Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

ban za nic


Gog

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: GOG kong king

UNBAN/UNMUTE: unban

STEAM_ID: STEAM_1:0:36955202 

Admin ktory cie zbanowal: Rufus

Powod Bana: zostałem zbanowany bez powodu

Wyjasnienie: wszedłem na serwer i spytałem, czy jest opiekunka i kto nią jest, a po chwili dostałem bana z powodem "multikonto". Napotkawszy się z krytyką, zmienił długość bana na 3 godziny twierdząc, że go obraziłem. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

We wzorze nie masz napisać, czemu nie powinieneś mieć bana, ale napisać jaki powód podał admin.

Jak dla mnie faktycznie zrobił bez sensu, że nie dał Ci perma za obrazę. 

 

W ogóle w czym problem? xD

Dał Ci bana za multikonto, bo uznał, że to ważniejszy powód niż obraza. Ale jednak okazało się, że nieprawidłowo, więc zdjął go i zrobił krótszego za obrazę :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xDDDDD ale żadnej obrazy tam nie było, więc czemu go jeszcze bronisz?

Macie jakieś kompleksy? To wam powinno zależeć na utrzymaniu tutaj graczy, a nie graczom. Nie będę się przed wami płaszczył, tylko piszę jak było.
"Dał Ci bana za multikonto, bo uznał, że to ważniejszy powód niż obraza." - ?
To mogę podejść do kogoś na ulicy i mu kontrolną lepę w potylice sprzedać, bo uważam że jest z kosmosu i to ważny powód? Mimo iż jest nieprawdziwy?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Unbana nie dostaniesz ze względu na twoje pyskowanie tutaj, jak i na serwerze. Nie widzę, żeby ci zależało nawet na tym ub. A wyśmiewając administrację nie polepszasz swojej sytuacji. I tak jak powiedziałem wcześniej, jeżeli twoje zachowanie jak i twojego kolegi się nie poprawi. Będziecie zmuszeni do pożegnania się z serwerem na jakiś czas. Do zobaczenia za 3h :) Już w sumie mniej ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś dla mnie żadnym nauczycielem a tym bardziej rodzicem, żeby nazwać to "pyskowaniem". Nie udawaj tutaj dorosłego tylko przyjmij z pokorą co ktoś ma Ci do zarzucenia i nie tłumacz się argumentami bez pokrycia ani nie proś żadnego ze swoich koleżków żeby cię bronili. Nie potrafisz wykonywać swojej funkcji rzetelnie, więc nie powinieneś jej sprawować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...