Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga na administratora TS3


wowhere

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda
Nick osoby oskarżonej: SZEDI
Data i godzina: 28.04.2019 Godzina : 22:13:22
Dowód: https://imgur.com/cRy0FjL 
Powód Skargi: Zwyczajny wieczór godzina 22:11, jak zazwyczaj przesiadywaliśmy razem z [Admin FFA] Josh oraz [Admin FFA] kacek na naszej strefie na tsie, na kanale "⚠Tyralnia⚠".
Administrator Josh zaproponował mi rozgrywkę w League of Legends, zgodziłem się, zaczęliśmy mecz, nagle ktoś wszedł na kanał. Wydawane przez niego dźwięki przypominały dmuchanie 
w mikrofon były głośne jak diabli, że tak się wyrażę. Po czym pomyślałem, że to jakiś "random" trolluje, a że byliśmy na kanale "⚠Tyralnia⚠" skierowałem w jego stronę kilka
słów, które pasowałyby do tego kanału. Po około minucie użytkownik wyszedł z kanału. Zobaczyłem, że to SZEDI więc zaczepiłem go. Wrócił on ponownie do nas na kanał
myślałem, że wytłumaczy czemu tak się zachowywał, niestety on ponownie zagłuszał wszystkich i wszystko. Nie dało się z nim porozumieć. Wiec ja grając w "LoLa" lekko poddenerwowany trochę mu naubliżałem, ale
oczywiście z pełną świadomością na jakim kanale się znajdujemy. Po chwili przeraźliwie głośne dźwięki ucichły a ja usłyszałem jedynie "Zostałeś zbanowany"
Proponowana kara: Myślę, że administrator TS3, a na dodatek Opiekun Aren nie powinien zachowywać się w ten sposób; co najmniej pouczenie. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Już nie pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją ale widzę, że kolega w końcu wyciągnął tą sprawę na światło dzienne.

Nie było mnie przy tym zdarzeniu aczkolwiek byłem przy paru innych, takie zachowanie nie przystoi Adminowi TS, myślę iż trzeba z nim porozmawiać na ten temat. Pozdrawiam Serdecznie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wypracowanie w 100% prawdziwe, znajdowałem się wtedy na kanale jak to widać na screanie i także mówiłem do szediego aby nie dmuchał w ten swój mikrofon, ale do cymbała nie docierało, nie jest to jego pierwsza taka sprawka więc proponuję odświeżyć aktualną administację :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Zachowanie co najmniej nieodpowiedzialne i infantylne. Liczę, że @Blyetu rozpatrzy tę skargę obiektywnie.

 

 

///Jeśli było jak napisał Woow - nie zmieniam zdania, jednak widząc co napisał szejdi, nie wiem co myśleć o tej skardze. Najlepiej, gdybyście oboje sobie to wyjaśnili jak na dorosłych przystało. Tak jak pisałam -  mam nadzieję, że blyetu rozpatrzę tę skargę OBIEKTYWNIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Em...

Na początku chciałem powiedzieć, żebyście się przeprosili, bo pewnie każdemu żyłka pękła, ale z drugiej strony

Z SH4DY'm są co chwila problemy i nieoficjalne skargi. Coś tu jest niehalo :/

Nic do Ciebie nie mam, jako osoby, ale jako admina, już trochę tak :v

 

EDIT: Dobra, ale @SZEDI możesz przestać się wybraniać Blyetem? Bo to już są jaja, żeby w każdym Twoim poście pojawiał się Blyetu. Nie wiem, co uważać, @wowhere twierdzi, że dmuchałeś do mikrofonu, nie że Ci szumiło. Wowhere również powinien dostać warna, ale myślę, że ban mu wystarczy na razie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zgodny z wypowiedzią @Chinczyk też nie raz spotkałem się z tego typu "głupimi sytuacjami" aczkolwiek tu już weszło nadużycie uprawnień jak podaje pkt 4 pkt z regulaminu admina...

Ponadto został złamany również 6 pkt z regulaminu ogólnego gdyż z opisu sytuacji wynika że Sh4dy trollował.

Podsumowując uważam , że admin powinien zostać porządnie pouczony lub nawet dla przykładu coś poważniejszego..

Pozdrawiam Sadyba

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Czekałem na to !!!!!!

