Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga Owczao


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Kto zawinił?: Prawdopodobnie chodzi o @Owczao

Nick oskarżonego: No @Owczao xD
Mapa, na której miało zajście: w sumie na AWP xD awp_black&yellow_ge :v
Czas i data zajścia: środa, 03.04.2019 około 17:40
Demka/Screeny: @Dzagu? Jeśli potrzebne, ale może niech sam oskarżony się wypowie :v
Minuta mapy: -
Treść skargi: Dostałem skargę od gracza na jednego z adminów aren.

Na pewno nie przystoi takie zachowanie, zwłaszcza jak się wybrania byciem adminem na innym serwerze z serwerowni.

Gdyby nie to, że zareagowałem za późno, to dałbym bana na miejscu.

 

[środa, 17:44]
Master.M ♛:
    opwz dwacio is admin on globalelite?
    i wanna report this guy for being racist think of bein pro player and then calling nazi hitler, french baguette...
    i told him that ill get him banned for that and then he say he is admin on 1v1 arena.. well idc..what children admins u got lol

[czwartek, 13:06]
Dante:
    What map? When?
    And profile link :P
    Owczao ?

[czwartek, 16:01]
Master.M ♛:
    yes
    awp back n yellow

 

@Blyetu @SH4DY

 

P.S. Pomyślcie nad zmianą wzoru, bo wydaje mi się trochę bez sensu, żeby pisać kto zawinił i nick oskarżonego xd

 

P.S.2. Wybranianie się swoim stanowiskiem admina, to zachowanie 5-latków.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mocne słowa nazywanie osobe francuzką bagietką i osobą związaną z 3 rzeszą to juz przesada!

Z tą bagietką to stereotyp co nie za bardzo jest obrażliwe, ale to o 3 rzeszy to już cios poniżej pasa :( 

@Owczao mam nadzieje że to nie prawda 

 

Edit: rozmawaiłem z owczao o tym co sie tam stało

image.png.55c431329f70fce02a618dc9735a20f9.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Co mam powiedzieć, jedyne co powiedziałem to żeby "Zamknij mordę bagieta" ponieważ chłopak płakał i mnie wyzywał że używam nie legalnych wspomagaczy. RastaMan był ze mną na serwerze i może sobie potwierdzić, po 2 nie wybraniałem się tylko oświadczyłem go że mam admina na arenkach i nie czituje to tylko tyle. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dante Nie pamiętam jak to do końca było i nie mogę tego zapewnić na 100 % ale wydaje mi się że była sytuacja gdzie owczao wbił na serwer i parę razy zabił mastera a ten się wkurzył no i powiedział że ma jakieś wspomagacze no a później owczao powiedział "Zamknij mordę bagieta" a master odpowiedział coś w stylu że załatwi mu bana.A propo tego że owczao powiedział coś o ty że ma admina 1vs1 to było chyba tak ,że po tym jak powiedział o tym banie master to owczao odpowiedział żeby szli na 1vs1 i ze ma tam adma i nie mógłby używać wspomagaczy.Ale jak już mówiłem to nie pamiętam

tego do końca :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...