Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o opiekuna HNS


Rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Nazwa serwera: Hide And Seek

Imię: Kacper

Wiek: 16

Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Myślę, że po testach zdecydowanie więcej niż w ostatnim czasie. Tak od 3-4 godzin w tygodniu na weekendy nawet do 5h (nie na każdy weekend, ponieważ muszę jeździć na mecze ligowe)

Staż na serwerze: Już za niedługo dwa lata

Znajomość sourcemoda (1-10): Solidne 6

Zaufanie wobec graczy (1-10): Tutaj się waha ta skala, ponieważ to zależy od każdego gracza. Ale wydaje mi się, że jest dosyć wysoka, czyli powiedzmy 7-8

Dlaczego akurat Ty: Dlaczego ja? Odpowiedź jest dosyć banalna. Znam ten serwer bardzo dobrze i wiem jak się z nim obchodzić. Wydaje mi się, że to jest stanowisko, na które pracowałem przez te 2 lata i na które myślę, że zasłużyłem

Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Chciał bym zmienić to, że większość ludzi nazywa to "nudnym trybem dla przedszkolaków" oraz uświadomić graczom, że jest coś takiego jak regulamin i to nie oni zmieniają w nim zasady, na takie jakie im pasują. Zmienić stare nudne mapy, które każdy już zna na nowe. Postaram się znaleźć dokładnie, przez co serwer Var'uje i naprawić ten błąd.

 

BTW; Chcę od razu powiedzieć, że nie wiem, czy rekrutacja jest otwarta, ale nie mam zamiaru siedzieć bezczynnie i czekać na informacje. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem ZA jeżeli odpuścisz sobie JB nie urażając nikogo, jako opiekun ma się dużo obowiązków i jednak jak było mówione można mieć maksymalnie admina na dwóch serwerach wiec jako redaktor podejrzewam ze możesz mieć dużo roboty + opiekun HNS to by trzeba było zrezygnować jednak z tego JB.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Nie mam nic do ciebie no ale prawda to prawda. Moim zdaniem jest to za duże zadanie jak dla ciebie. Nie dawno twoje podanie na redaktora zostało przyjęte. Rozumiem że może i chcesz polepszyć stan serwera HNS, no ale nie po to mamy na forum tyle ludzi żeby jedna robiła wszystko na raz. Co do wieku na opiekuna to trochę za mało lecz z czego widzę na HNS za dużo się nie dzieje dlatego może i też był by to krok w dobrą stronę. Aktualnie jestem Neutralny. Życzę powodzenia Czarny Magik. Gdybyś zrezygnował z paru rzeczy na pewno miałbym inne zdanie.

Ta wiem, tak trochę nie mój dział ale byłem na HNS nie raz i zgadzam się z tym że dużo osób nazywa to nudnym trybem bo za dużo się tam nie dzieje. Dlatego może właśnie może to być też krok w dobrą stronę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ogólnie jestem na  TAK 

Na HNS potrzebny jest opiekun ,który często przebywa na serwerze , potrafi  podejmować słuszne decyzje  .

Rufus przez ten długi czas bycia adminem , pozyskał duże doświadczenie , które na pewno przyda mu się w byciu OPIEKUNEM  !!!

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wydaje mi się tak jak wspomniał tutaj @Blyetu, że musiał byś zrezygnować z admina JB, bo za dużo tych stanowisk. Nie wiem czy tak można ale poczekaj na werdykt i jeśli przyjmą podanie, to automatycznie była by rezygnacja z posady admina na JB. Jestem na tak, pod warunkiem że jeśli dostaniesz opiekuna to zrezygnujesz z posady admina na JB. ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Co za głupoty gadacie. Redaktor nie zajmuje czasu na tyle, żeby nie móc mieć innych stanowisk. Przypominam, że michuba złożył podanie na admina na AWP, gdzie ma admina na arenkach i FFA. To mogłoby być za dużo.

Ja mam opiekuna AWP i admina FFA. Jakoś sobie radzę (byłoby lepiej jakby FFA żyło :c ), a zapewne dałbym radę obskoczyć inne serwery (ale nie są dla mnie :v).