Zacznijmy od tego, że z moim mikrofonem nic nie było bo [Technik] Blyet wbił do mnie i normalnie mnie słyszał :)  a więc nie wbiłbym bez powodu tylko Admin FFA zaczepił mnie abym wbił na kanał "3 razy" [patrz ss] więc wbiłem a koledzy musieli udawać ze niby mój mikrofon jest nie sprawny, więc wyszedłem po chwili dostałem POKE od wowhere o treści [patrz ss] + około 20 bez wiadomości, więc wbiłem a oni dalej swoje to postanowiłem zbanować na 30 min aby przestał trolować (polecam regulamin ts3) 

1111.PNG

2222.PNG

3333.PNG

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Administratorze Shady, proszę abyś nie oszukiwał ludzi. Twój mikrofon był sprawny, u ciebie było wyraźnie słychać jak bierzesz wdech i wypuszczasz powietrze w mikrofon.

Edit1: Co do 1 poke gdzie obrazam Szediego tez powinieniem dostac upomnienie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Dante changed the title to Skarga na administratora TS3

Żałuje, że nie dałem ci dłuższego bana + teraz za kłamstwo lub twoje trolowanie, pomyślałbym nad dłuższym banem dla ciebie ale zostawię to @Blyetu

Radzę ci kolejnym razem 2 razy przemyśleć to co będziesz chciał zrobić, bo kolejnym razem może się to skończyć inaczej :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
10 godzin temu, SZEDI napisał:

Żałuje, że nie dałem ci dłuższego bana + teraz za kłamstwo lub twoje trolowanie, pomyślałbym nad dłuższym banem dla ciebie ale zostawię to @Blyetu

Radzę ci kolejnym razem 2 razy przemyśleć to co będziesz chciał zrobić, bo kolejnym razem może się to skończyć inaczej :) 

Jeśli czujesz się taki  niewinny, to dlaczego w każdym poście próbujesz się wybronić blyetem? 

 

 

Edit : nie chce, żebyś moje wypowiedzi traktował jako personalny atak. Ja wyłącznie skomentowałam to co widzę, a jak było nie wiem. Więc nie jestem po żadnej stronie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Godzinę temu, Ewel♡ napisał:

Jeśli czujesz się taki  niewinny, to dlaczego w każdym poście próbujesz się wybronić blyetem? 

Bo rozmawiałem z nim o tym odrazu po banie i powiedział że wszystko ok i ze ban ma zostać  :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że tak jak mówi Chińczyk, Sadyba i Josh już nie pierwsza taka sytuacja wystąpiła z użytkownikiem SZEDI. Nie dość, że często nadużywa swoich uprawnień, co chwile grozi banem, ciągle broni się Technikiem „Blyetem” i pewnie teraz to co napisałem będzie śmieszne dla Szejdiego, ale prawda jest taka, ze gdyby nie bylo żadnych problemow z toba to nikt by nie popieral w tym poście wowa a zrobil to tutaj prawie kazdy.

Tak jak powiedzial Dante mam cos do ciebie jako czlowieka, poniewaz jestes jełopem, a co do twojego administratora to jest śmieszne, bo ciągle są na ciebie skargi, nie sprawujesz dobrze tej funkcji. Pamiętam, ze kiedys grales w jakas gre z uzytkownikiem „Wiktoria”(obecna dziewczyna Fruwacza i EX szediego) i ja cie spokowalem, bo chcialem zebys mi  cos wytlumaczyl, a ty mnie zwyzywales i powiedziales, ze walniesz mi bana za trolowanie admina(takich sytuacji było chyba z 30). Ogolnie i tak ta skarga moim zdaniem nic nie wniesie, bo Technik Blyet posprząta po szejdim i tak sie to wszystko zakończy.

Przemyślając to wszystko mi się należy Admin ts3 a tego szidigo czy jakos tak zdegradowac i wywalic ze serwerowni

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem wiem ze mnie dawno nie było tu ale ta sytuacja która opisuje @kacek w komentarzu wyżej mi również się zdarzała będąc na kanale @wowhere się wyzywamy jak zwykle wiem ze to nie tyralnia ale tam wyzwiska ciagle lecą a @SZEDI wchodząc na kanał został zwyzywany przeze mnie i spłakał się i mi wjebal bana nie pamietam kiedy to było dokładnie ale powiem jedno ze zmieniłeś się przez Wiktorię (moja tez ex) wcześniej można było z tobą pogadać normalnie i nie groziłes banem ani nic Przemyśl ten komentarz ...

