Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Ban od Rufusa :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


***Truskawkowa Zagłada***

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Piękny inaczej Rufus, który myśli ze można mu wszystko postanowił 

- 2, 12 latkow oczernić ze maja WH ponieważ mu się wydawało, zamiast sprawdzić na demku i nic więcej już do nich nie mowic 

- postanowiłem się wtrącić zostałem oskarżony że zaczynam kozaczyc ponieważ jak on cos powie to musi być w 100% prawda i jak ma opiekuna to wiadomo, poczuwa się koles i myśli ze wolno mu wszystko

- Po czym powiedział ze kozacze i ze mam się dosłownie zamknąć bo jak on mowi to ma być cisza XDXDXDXD

- stwierdziłem że ta denna osoba myli się ponieważ gdyby mogly te 2 - 12 latkow to prawie by się popłakałi, no ale cóż, powiedziałem mu aby sobie sprawdził demo i żeby zacytuje "Możesz przestać mowic proszę" po tym wszystkim zostałem zbanowany za kozaczenie :D taki piękny pan agent jest, pewnie w rzeczywistoci by przeszedł obok i sposcil glowe, no ale co ja tam wiem. Wiem jedno Ta denna osoba jaka jest gracz pod Nickiem Rufus nadluzył swojego admina ponieważ dostałem bana :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Po pierwsze nie ten dział, po drugie tu masz wzór 

Po trzecie pominąłeś kilka rzeczy, pierwsza, powiedziałem, że jeżeli do kogoś coś mówię ważnego, to nie wchodzi się komuś w słowo. Druga rzecz, powiedziałeś, że nadużywam mikrofonu i czy nie mógł bym się już zamknąć. Trzecia rzecz, kiedy najpierw cię ostrzegłem, żebyś nie kozaczył, powiedziałeś "groźby są karalne", co nie było groźbą, a pouczeniem. Kiedy dałem ci już muta i chciałem wytłumaczyć sytuację, ty napisałeś "wydaje mi się, że masz stulejkę". Postanowiłem za ten brak kultury dołożyć ci bana na 2h. A co do tych dwóch graczy, czy zbanowałem ich, czy cokolwiek? Nie, więc nie wiem w czym był problem z nimi. Ze względu na brak wzoru i nie ten dział zamykam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...