Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na admina Fr@ger


SloW

Rekomendowane odpowiedzi

Nick osoby oskarżonej: Fr@ger.
Data i godzina: 12.04.2019; 20:35 +/- 5 minut.
Dowód: świadkowie obecni przy tym zdarzeniu (m.in. Sadyba, Rufus, Wowhere); jeśli jest to zapisane gdzieś w logach mogę przedstawić screenshoty.
Powód Skargi: czysty przykład nadużywania swoich permisji, ja to może wypunktuję:

1. Dał mi blokadę wejścia na kanał Wowhere bez zgody właściciela kanału i bez żadnego powodu (nawet się go nie spytał);

2. Wyrzucił mnie z kanału Wowhere bez zgody właściciela kanału i bez podania żadnego powodu (nawet się go nie spytał);

3. Ta cała skarga nie była by potrzebna gdyby zachował się jak normalny admin, czyli przyszedł, zdjął tą blokadę wejścia i ewentualnie przeprosił (dlatego piszę tą skargę następnego dnia). Potem nawet nie mogłem wbić pogadać np. z Sadybą albo zobaczyć kto na tym kanale jest obecny.
Proponowana kara: nie wiem, odpowiednia do zachowania Fragera.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zaczołes się do mnie pruc i mnie wyzywać ja nawet złego słowa wtedy nie powiedziałem A Ty się później dziwisz może źle zrobilem że się nie zapytałem właściciela kanału Ale ty pierwszy zaczołes mnie wyzywać 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta ostatnia skarga była spowodowana tym iż kacek od razy powiedział że nie chciał 

Złożyć na mnie skargi i chciał ja (podobno) od razu usunąć Ale nie mógł więc poprosił 

Kogoś O zrobienie to za niego jak ktoś chce więcej dowiedzieć to będę na ts około 20.00

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię zacząłem wyzywać? Aha, widzę, że tak napruty byłeś, że nawet nie pamiętasz. Ja powiedziałem jedną rzecz, która w dodatku nie była zaadresowana do Ciebie "Warka Radler 2%". Za to dałeś mi blokadę wejścia i kicka. Więc nie próbuj się wybielać tylko przyznaj się do błędu. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Jest taka fajna niepisana zasada.
"Piłeś? Nie graj"
To zasada raczej dla adminów po to, żeby nie wchodzili na serwery pijani.

Nie wiem, co zrobił @SloW, ale jeśli @FR@G€R wbił na TSa po pijanemu i zaczął robić jakieś dziwne rzeczy, a do tego użył permisji admina, to coś nie teges xD

 

@Blyetu?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Dantego w 100%. Nie powiem zdarzyło mi się czasami przegiąć z "etanolem" ale nigdy nie odstawiłem takiej  szopki. A propos tego zdarzenia - ja serio nic nie zrobiłem a on na mnie naskoczył jak tygrys jakiś. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja nie wiem jak było, bo grałem z Sadybą i nawet nie zwracałem na nich uwagi, do tego słuchałem muzyki, ale usłyszałem coś o banie.

Wyłączyłem się i pytam o co chodzi, Frager mówi "Ty no slow napisał, że jestem śmieciem i go banuje" co do kickow i jakis blokad to nawet nie wiedziałem ze cos takiego sie dzieje, nawet nie zwrocilem uwagi czy to moj kanal czy kogos innego

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Nie jestem ani po jednej stronie, ani po drugiej. Zaczęło się od wspólnego dogryzania sobie pomiędzy Slowem, a Fragerem. Nie pamiętam już dokładnie, za co został wyrzucony z kanału, ale to był jakiś błahy powód. Slow zdenerwowany wyzwał Fragera, a Slow dostał bana na 30 min. A wypisywanie zaraz jakiś zasad typu "piłeś? nie graj" jest zbędne, ponieważ po Fragerze nie było słychać, że coś pił i zachowywał się dosyć neutralnie, przynajmniej w jakimś stopniu. A nie jak pewien admin, który już na szczęście dostał degrada :). Jeżeli Frager ma być już ukarany, to na pewno nie degradacją, a upomnieniem(taki srogim). Ale nie można także zostawić Slowa bez winy, ponieważ on też nie zachował się tak jak powinien w takiej sytuacji. Co do wypowiedzi Kacka, to jestem za tym, żeby Ciebie ukarać za takie bezpodstawne teoretycznie oskarżanie, dodatkowo takie zachowanie jest samolubne i nie świecisz przykładem;) 

 

Miłego Wieczoru :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Byłem przy tej sytuacji i mniej więcej wiem jak to wyglądało i wypowiem się jako użytkownik a nie jako opiekun ts3.

 

Tak jak napisał @Rufus nie jestem ani po jednej ani po drugiej stronie, obie tu zawiniły. @FR@G€R może i był pijany ale nie było tego słychać, rozumiem ze się zdenerwował tak jak napisał @wowhere był tekst coś w stylu "Ty no slow napisał, że jestem śmieciem". Ale co by się nie działo popieram @FR@G€R co do dystansu czasowego jakiego wlepił @SloW pomimo nadużycia swojej rangi, nie przesadzajmy 30 min za obrazę to dobry czas, nie za długi nie za krótki. A że @SloW dostał już swoje to zostajesz ty @FR@G€R

 

No i wstępnie morał tej skargi taki że @FR@G€R otrzymuje ostrzeżenie.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...