Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Chinczyk


turbii

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 18
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie) Chinczyk 
Nick Oskarżyciela: turbii
SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:430495253 
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_dust2_v47_gle
Data zdarzenia(Godzina): Około 13.20
Opis Sytuacji: Wszedłem na serwer, następnie dołączyłem do terrorystów. Następnie jak każdy normalny gracz 
ma prawo wpisałem /g, aby dołączyć do CT. Po następnej rundzie dołączyłem, lecz zostałem "zeswapowany" do TT,
a oskarżony sam siebie przeniósł do CT.
Dowody: [SM] ADMIN: turbii's team has been swapped 
[SM] ADMIN: Chinczyk Ahh shit here we go...'s team has been swapped
Czego oczekujesz: Każdy gracz czeka spokojnie na swoją kolej a taki za przeproszeniem ham ryje się do CT, bo ma

do tego dostęp, bo ma do tego komendy, i jak on to powiedziałem, ma władze większą niż ja. Werdykt końcowy zostawiam administracji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na serwer, zobaczyłem że po rundzie jest nieoptymalna liczba więźniów a jak dobrze wiemy 5. Admin ma za zadanie dopilnować, aby pozostała optymalna liczba prowadzących i więźniów.

W takim przypadku przeniosłem dwie osoby w tym Turbiego ze względu na, że Turbi dopiero przeszedł do ct i go tak naprawdę nie znam więc logicznym jest iż przeniosłem go z myślą, że mam większą wiedzę jeśli chodzi o prowadzenie u Strażników, a Karola przeniosłem również dlatego, że gracze się skarżyli o to iż jest już drugą mapę w CT.

Wracając do autora skargi, zaczął się burzyć pisać mi na czacie "ssij" , i płakać o to że go przeniosłem. Oczywiście powiedziałem mu, że mam większe permisje od niego ale w końcu "CT NIE MOŻE KŁAMAĆ" i powiedziałem to bardziej prześmiewczo gdy zobaczyłem jak się zachowuje. Jak można zauważyć trzymałem się tylko regulaminu, ponieważ osobiście nie mam nic do osoby której nawet nie znam. 

Na serwerze był @RastaMan jak chcę to może się wypowiedzieć na ten temat może coś przekręciłem. 

eluwa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ale dalej nie rozumiem, dlaczego przeniosłeś mnie, nie znasz mnie, okej, równie dobrze mogłeś przepytać mnie regulaminu. Jak dla mnie to co zrobiłeś było bez sensu, jeszcze do tego Ty na tym zyskałeś. Co do tego ssij, to inne słowo? "SSIJ"? Nie zbyt też rozumiem. A co do reszty, aniołem nie jesteś, bo nie umiesz powiedzieć co było na voice chacie?

Edytowane przez turbii
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na voice chacie ? Poza twoim płaczem i mną mówiącym jakim płaczkiem jesteś nie było nic więcej :)

 

EDIT: I skończmy na tym, czekam na rozstrzygnięcie przez Opiekuna albo wypowiedź osób będących wtedy na serwerze. Dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu tak jak było to na tej mapie .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Hm... Nawet nie wiem jak postąpić w tej sytuacji. Proponuję na przyszłość takie sytuacje wyjaśniać we dwoje, bo to się na skargę średnio nadaje. Może i jest racja w tym, że chińczyk nie powinien cię swapować, ale w takim razie dlaczego mu nie zwróciłeś uwagi kulturalnie, że chcesz wrócić?  Nie wiem. Zostawiam na razie temat otwarty, później napiszę ostatecznie. Tylko nie nastawiaj się na wielkie konsekwencje z tytułu takiego, że admin wykonuje swoje obowiązki. Mogłeś z nim pogadać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem Chińczyk nie jest adminem jb od dzisiaj i wie co robi a pisanie skarg o takie pierdoły to trochę szukanie dziury w całym ^^

@Ewel♡  doskonale podsumowała:takie sprawy załatwia się na steamie a nie na forum a jeśli to nie przyniesie skutku dopiero piszcie skargi tak na przyszłość. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...