Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Zbanowany] Skarga na gracza cheatz


garix660

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 12
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): cheatz
Nick Oskarżyciela: garix660
SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:6021724
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_fortlify
Data zdarzenia(Godzina): 15.04.2019 około 12:53
Opis Sytuacji: cheatz gdy użyłem odrodzenia zabił mnie od razu gdy wyszedłem z celi potem Dominik powiedział, że się odrodziłem i miałem mieć freeday'a w następnej rundzie cheatz chyba zapomniał o tym a gdy mu przypominałem powtarzał "No to idz na skargę!"
Dowody: gracze którzy byli wtedy na serwie np: Waleczna Druidka, Jacob, Dominik lub demko z mapy.
Czego oczekujesz: upomnienia lub bana na 2 dni.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we we nawet nie powiedziałes ze uzyłes odrodzenia myslałem ze sie w celi schowałeś takze nie gadaj ze ja odwaliłem maniane

i fakt nie dałem freedaya bo kazdy tt gadał zeby zabawe dać i kazdy dostał mass freedaya bo zabawy nie mogłem odpalić

 

Edytowane przez cheatz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na playstv faktycznie było tak ze uzyłes odrodzenia zabiłem cie myśląc ze sie w celi schowałeś dominik powiedział ze freekilla zrobiłem to powiedziałem zeby wpisał. Jacob spamił freekillem i po prostu z automatu klikałem 1 i nie zauywazyłem ze garix wpisał i po prostu grałem dalej a potem dałem tego mass freedaya

https://plays.tv/s/MAGwte4S99co shocik z zajscia

Edytowane przez cheatz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szocie widać na górze bardzo skromną informację, Strażników 2/2 Więźniów 4/9 po czym następuje cięcie i jest już 5/9, to nie wiem nie sprawdzasz uprzednio czy ktoś ci nie uciekł za nim zaczynasz jakąś zabawę ? Myślę że ta informacja jest dosyć widoczna, na dodatek zamiast postarać się o to żeby zrespić garixa to go olałeś w takiej sytuacji powinieneś wpisać kill w konsoli, żeby w tym przypadku Dominik przejął wardena. Jak dla mnie ctban na dzień/dwa . Pis joł

 

EDIT: Garix mógł cię poinformować o tym iż się zrespił ale tylko i wyłącznie przez czat ze względu na mute, ale skoro nie zwracasz uwagę na to ilu jest więźniów itp. to tym bardziej nie zwrócisz uwagę na czat podczas prowadzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Powinieneś zwracać uwagę na ilość żyjących więźniów, a jeśli nie zwróciłeś uwagi - zrekompensować mu zabicie. Można to robić w postaci fajek, freedaya bądź po prostu wpisania kill w konsoli - kwestia dogadania. Nie zrobiłeś żadnego z wymienionych. Ctban na 1 dzień za brak orientacji po stronie CT. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...