Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Super komputer znowu zaskakuje...


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, znowu mam problem z kompem... w porównaniu do ostatniego razu wszystko normalnie chodzi oprócz jednej rzeczy którą jest Wifi. Używam wifi ze względu na brak możliwości pociągnięcia kabla. Problem jest dziwny i prawdo podobnie chodzi tu o sterownik którego nie mogę nigdzie znaleźć. Problemem wygląda tak że po odpaleniu komputera wifi działa normalnie przez pierwsze 5 minut a potem wszystko naglę znika. Nie chodzi tu o moje Wifi. Kiedy wchodzę w Menedżer Urządzeń przy karcie sieci wyskakuję błąd pod kodem 10 i treścią "Żądana operacja nie powiodła się" albo "Urządzenie nie istnieje". Nie jestem jakimś super specem od komputerów i nie wiem co zrobić ? .  Próbowałem pobrać sterowniki ale nie było żadnych na windowsa 10. Po szóstym ponownym włączeniu komputera wifi nie pokazywało się w ogóle. Jest ikonka "Nie połączono - Brak dostępnych urządzeń". Jednak dziś po zaktualizowaniu sterowników do tych które były już na komputerze wifi znowu zaczęło działać i zdążyłem nawet pobrać cs'a ale po tym jak go odpaliłem znowu jestem w punkcie wyjścia. Jeżeli ktoś umie znaleźć te sterowniki opis sprzętu macie tutaj:

Nazwa: wifi 8level pci
Identyfikator sprzętu: PCI VEN_1814&DEV_5390&SUBSYS_53901814&REV_00    

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1: Znajdz strone ze sterownikami

2: Znajdz OS ktory ty masz jak nie bedzie to uzyj win 7 mi to pomogło a mam win 10

3: Zacznij od najstarszego sterownika ja miałem 2k16 a miałem ping jak cholera tera mam 2k11 sterownik i mam dobry ping 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

6 godzin temu, Czarny Magik napisał:

ok to 2

zacznij od starego i potem idz w gore rób testy przy pomocy speedtest i graj w gry i zapisz sobie na kartce rezultaty

i tak dalej i tak dalej dopuki nie znajdziesz idealnego 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...