Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Konkurs Ode mnie


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Mam dla was konkurs dla który wygrany wygra gre ktorą chce :) ( Ale bez przesady bo też chce mieć cos dla cb ;) )

image.png.2f5211aa009f76fd0b95d47d34691c12.png= zł645.58 :)

A co trzeba zrobić????

Nic prostrzego trzeba napisać coś o mnie :) co o mnie sądzicie, jaki jestem, jak sie poznaliśmy itp (ALE SZCZERZE, nie tylko pozytywe żeby wygrać, mogą też być negatywy ;) )

Wygranych może być wiele!!! (Ale to ja zdecyduje :) )

Chce żeby każdy admin z serwera sie wypowiedzieli :)

Powodzonka wszystkim

 

EDIT:

Wielu sie pyta czm ja to robie?

1: Co mam zrobic z tyle szmalu???

2: koledzy są najwajżniejszi :) sry jezli zle to napisałem

3: mam to po mamie ;) lubie pomagac innym 

 

Edit 2:

Konkurs sie konczy 1 kwietnia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nooo michuba. Co tu mówić, jesteś spoko ziomek, ogarniasz gierke. Rage ci się włącza jak zbyt dużo razy z rzędu cie zabije w csie xd Jesteś pierwszą ofiarą na mojej kosie na FFA XD ale co jak co jesteś przeważnie uprzejmy i spokojny co najważniejsze. Także to tyle ode mnie. Pozdro z fartem mordo ??

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Michuba chyba znasz mnie tu najdłużej, mamy spoko kontakt, czasami łapiesz tilda xDDD no i keruje cie zawsze na mm lub wigmanie no może czasami ci się uda zrobić fraga więcej ode mnie :D ogólnie spoko odrabiasz mi angola hah (polecam fch*j) zawsze na arenkach próbujesz mnie rozwalić często to ci wychodzi xDD takie np. vac-shoty w skoku :D pykasz sobie w piłę i śmiesznie się denerwujesz haha. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michuba czyli jestes zajebistym spoko ziomkiem nawet nie pisze tego zeby dostac gre czy cos chce cie szczeze powiedziec ze kurwa jestes najleprzym kumplem który (prawie zawsze zagra 5 vs 5 ) Jak potrzebuje pomucy zawsze pomozesz gadamy na ts zadko ale jak jestes to az mi serce mieknie bo jestes tak miła osóbką i zawsze bym sie za tobą wstawił jak bym nawet miał stracic admina [jak patrze na moje błedy ortograficzne to az mi sie smiac chce bo jestem troszeczke stiltowany przez cs ] no co by ci tu jeszcze powiedziec ale zadne słowa nie opiszą jak jestes

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kacperek, generalnie w porządku gracz, czasami jak graliśmy jakieś 5vs5 to chciałem cie reportować XD, albo "no co kur**? Aaa.. to michuba. Śmiesznie się tiltuje, mieszka w Anglii, wydawał hajs na skinki, ale najwidoczniej zmądrzał :D No generalnie ciosa na ffa i mix10, ale  na mm z nami na takim trust factorze coś sie stresuje :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Kacper P Michuba sympatyczny gracz który bierze czasem za bardzo zdanie innych do siebie. Pomocny odpowiedzialny czasem porywczy ale zawsze pozytywny, i darze Cię szacunkiem. Posiadasz duże umiejętności w csku i obecnie uczysz się w collage'u. Poznaliśmy się przez Sh4diego grając razem mmy z tego co pamiętam :D. Pozdro Michuba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Michuuuuubaaaaa , no cóż nie znam ciebie długo , około miesiąc lub dwa, ale od początku jak ciebie poznałem zobaczyłem, że jesteś w porządku gość. Jesteś jednym z niewielu kogo jeszcze ani razu nie obraziłem xD, nawet przypadkowo, a to już pogg. co ja mogę jeszcze dodać no miły ,sympatyczny, inteligenty, pozytywny, pracowity, ogólnie kozak 

Pzdr michu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Cześć pewnie się zdziwisz, że piszę ale chciałbym szczerze powiedzieć, że pomimo tego co zrobiłeś jesteś dla mnie naprawdę spoko gościem i nie piszę tak bo chcę dostać grę tylko abyś wiedział, że nic do ciebie nie mam. Pomimo naszego zgrzytu nie mam do ciebie żadnej urazy. Powodzenia w adminowaniu. Trzymaj się :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Haha.

To zacznę tak michu wbiłeś na serwerownie jako gość, zacząłeś od arenek tam cię poznałem nie zbyt zapamiętałem cię na początku ale  pierwsze momenty z tb były takie ze zastanawiałem się czy ci dać bana bo wydawało mi się że nie grasz czysto, i przez cały czas co byłem na serwie (wtedy) to cb sprawdzałem, potem jakoś zaczęła się rozmowa i wynikło z niej parę śmiesznych sytuacji, po czym patrze na forum, jakiś czas potem sh4dy mi pisze sprawdź forum bo podanie leży wchodzę i z racji tego ze nicków za bardzo nie zapamiętuje to zastanawiałem się chwile kim ty jesteś. Po chwili przypomniało mi się że grałem z tb i tak nie za bardzo byłem za twoim adminem bo wydawało mi się że coś masz. Ale SH4DY ciebie przyjął więc stwierdziłem że no spoko, zobaczymy jak ci idzie i w ogóle i po paru dniach jak już trochę postrzelaliśmy to zobaczyłem jak fajnie się denerwujesz jak cb zabijam co się zdarza rzadko oczywiście ale i tak jak udawało mi się cb zabić to były teksy "No jak on tak" po dłuższym czasie zauważyłem pozytywne rzeczy które zacząłem od cb wynosić czyli polepszyłem swoją formę o co najmniej 25%. No i tak następnie zaprosiłem cb na TS by pograć w kalambury potem graliśmy w karty przeciwko ludzkości no i mixy 5v5 i tak juz zostało. Stało się to prawie codziennością :P.

