Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Skarga na Rufus


Gog

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój Nick: GOG kong king

Nick oskarżonego: [HNS]Rufus

Opis: Dostałem bana permanentnego za rzekome multikonto, a gdy wyżej wymieniony osobnik zorientował się, że popełnił błąd myląc mnie z kimś, zmienił długość bana na 3 godziny i zmotywował to powodem "obraza". Zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca i jest dla mnie całkowicie absurdalna.

Dowody: demko, świadkowie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co się stało. Kolega 'GOG'  wbił na serwer, rzucił ogólne pytanie "czy jest opiekunka?" po czym dostał perma za multikonto XDDDDDD. Wyśmiałem kolege opiekuna mówiąc mu że zachowuje się jak zakompleksiony dzieciak i dał gościowi bana za darmo, po czym starał się wybielić że go to śmiertelnie obraziło. Jeśli osoby z kompleksami nt. swojej płci mają problem z takimi pytaniami to może niech nie obejmują wyższych stanowisk co? itd.  Oczywiście za swoje uwagi odnośnie darmowego bana dla Goga dostałem muta za "kozaczenie", dzieciaku jakbym chciał kozaczyć to bym Cie namierzył szybko i się z Tobą spotkał bo anonimowość to nie jest domena internetu... a wy wielcy administratorzy zamiast się lizać po jajach to może zredagujcie skarge jako osoby postronne z perspektywy 3 osoby, bo to że popieracie wielmoznego pana wszystkomogącego rufusa w tej sytuacji jest absurdalnie smieszne.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli obrazą jest dla Ciebie pomylenie płci czyjejś osoby w dodatku w grze, gdzie nie jest to widoczne, to gratuluję. Zabawne jest to, że wy w gronie administracyjnym się nawzajem bronicie zamiast obiektywnie rozpatrywać wszelkie skargi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Było tak, twój mikrofon mi tak przeszkadzał, że miło ci zasugerowałem, żebyś ogarnął mikrofon. Jednak ty nic z tym nie zrobiłeś tylko zapytałeś się "czy jest opiekunka?". Jakoś nie przypominam sobie, żebym zmienił płeć, po za tym przez to, że zmieniłeś nick, skojarzyło mi się coś, że na poprzednim dostałeś muta. Po chwili się zorientowałem, że się pomyliłem i postanowiłem zmienić bana na 3h za obrazę. Jeżeli nadal ty i twój kolega będziecie kozaczyć z powodu zgaduje ukończenia 18 lat, bo tak ciągle nazywacie mnie "dzieciakiem" nie znając mojego wieku. Ban zostaje, mute permanentny zostaje do czasu aż ogarniesz mikrofon.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nawet się nie odezwałeś, bo zbanowałeś mnie w niecałą minutę od wejścia na serwer.
PS. Ty właśnie obrażasz mnie, zakładając, że właśnie skończyłem 18 lat. 
Z moim mikrofonem jest wszystko w porządku. Nie buczy, nie szumi, więc przestań koleżko wymyślać i pisać farmazony i się zluzuj trochę bo latasz ściśnięty i robisz szope bez powodu

Edytowane przez Gog
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Teraz, Gog napisał:

Nie, nawet się nie odezwałeś, bo zbanowałeś mnie w niecałą minutę od wejścia na serwer.

Napisałem ci na czacie +powinieneś już wcześniej dostać muta za to, ale pomyślałem, że postarasz się to naprawić. No niestety :) 

Jeżeli wasze zachowanie się nie zmieni będziecie zmuszeni do pożegnania się z serwerem na jakiś czas ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Gog dostałeś najpierw mute na godzinę od Elementa.

Następnie dostałeś permmute od Rufusa z powodem "ogarnij mikro".

 

Widzę, że poziom kultury sięga zenitu. Zamiast przechodzić w tryb ofensywny, którym sobie robisz problemów, to może rozpatrzysz sytuację obiektywnie albo chociaż z punktu widzenia administracji.

 

I proponuję zachować poziom kultury na dobrym poziomie, bo to może się źle skończyć.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej dostałem bana zaraz po mucie. Zresztą wtedy na serwerze byłem jakieś ~30 sekund. Nie dał żadnego ostrzeżenia i pisze farmazony. A Tobie radzę zweryfikować demko, bo jak możesz w czymkolwiek się udzielać nie wiedząc co zaszło?

 

Wasza polityka lizania po dupach nie działa, jesteście zwykłą bandą koleżków którzy uważają się za władców. Próbujecie adminować serwerownią nie mając pojęcia jak być sprawiedliwym. Bronicie się wzajemnie bez ustalania faktów. Banujecie ludzi bez powodu.

Edytowane przez Gog
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Twój sposób wypowiedzi wystarczy mi, żeby widzieć, że nie bez powodu dał Ci bana za obrazę. Gdybyś był na serwerze AWP, to zapewniam, że dostałbyś permbana, więc na Twoim miejscu okazałbym choć trochę skruchy, że "głupio wyszło" zamiast przenosić to na personalne wywody, gdzie nie znasz nikogo osobiście, więc nie masz pojęcia z kim masz do czynienia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem, co chcesz w tej chwili pokazać. Może to, że próbujesz skłamać, żebym stracił posadę? Albo żeby pokazać jak mały poziom kultury posiadasz. I tutaj jest dosyć duży błąd wymieniony, ponieważ nikogo nie prosiłem o wypowiedzenie się pod tym tematem ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie sądzę, żebym ja tutaj miał okazać skruchę, ponieważ nikogo nie obraziłem, a wszystkie muty jak i bany dzisiaj były słuszne. 

I już zakończę to, bo jak już rzucamy cytatami to ja zacytuje Cejrowskiego;

"Z głupkami nie ma sensu dyskutować, przed głupkami trzeba się bronić." 

"[...]to jest chamstwo i nie ma sensu dyskutować z czymś takim."

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...