności jeżeli chodzi o poruszanie się na mapie. To jest duże ułatwienie dla graczy którzy muszą szybko się poruszać po mapie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ponitas.exe napisał:

Proszę abyś nie odzywał się gdyż nadużywasz tej umiejętności jeżeli chodzi o poruszanie się na mapie. To jest duże ułatwienie dla graczy którzy muszą szybko się poruszać po mapie.

 

Ludzie co kupuja vipa na FFA to zwykłe try hardy albo chcą żeby mieć 2-jumpa żeby sie schować w takich miejscach gdzie potrzebna jest 2 osoba

takie moje przepuszczenie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem DoubleJump powinien zostać taki jaki jest, bo tak naprawdę tylko to zachęca do kupienia vipa, i wątpię aby komuś jeszcze się chciało dawać temu cooldown, co do hp za zabójstwo, wydaje mi się że vip dostaje 5 hp ale mogę się mylić , czy to naprawdę tak dużo xD, i tak średnio gościu zabije 2 typów i dostanie 10hp to moim zdaniem nie jest jakoś dużo, ale akurat z jednym się zgodzę, że hełm na początku rundy to trochę za dużo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

To ja też coś powiem. 

 

Hełm można faktycznie zakupić w pierwszej rundzie drugiej połowy, co jest dużym ułatwieniem.

Z drugiej strony, gdy w obu drużynach jest VIP, to szanse są wyrównane, zwłaszcza, że VIPy zazwyczaj kupują p250 do tego :v

 

Ale skoro usunęliśmy kamizelkę w pierwszej rundzie pierwszej połowy u VIP-a, to myślę że w pierwszej rundzie drugiej połowy też powinniśmy.

 

A co do reszty bajerów, to jestem przeciwko usuwaniu. Wszystko inne to podstawowe rzeczy jakie zawiera VIP nie tylko u nas na serwerowni.

Double jump się przydaje, bo nie każdy kto przychodzi na serwer chce tryhardować albo pomóc team mate'om podsadzając ich :v
A przydaje się też do szybkiego poruszania (niby pay to win, ale tak działają serwery i trochę do tego trza się przyzwyczajać ;)  ).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...