Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Odrzucono] Podanie Kacek UB


kacek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kacek
Wiek: 18

Mutacja:  ta
Ile godzin dziennie poświęcasz na przesiadywaniu na ts: 12
Miałeś kiedyś u nas bana: ostatnio dokładnie 05.04.2019r.
Doświadczenie w adminowaniu: bardzo wysokie można powiedzieć, ze przewyższam kompetencje innych administratorów

Co nowego mógłbyś/mogłabyś wnieść na naszego ts'a?:  Przede wszystkim porządek, szacunek oraz nowe zasady i aktualizacja regulaminu. Nie byłoby bawienia się funkcją kickowania/banowania itp
Dlaczego miałbyś dostać admina: Jestem osobą o wysokich kompetencjach i nie jestem przekupny
Kontakt: [email protected] 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak najbardziej jestem na tak
- znam kacka i wiem, że jest bardzo sprawiedliwy
- szanuje jego decyzje oraz postanowienia w nie których ważnych kwestiach
- bardzo sumienny
- zawsze wysłucha i nigdy nie oszukuje
- czasami czuje po prostu, ze ten gość jest bez wad i jest idealnym wzorem na Administratora/UB

- nie jest przekupny 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Na tak i nie chce się powtarzać, ponieważ wszystko jest już wymienione, a ja dodam jeszcze od siebie, że potrzebujemy kogoś takiego na te stanowisko. Kogoś aktywnego i pomocnego, kogoś kto podchodzi z dystansem i na spokojnie. Taką osobą jest kacek, dlatego powtórzę  to jeszcze raz, jestem zdecydowanie na TAK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Ta persona jest grubiańska i toksyczna do granic możliwości. 

Ma 18 lat i mówi, że może poświęcać po 12h dziennie na TS. Uważam, że osoba która jest w tym wieku powinna skupić się na nauce religii ewentualnie etyki. 

Zadbajmy wspólnie o jego edukacje. Jak byłem w jego wieku to moja kochana mamusia powiedziała mi "Jedz mięso i ziemniaki, resztę zostaw" mówiła mi też " Weź się za nauke a zarobisz duże pieniądze" miała racje uczyłem się  i teraz wydatków mam po 9 tysięcy miesiecznie a przychodów po 6k. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 minutes ago, White123 said:

Jestem na NIE. Ta persona jest grubiańska i toksyczna do granic możliwości. 

Ma 18 lat i mówi, że może poświęcać po 12h dziennie na TS. Uważam, że osoba która jest w tym wieku powinna skupić się na nauce religii ewentualnie etyki. 

Zadbajmy wspólnie o jego edukacje. Jak byłem w jego wieku to moja kochana mamusia powiedziała mi "Jedz mięso i ziemniaki, resztę zostaw" mówiła mi też " Weź się za nauke a zarobisz duże pieniądze" miała racje uczyłem się  i teraz wydatków mam po 9 tysięcy miesiecznie a przychodów po 6k. Pozdrawiam

twoj glos sie nie liczy
Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
2 minuty temu, White123 napisał:

Jestem na NIE. Ta persona jest grubiańska i toksyczna do granic możliwości. 

Ma 18 lat i mówi, że może poświęcać po 12h dziennie na TS. Uważam, że osoba która jest w tym wieku powinna skupić się na nauce religii ewentualnie etyki. 

Zadbajmy wspólnie o jego edukacje. Jak byłem w jego wieku to moja kochana mamusia powiedziała mi "Jedz mięso i ziemniaki, resztę zostaw" mówiła mi też " Weź się za nauke a zarobisz duże pieniądze" miała racje uczyłem się  i teraz wydatków mam po 9 tysięcy miesiecznie a przychodów po 6k. Pozdrawiam

Wydatki:

9 000zł

Przychody:

6 000zł

Balans:

- 3 000zł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Dante changed the title to [Odrzucono] Podanie Kacek UB
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...