Pozdrowienia Stary cebulka

 

 

 

A i nie broń się ciagle blyatem bo jesteś kurwa żałosny ;)  @SZEDI

Edytowane przez 13Cebula
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Myślałem, że się nie wypowiem, ale już nie mogę. @SZEDI kolejna skarga na ciebie lecz teraz jest ona oficjalnie na forum a nie tylko słownie przekazana i dalej jest to samo. Próbujesz pokazać jaki to ważny i co to nie ty, a gdy przychodzi co do czego to chowasz się (nie wiem czy to jest ma miejscu ale) pomiędzy nogami Blyeta z myślą, że cię obroni. To już się robi żałosne. Weź to wszystko na klatę i nie chowaj się za nikim. A może po prostu nie nadajesz się na to stanowisko. Tylko nie bierz tego jako atak na ciebie , ale coś chyba trzeba zmienić w zachowaniu jak widzisz ile skarg leci na twoją osobę. Bo udawanie kozaka, grożenie banami (co jest notoryczne u ciebie) już przestało być zabawne.

A co do samej skargi to jeśli jest to tak jak napisał @wowhere to jestem za jego ukaraniem bo takie zachowanie nie przystoi Adminowi TS, a zarazem Opiekunowi serwera

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Witam ;) 

 

Po pierwsze chce powiedziec ze nie jestem po żadnej stronie bo nie wiem co sie wydarzyło

 

Oczywiscie co wow napisał ze ktos mu wszedl na kanal I zaczał dmuchac w mikro jak w alkomat, nie raz mam tak ze totalny random wchodzi na moj kanal i robi jakies dziwne dzwieki kiedy ja streamuje I jest obciach ? potem pisze do admina tsa I juz problem solved ale to ze shady ma cos w tym to juz troche dziwne, moim zdaniem jak I innych po prostu przeproscie sie I juz bo admin vs admin skutkuje tym ze inni admini sie denerwuja I jest negatywna atmosfera (sry jezeli zle to napisałem) a jezeli nie to chociaz zachowajcie profesionalizm i szacunek ciagłe wyzywanie sie tylko eskaluje wszystko I sie pogarsza ;) a i jeszcze jedno z tym ze shady broni sie blyetem to juz nw moze dlatego ze on jest adminem tsa I moze potwierdzic co I jak to sie wydarzyło (mozecie mnie poprawic jak sie myle ;) )

 

WERDYKT (moim zdaniem)

Przeprosic sie I zyjemy dlugo I szczesliwie ;) 

 

Pozdro michu 

 

Edit: jezeli to co wow napisał to prawda to jakis ostrzezenie albo kara bo admin tsa ma wykorzystywac swoje uprawnienia w wlasciwy sposob a nie na odwrot nie jest to atak na cb tylko zeby wszystko funkcjonowalo prawidlowo sam dostałem ostrzezenie od Comftiego za wyzywanie innego gracza i naduzywania wladzy na ffa ( bo regulamin mi sie zapomniał) tyle w temacie

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
10 minut temu, michuba02 napisał:

Witam ;) 

 

Po pierwsze chce powiedziec ze nie jestem po żadnej stronie bo nie wiem co sie wydarzyło

 

Oczywiscie co wow napisał ze ktos mu wszedl na kanal I zaczał dmuchac w mikro jak w alkomat, nie raz mam tak ze totalny random wchodzi na moj kanal i robi jakies dziwne dzwieki kiedy ja streamuje I jest obciach ? potem pisze do admina tsa I juz problem solved ale to ze shady ma cos w tym to juz troche dziwne, moim zdaniem jak I innych po prostu przeproscie sie I juz bo admin vs admin skutkuje tym ze inni admini sie denerwuja I jest negatywna atmosfera (sry jezeli zle to napisałem) a jezeli nie to chociaz zachowajcie profesionalizm i szacunek ciagłe wyzywanie sie tylko eskaluje wszystko I sie pogarsza ;) a i jeszcze jedno z tym ze shady broni sie blyetem to juz nw moze dlatego ze on jest adminem tsa I moze potwierdzic co I jak to sie wydarzyło (mozecie mnie poprawic jak sie myle ;) )