 

To by było na tyle chyba z moich wypocin.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć michu, nie spodziewałem się takiego postu po tobie. Niby skromny chłopak z arenek a tutaj taki konkursik. No poznałem Cię oczywiście na arenkach, jakby inaczej, pamiętam że coś spinałem a potem dowiedziałem się że jesteś adminem :D Dla mnie byłeś i jesteś najlepszy w csika bo odkąd wbiłem na serwer za cel miałem być nad tobą w topce ;) Jesteś spoko osobą bo na serwerze od razu dobrze mi się z tobą rozmawiało, nie spinałeś, odpowiadałeś i zawsze byłeś kiedy Cię potrzebowaliśmy. W sumie dzięki tobie udało mi się zostać adminem i to ty mi pomagałeś, jestem wdzięczny. Jedynym minusem jest tylko to że rzadko odpisujesz (bynajmniej mi) na wiadomości. Mam nadzieję że zagramy jakiegoś meczyka żebym mógł pokazać kto rządzi :* Jesteś super osobą bo nie każdy jest taki że od razu można mieć spoko kontakt. Nie zależy mi jakoś bardzo na konkursie ale chciałem żebyś wiedział. Do zobaczenia. Michał :p?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michu, michu... Pamiętam jak wbiłem na arenki, i mówię - "kur*a, ten michuba to odpalony jakiś" - to wchodzę na forum, patrzę, a to admin. Mówię sobie: "o skubaniec, niezły skill". Poznaliśmy się przez arenki, w sumie spoko gość, przyjazny dla graczy, kulturalny nawet w kłótniach, wychowany, PORZĄDNY ZIOMEK. Ogarniasz komendy, lubisz pogadać z graczami, co sobię bardzo cenię. Głównie to ty, i Frager z Cytrynowym poleciliście mi, abym został adminem, za co dziękuję :D Oby więcej takich ludzi, pozdro!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
poznalismy sie przez josha na ffa 
miodowy,nastrojowy,przemiły,sympatyczny,uroczy,zjawiskowy,radosny jak ptaszek na wiosnę,koleżenski,dobro sąsiedzki,ekstrawersyjny,kulturalny,ziomal kacka na ts3(a lista jest mała)
Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                 Michuba02
         Oj michu michu... Nie znamy się jakoś specjalnie długo ale zawsze fajnie jest coś o kimś takim napisać. Pierwszy raz po wejściu na Forum widziałem ciebie wszędzie, pomagałeś po prosu każdemu kto potrzebował pomocy. Tak naprawdę pierwszy raz kiedy się na siebie natknęliśmy było to przez SB kiedy to napisałem tekst typu "Zawsze się ze mnie śmieją", i po 2 sekundach stanąłeś po mojej stronie nawet nie znając mnie xd. Zaskoczyłeś mnie swoim podejściem, oraz swoją osobowością. Innym razem dodałem temat o pewnej piosence/rapie za dawnych czasów... i wtedy zaczął się spam xd, wymienialiśmy się utworami co odpowiedź (aż Dante nie wytrzymał xd). Potem widziałem ciebie na serwerze FFA, byłeś bardzo pomocny oraz przyjazny dla nowych graczy na serwerowni. Wtedy naprawdę przekonałem się jakiego masz skilla xd. Potem też widziałem ciebie na Arenkach 1v1 gdzie też robiłeś dużą robotę. Potem była jakaś sytuacja z panem Masło, o ile się nie mylę o to że ciebie zdenerwował (nie wiem jak to możliwe xd) po czym dostał od ciebie perm bana. Widziałem po tobie że naprawdę wziąłeś to na poważnie, i bardzo tego żałowałeś. Przez kilka kolejnych dni niby sytuacja została zamknięta bo ban został skrócony, lecz ty i tak nie mogłeś się z tym pogodzić. Kilka dni po tym napisałeś rezygnację z admina... wtedy naprawdę się zaskoczyłem i byłem jak najbardziej za tym żebyś pozostał tym Adminem, i tak wyszło. Jednak nie każdy człowiek ma same plusy, natomiast moim zdaniem czasami jesteś jak by zbyt miły przez co inne osoby łatwo mogą ciebie wykorzystać lub upokorzyć, czasami też za bardzo przejmujesz się swoimi błędami. Pamiętaj tą jedną rzecz, to jest internet i tutaj przed żadnym hejtem ani obrazą niestety nie uciekniesz. Są mili, przyjaźni ludzie i są ci gorsi ludzie (egoiz, patol, toxic itp). Życzę ci powodzenia w tym co aktualnie robisz ponieważ jesteś dobrym człowiekiem i mam nadzieje że dobrze to wykorzystasz. Pozdrawiam 

ps. Nie piszę tego żeby dostać jakąś gre za free... mam pieniądze i w każdej chwili mogę sobie samemu kupić :) chodzi tu bardziej o to że lubię się czasami wypowiedzieć na czyiś temat ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Michuba nie znamy się za długo ale wydajesz się spoko mordką zawsze jesteś miły,radosny i kulturalny (chyba że sadyba cie zabije to w tedy od razu tilt xD) z tego co widziałem to w strzelaniu też dobry jesteś.

nic więcej nie powiem bo jak już pisałem nie znamy się za długo ;D

Edytowane przez 流RastaMan
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...