Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Teamspeak3 - propozycja


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, piszę tutaj bo nie bardzo wiedziałem gdzie taki temat mam umieścić. Chodzi o modernizacje teamspeaka,a mianowicie jeżeli ktoś wchodzi na kanał "czekam na admina" w "Pomoc dotycząca serwerów CSGO" to poke'owani są admini Teamspeak,a nie admini serwerów. Da się coś z tym zrobić czy tak nie bardzo? Wydaje mi się,że my jako administracja teamspeak nie mamy za dużo wspólnego z cskiem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

Jestem stanowczo ZA. Najlepiej pousuwać te zbędne kanały dotyczące pomocy Teamspeak'a, a zrobić jeden - ogólny, np. "Czekam na admina" lub "Biuro do spraw z Administracją". Nikt tak często nie wchodzi na pomoc, żeby było tyle kanałów. Nie widzę w tym sensu. Jeśli chodzi o pomoc w sprawie serwerów CSGO; Uważam, że powinny być poszczególne kanały dla danego serwera (np; jb) i pokeować osobę, która na nim ma admina. Niepotrzebnie dostajemy powiadomienia jako Admini Teamspeaka, że ktoś potrzebuje pomocy z CS'a. Tak samo byłoby bez sensu, gdyby był jeden kanał od pomocy CSGO i pokeował każdego możliwego admina CSGO. 

To bardzo  ułatwi sprawę i adminom - i użytkownikom naszego TSa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

8 minut temu, Dante napisał:

Ja dostałem powiadomienie dzisiaj, jak wbił gość. 

tak dostałeś jako opiekun serwera, ja też dostałem takowe powiadomienie a nie mam nic związanego z serwerami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Legenda

W najbliższy weekend się z tym pobawie i mam tu taką propozycje jak wolicie by było

1. Ogólny kanał do kontaktu z administracja TS/Opiekunami i administracja serwerów czy tylko admini TS i Opiekuni ???

2. Kanał związany z administracja TS i każdy kanał dotyczący serwera osobno czyli pod jb "Kanał JB", pod hns "Kanał HNS" itd. ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
21 minut temu, Blyetu napisał:

W najbliższy weekend się z tym pobawie i mam tu taką propozycje jak wolicie by było

1. Ogólny kanał do kontaktu z administracja TS/Opiekunami i administracja serwerów czy tylko admini TS i Opiekuni ???

2. Kanał związany z administracja TS i każdy kanał dotyczący serwera osobno czyli pod jb "Kanał JB", pod hns "Kanał HNS" itd. ???

Stanowczo ja bym postawiła na 2. Raczej to ułatwi sprawę i nie będzie bałaganu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 godziny temu, Blyetu napisał:

W najbliższy weekend się z tym pobawie i mam tu taką propozycje jak wolicie by było

1. Ogólny kanał do kontaktu z administracja TS/Opiekunami i administracja serwerów czy tylko admini TS i Opiekuni ???

2. Kanał związany z administracja TS i każdy kanał dotyczący serwera osobno czyli pod jb "Kanał JB", pod hns "Kanał HNS" itd. ???

Najlepiej 2 bo gracz bezpośrednio pójdzie na strefę trybu gdzie potrzebuję pomocy  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Comfti napisał:

Z tym, że jak dostaje poke z tego kanału z pomocy z cs go I wchodzę tam to zazwyczaj ludzie mają sprawę związana z ts'em ?

Z tego co mi się wydaje to jak ktoś ma problem z ts3 to powinien wejść na kanał do tego związany a nie ma kanał związany z csgo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Detektyw
16 minut temu, Dr.Panic napisał:

@Dante  kanał "czekam na admina" jest podkanałem tego "pomoc dotyczącą serwerów Csgo" więc chyba jest dosyć klarowym,że chodzi o csa, przynajmniej dla mnie. 

No, a mimo to 90 % przypadków, na które tam wchodzę to ludzie mają sprawę związana z ts'em.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Dr.Panic to teraz Ci powiem, że ja totalnie nie zwróciłem na to uwagi. A skoro opiekun, który często zagląda na TSa nie zwrócił, to myślę, że jakiś anon co zobaczy "czekam na admina" po prostu wejdzie :v

Tym bardziej, że nie rozumiem po co w sumie tam dział dla adminów CS:GO, bo wszystko co związane z serwerami załatwia się na forum :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
2 minuty temu, Dante napisał:

@Dr.Panic to teraz Ci powiem, że ja totalnie nie zwróciłem na to uwagi. A skoro opiekun, który często zagląda na TSa nie zwrócił, to myślę, że jakiś anon co zobaczy "czekam na admina" po prostu wejdzie :v

Tym bardziej, że nie rozumiem po co w sumie tam dział dla adminów CS:GO, bo wszystko co związane z serwerami załatwia się na forum :v

Też niekoniecznie.  Jak potrzebują szybkiej pomocy w stylu "Cheater na awp" , " freekiluje typ na JB" itp, to wchodzi na tsa i to przyśpiesza proces ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • szedi; locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...