 

WERDYKT (moim zdaniem)

Przeprosic sie I zyjemy dlugo I szczesliwie ;) 

 

Pozdro michu 

 

Również uważam, że w tej sytuacji najlepiej będzie może obgadać to wspólnie na tsie? Na chłodno i bez wyzwisk? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Jak pojawią się anon, który nie logował się na forum od kilku miesięcy, to to już wygląda na zaplanowany atak, gdzie ktoś namawia na wypowiadane się przeciwko. W takie rzeczy się nie bawimy. 

 

Proponuję spotkanie ja, @Dzagu, @Blyetu, @SZEDI, @wowhere na TSie, żeby obgadać to, co zaszło. Jak ktoś ma jakieś "zaległe sprawy" do Szejdiego, to pisać mi albo Blyetowi na PW. 

 

PS. Idk czy @BobPixel#DJ#Backjest w temacie, dlatego nie oznaczyłem, ale jego wypowiedź też bym chętnie wysłuchał na TSie. 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wrócę z pracy do domu to rozwiążemy ten spór, jak na razie zamykam bo tłok się tu robi.

 

edit. Stwierdziłem że nie ma co rozstrzygać @SZEDI, jak widzę nie możesz się dogadać z użytkownikami którzy są administratorami serwerów więc bez urazy nie możesz już dłużej pełnić funkcji Administratora TS3 

 

Osobiście nic do cb nie mam bo przynajmniej mi się nawet fajnie z tb rozmawia ale nie mam zamiaru otrzymywać więcej skarg nieoficjalnych jak i oficjalnych na cb. Najwyraźniej to nie ten moment na administratora TS3.

 

Tak więc uważam sprawę za rozwiązaną.

 

A co do reszty to już się wypowiem. @kacek Nie wiem czy to twój charakter czy ostatnio za dużo przebywasz z @Sadyba ale też wam się w dupkach poprzewracało, było wiele akcji z wami które mogę wam przypomnieć, takie nawet jak nazywanie Fragera -> Frajerem bądź Fruwaczem (a z tego co mi się wydaje nie za bardzo to lubi (mogę się mylić ale wątpie)), nie wspomnę już o tym kogo masz na profilowym na twoim chall.......me @Sadyba ( #reklama więc nie pisze całości ale można się domyśleć ? ) mimo jego zakazu ze tak to ujmę. Już na TS rozmawiałem z tb @kacek przy użytkowniku @Dante o tym.

 

No i chyba najważniejsze, mimo że jestem z wami na grp. Facebook'owej to tak naprawdę nie dla was a dla takich osób jak @MARTIN, @FR@G€R, @Boguś, @michuba02 i inni, bo jak mogę to pokaże co tam się dzieje

 

Nie będę pisał kto to ale można się domyśleć, a i jak myślicie ze sprzedawczyk to możecie mnie wyjebać od razu z tej grp.

Przechwytywanie.PNG.983a1df617032c7613a052f11b9c4a1e.PNG

 

Pisanie takich rzeczy w mojej osobie na grp. ŚREDNI POMYSŁ TWOJEJ OSOBY KOLEGO ANONIMOWY !!!

Przechwytywanie2.PNG.73f3bec77be88825493c418f9438f464.PNG

 

Specjalnie nie pokazuje profili i nie pokazuje zdjęć tych osób by nie ujawniać ich danych ( tak zwane "RODO" )

 

Po 2 SS. Jak ktoś wtajemniczony to widać przynajmniej w moim odczuciu że jest to obraza "JAKIEGOŚ UŻYTKOWNIKA" Dwu krotnie :).

 

I jeżeli wam się wydaje że jestem cięty na was to może i macie racje :).

 

No i na koniec powiem jeszcze raz. To są moje odczucia i mogą być błędne. Więc "Don't hate me"

 

Jak coś mi się przypomni to edytuje ten post ?

 

Edit.2. Jak ktoś z tych osób się z tym zapoznał i ma zamiar to wyjaśnić bądź pogadać zapraszam PW, by nie spamić FORUM

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Blyetu locked this temat
  • Blyetu unlocked i locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...