Sorry teraz za tryb offensive, ale

@Blyetu jak tam Twoje bycie adminem na HnS, opiekunem 1v1 i TS3? Nie powinieneś zrezygnować z któregoś? Sam dobrze wiesz, że nie wymaga to 100% czasu wolnego. Ba, mi nie zajmuje nawet 30% czasu wolnego, a mam studia, przygotowuję się do matur, prowadzę drużynę wędrowniczą, planuję wyjazdy oraz rozwój 20 osób. A no i szukam pracy :v

Przypominam, że HnS ma Pixela jako właściciela serwera, gdzie robi dużo sam z siebie. 

@Aryan'a dawno nie widziałem faktycznie, więc dałbym szansę Rufusowi.

 

Nie wiem, jak z aktywnością na innych serwerach, ale skoro gość widzi, że jest problem i chce coś z tym zrobić, to nie widzę powodu, by mu przeszkadzać.

Jestem na TAK.

 

P.S. Nie rezygnuj z rzeczy, które lubisz robić i robisz dobrze. Jak opiekun uzna, że nie wywiązujesz się z obowiązków, to będzie wiedzieć co z Tobą zrobić ;) 

 

 

EDIT: @Czarny Magik coraz bardziej zaczynasz mi działać na nerwy wpieprzając się w sprawy o których nie masz pojęcia.

 

@Ewel♡ edytowałem, sprawdź, czy nadal chcesz mi dać reakcję xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wypowiem się, żeby odpowiedzieć @Dante XD Tak, zostawiam tego plusa!!

 

 

 

I jestem na tak, Hns praktycznie w tym momencie został pozostawiony całkowicie sam sobie. Serwer potrzebuje kogoś, kto będzie nim się zajmowal. Rufusowi zależy na tym, żeby serwer ruszył do przodu, więc dałabym mu szansę :) A co do tego, że ma redaktora i admina na jb.. Redaktor imo to tak mały zakres obowiązków, że nawet bym nie wliczala tego, sama mam. Jest adminem na jb i Hns. Więc ja uważam, że to w ogóle nie przeszkadza, by był na jednym z  tych serwerów opiekunem. Pod warunkiem, że nie zaniedba kompletnie adminowania na jb. :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

W 100 % zgadzam się z @Dante i @Ewel♡. Pixel ostatnio ma mniej czasu, rzadko bywa. 

Aryan też jest w ogóle niewidoczny, chyba pora się zastanowić nad tym czy ma się czas.(no offense byku)

Serwerowi na pewno wyjdzie na dobre, jeśli obejmie go ktoś świeży, aktywny, z pomysłem.

 

@Rufus masz mój głos, TAK

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

@Dante Co do HNS miałem zamiar odejść tylko jakoś tak nie miałem kiedy napisać tego z różnych powodów, niektórych nawet tak głupich że szkoda gadać. Jednym z nich było po prostu zapomnienie że jestem tam na HNS adminem. -> xD wiem tak jest to w uj śmieszne i aż nie do pomyślenia ze można zapomnieć że się jest adminem na jakimś serwerze i tak wiem jest to absurdalne.

 

Co do tego redaktora to nie wiem wydawało mi się że redaktor ma za zadanie opiekować sie FanPage na FB i nie tylko dlatego sądziłem że to może pochłonąć sporo czasu. I z tego co napisałem wynika że wydawało mi się że redaktor ma więcej obowiązków niż zakładałem. ?

 

No i ostatnia kwestia po ostatnim zebraniu sądziłem ze jeden użytkownik na 2 serwery max. Więc wydawało mi się że redaktor + admin HNS bądź JB a już zwłaszcza jako Opiekun HNS to za dużo ale jak widać nie mnie to oceniać

 

"Nie zbadane są wyroki pana" xD -> Tak dla rozluźnienia atmosfery

 

PS. Na dniach postaram się napisać posta dotyczącego HNS i mojego odejścia jak tylko złapie ze tak się wyrażę FAZE ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...