Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na Waleczną Druidke


Dinożarł

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): Waleczna Druidka
Nick Oskarżyciela: DiNoZjErł
SteamID oskarżonego:STEAM_1:0:149310557
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!):jb_chicken_island (jakoś tak)
Data zdarzenia(Godzina): 18:30
Opis Sytuacji:waleczna jako Warden na zabawie w Quiz Zadał mi pytanie na które nie znał odpowiedzi
Dowody: Świadkowie zdarzenia lub szanowni head admini Demka :)
Czego oczekujesz: nauczki i CT bana dla tego pana ;c
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 mam nagranie z tego zajścia także nie trzeba zawracać głowy adminowi .

Po 2 mam screena z tej strony

Po 3 czekam na tych świadków 

Po 4 oczekiwania nie są należyte dla powyższego oskarżenia 

Po 5 na jakiej podstawie określasz że nie znam odp na to pytanie i od razu lecisz na forum o takie coś :_: 

 

Nie mam nic więcej do dodania czekam na odp Administracji

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Waleczna Druidka warn za spam oraz za podwójne posty, które łamią regulamin forum. Proponuję podać filmik jak minie warn zamiast się bawić w podchody "mam, ale nie dam". 

@Dinożarł jesteś następny w kolejce.

 

Ogólnie moim zdaniem dawanie pytania i samemu nieudzielenie odpowiedzi to to samo, co nie jej nieznajomość. No bo tak to każdy sobie może mówić jakieś pytanie i potem odpowiadać "źle" i zabijać xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

@Ewel♡ myślę że teraz po tej sytuacji trzeba by było dodać punkt do regulaminu. Dużo jest takich typu akcji, więc moją propozycją punktu do regulaminu jest "Podczas quizu trzeba podać odpowiedź na pytanie zadane przez wardena po tym jak terrorysta zostanie zabity poprzez nie udzielenie lub niepoprawnie podanej odpowiedzi" jeżeli tego warden nie zrobi to myślę że tak 2h ctban. Co do druidki to myślę żeby było sprawiedliwie to dać godzinkę ctbana  bo nie było to fajne zadając pytanie na które się nie zna odpowiedzi ale zobaczymy co będzie na nagraniu jeśli będzie. 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Żenada i śmiech na sali, zamykam. 

 

Nagranie proszę na priv.

Edit: obejrzałam demko i  nadal beka, naprawdę musicie pisać takie gówno skargi? Nie możecie załatwić tego np po rundzie, że coś wam nie pasuje? Masakra. Jest tyle możliwości na jakiekolwiek rekompensaty (fajki, kill w konsoli, freeday). Poza tym na nagraniu, które dostałam nie widzę stricte tego, że faktycznie Druidka nie wiedział. Jeśli faktycznie nie wiedziałeś, to moje pierwsze i ostatnie ostrzeżenie. Kolejny raz zakończy się ctbanem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...