Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Rufus


***Truskawkowa Zagłada***

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Pan Profesorek

Nick oskarżonego: Rufus

Opis: Ban za "sprzedawanie"

Dowody: Patrząc na regulamin 

17. Umyślne sprzedawanie kampy jakiegokolwiek gracza np. wchodzenie wychodzenie z kampy do kampy, aby nas terrorysta zauważył będzie karane banem. 

Jeśli jestem na tak zwanym "blaszaku" i czy jak zejde wejde zejde wejde i tam będzie jakas osoba, i na przykład terrorysta będzie wiedział jak tam wejść ale nie wskoczy i ja mu to pokaze bo widać ze koles jest nie kumaty, to czy dana osoba zwana Ruf.... może dac bana bez podania powodu, uprzedzając wasze odp nie klnalem nie nadluzywalem mikrofonu nie puszczałem muzyki., tylko sobie latałem na vipie a ze koles wszedł miał nie miał vipa, a koles na ct stal z vipem miał prawo uciec przez spadochron. Ale pewnie Pan wielko mozny Rufus zaraz napisze ze i tak to jest sprzedawanie jak koles go widzi, tylko nie wchodzi. To już nie taka 1 taka akcja ze strony rufusa

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Przynajmniej tym razem w dobrym dziale :) 

byłeś w ct (chowający) on był w tt (szukający). Jeden z ct był na tym miejscu, a ty tłumaczyłeś tt'kowi jak do niego się dostać. Dostałeś bana na 1h za sprzedawanie. Dodatkowo stałeś za nim i mówiłeś krok po kroku jak tam się dostać. Czy to już podchodzi pod sprzedawanie? Tak. Dodatkowo pomijasz dużo faktów, tak jak i ostatnim razem ;) Co do tego, czy ta osoba miała Vipa nie jestem 100% pewny, ale złamałeś punkt 13. Współpraca z przeciwną drużyną jest zabroniona, złamałeś tą zasadę mówiąc jak wejść do tej kampy. Oraz mówiąc jak tam wejść byłeś w innym miejscu (dokładniej za nim) i krok po kroku tłumaczyłeś. Według mnie, ja tutaj nie zawiniłem i nawet gracze są podejrzeń, że się na mnie uwziąłeś. 

To tyle w tym temacie, zostawiam, żeby ktoś jeszcze się wypowiedział :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

1. Za spam na SB jest warn
2. To nie jest Messenger, 2 posty pod rząd są zakazane, polecam regulamin forum. Na stronie głównej masz mnóstwo odnośników.
3. Jeżeli uważasz, że to zwykłe nieporozumienie, to proponuję na spokojnie wyjaśnić, a Twoje teksty pogarszają Twoją sytuację. Każdy może popełnić błąd.

 

Przestrzegaj regulaminu i nie bądź chamski wykorzystując zasady savoir vivre'u w nieprawidłowy sposób :)

 

No i dostałeś podpunkt, który złamałeś.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od razu mówię że rufus jest nie winny :) to że sobie napisałeś na niego skargę że dał bana ci za nic to powiem Ci ze jesteś w błędzie :) gostek nie wiedział na mapie jak się do mnie dostać wszystko było dobrze gdyby byś mu nie powiedział jak się dostać do mnie :) na serwerze jest to uznawane jako sprzedanie osoby w jakimś tam miejscu ;) jeżeli myślisz że jak napiszesz skargę na coś czego on nie zrobił bez winy to jesteś w błędzie :) sprzedałes mnie i tyle w temacie :) żegnam 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...