Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

krzystoferius


cheatz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek:16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie):Krzysztoferius
Nick Oskarżyciela:cheatz
SteamID oskarżonego:STEAM_0:0:213781283
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!):jb_tropical_island
Data zdarzenia(Godzina):około 16:50
Opis Sytuacji:wchodze se na plecy jak zwykle  nie trafiam i reszte na nagraniu
Dowody: https://plays.tv/s/MAHP29PgFoxq
Czego oczekujesz: permik
Edytowane przez cheatz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to był snap ręka czyli inaczej gwałtowny ruch myszka takie cos da sie strzelic taki s1mple strzela nawet ja, jak dla mnie nic dziwnego a i mogles sie wstrzymac z tym strzelaniem mogles poczekac na idealny moment a tu taki 0 iq play moja uwaga ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

I taki tip nie oskarzaj od razu wlicz tez fart np ty strzelasz ns z dalekiej odleglosci I typo mysli ze chitujesz, taka ewel mnie reportuje bo raz na ffa na dd2 zabiłem ja w skoku na bombside a tak zwane kqly style ;) a to taki fart wliczony ze skillem ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Z tego co zauważyłem to w trakcie zabijania czy też po zabiciu jest lag na killcamie. Krzysztofowi podrzuciło broń na koniec tak jakby dostał w głowę mimo tego, iż nawet nie dostał obrażeń, więc pewnie przez to wrażenie "przeskoku" celownika.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Przecież to nawet nie jest jakiś spektakularny kill XDDD. Zwykła głowa, gościu zdążył cie zobaczyć i miał czas na przycelowanie. Nic nadzwyczajnego. Poleciały dwa strzały w ciało, po czym rozrzut przeszedł na głowę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

42 minuty temu, MARTIN napisał:

Jak dla mnie gościu wykorzystał to że go nie zabileś w plecy i przy okazji zdradziles gdzie jesteś, pociągnął serię z m4a4 i strzelił trochę fartowna głowę. 

@cheatz a jak już to nie wiem czy wiesz, ale trigger działa trochę inaczej. Wiesz?? ?

 

A skąd wiesz jak działa trigger ???

A tak ode mnie jest to zwykły strzał w głowę + jeszcze miss poleciał od ciebie wiec znał twoje położenie 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...