Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Poradnik dla prograczy by cheater michuba02


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym odpracowac warna ktory dostałem od comftiego za wyzywanie innego gracza i naduzywanie permisji admina FFA (Bo regulamin zapomniałem a jeszcze byłem nowy :( )

Otóż chciałbym napisać jaki jest mój sposób grania w CS:GO dużo ludzi mysli że chituje e.g. heady w skoku, skany przez ściany itp

 

1: Rozgrzewka!!!

Rozgrzewka jest bardzo ważna żeby zapamiętać pamięć mięśniową, to ona powoduje że wiemy gdzie przesunąć myszke żebyśmy celowali w przeciwnika, podam wam linki do map których ja używam żeby sie rozgrzać

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

Trenuje każdą bronią czyli ak-47 500 fragów, m4a1-s 500 fragów, AWP 100 fragów, deagle 100 fragów, usp-s 100 fragów, scout (ONLY HS) 50 fragów

 

2: Spokój to twój przyjaciel

CS:GO to jest gra która sie kocha albo nie kocha ale czasami są chwile kiedy gra jest nie uczciwa dla nas albo byliśmy unlucky np taki clip: https://www.twitch.tv/michuba02/clip/DeafHardStapleNotLikeThis?filter=clips&range=all&sort=time

Więc jak ktos strzeli tobie fartowną banie z deagla to nie piszczie na chacie: U FUCKING CHEATING NOOB WHY U CHEAT YOU MOTHERFUCKER I HOPE YOU DIE OF CANCER!! 

Tylko zachowajcie spokój i opanowanie bo jak jesteśmy zdenerwowani to podejmujemy decyzje których normalnie bysmy nie zrobili, to wracając do bani z deagle to macie 2 wyjścia 1: napiszcie NS 2: Nic nie pisz.

Albo jak wiecie że ktoś chituje, na 100% procent to nie piszcie nic poprostu zachowaj to dla siebie bo chiter chce zwrócic na siebie uwage i to mu daje satysfakcje więc nie piszcie nic do chitera, i nie mowcie że typ ma haxy bo cała druzyna bedzie zdenerwowana i będzie sie grało strasznie zle.

 

3: Grajcie FACEITY ESEA ESPORTAL a nie tylko MM

Granie mmów może być spk ale jest 2k19 a csgo jest F2P (free2play) więc chiterów bedzie dużo (dziekuje gaben ty chuju :) ) więc jak chcecie grac lepiej to polecam grac faceity esea a nawet esportal, te rzeczy są jak mm ale w ulepszonej wersji te third party matchmaking (nie wiem jak to jest po pl) pozwalają nam grać na lepszym tickratie 128, i pozwala na trafienie na ludzi co biorą tą gre na poważnie i chcą coś osiągnąć, FACEIT jest darmowy ale można kupić sobie subskrypcie co pozwala na ulepszenie swojego konta faceit, jak gramy FACEIT to musimy pobrać anti-cheata bez tego nei zagracie i ten anti-cheat jest lepszy, POWTARZAM LEPSZY od tego co Valve nam daje!!! nawet to zostało potwierdzone.

 

ESEA tu już płatne ale jest mniejsza szansa że trafimy na chiterów niż na faceicie, bo ludzie co płacą za ESEA nie chcą tracic hajsu bo jakis typo chituje albo nie umie grać itp, ja sam uzywałem ESEA przez rok (potem przestałem bo nie chciało mi sie hajsu marnować :( ).

 

ESPORTAL to jeszcze nowość, jak wybierzemy kraj gdzie mieszkamy to nam da tylko np polaków jak w naszej druzynie i drużynie przeciwnej co jest fajne, pobierasz clienta (to nie jest client tak jak faceit ale tak to sie nazywa nw czm ;) ) i wyszystko robimy na przeglądarce.

 

Grajcie te 3 third party matchmaking to napewno polepszycie sie ;)

 

4: Oglądaj pro playererów

Jest tyle proplayerów co oglądam co dzień e.g. s1mple, pashabiceps, scream, kioshima, tarik oglądajcie ich i ich styl gry jak oni pikują i jaki oni mają styl gry sam od nich podkradam im pomysły i wykorzysuje to na meczach i to daje efekty, bo oni zarabiają poprzez grając w tą gre więc znają sie na rzeczy.

 

5: PREFIRE

Ok teraz moje ulubione co ludzie na mnie mówią chiter xD 

Co to jest prefire??? 

Prefire to jest określenia strzału nawet jak nie widzimy przeciwnika albo chcemy oczyscic jakąs pozycje, to pozwala na to że to my mamy przewage a nie przeciwnik np ninja na mirage tam dużo ludzi sie chowa więc jak myslimy ze ktos tam jest to prefire i już nie żyje ;) 

Są mapki na których możecie potrenować prefire macie mapki

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=808616352

 

6: (opcjonalne) chodzcie na LANY

LANY to jest dobra rzecz jeżeli chcecie sie pozbyc stresu i chcecie zacząć grac w csa na poważnie, ja sam ide na lany z kolegami do londynu i gramy jako dryżyna oczywiscie z własnej kieszeni płacimy za wpisy i staramy sie wygrać i jest ta rywalizacja i adrenalina 

 

7: Nie zmieniaj ustawien 

Pod żadnym pozorem nie zmieniaj czułość myszki bo to powoduej że sie uczymy nowego i zajmie nam to czas dopoki sie go nie nauczymy i pogorszy naszą pamięc mięśniową!!!

Celownik to możecie zmieniac, zalezy żeby było dla was idealnie

 

8: Co jeżeli gramy zle???

Tu musicie być szczerzy!!!

Czy jestes zmęczony - Zdrzemnij sie na 1h albo i więcej po tym będziecie gotowi na dalszą rozrywke

Jestes głodny- wstan od pc i zrób se cos do jedzienia a nie na pusty zołądek grasz 

Nie chce ci sie grac a mimo to grasz - Wyjdz nadwór (wiem to jest trudne xD) ale swierze powietrze dobrze ci zrobi, albo zagraj w inna gre np singleplayer a nie tylko online

 

9: Nie graj z zimnymi rękami

To jest problem w Angli bo zimno jak cholera, a w Polsce ciepło jak diabli ;) 

Tytuł mówi samo za siebie

 

10 (Ostatnie) Game sense

Game sense inaczej przeczucie to też ważna część w csie to przez to możemy spodziewac sie przewidywac gdzie przeciwnik bedzie jaka taktykę będą robili itp warto nad tym popracowac!

 

No i to tyle w poradniku graj jak michu ;) 

Dzięki 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Ogólnie dodam coś od siebie.

Warto pamiętać, że żadne z nas nie jest bogiem w tę grę i niejednokrotnie znajdziemy graczy, którzy są lepsi od nas pod każdym kątem. Dosłownie pod każdym, bo niezależnie od sytuacji z nami wygra.

 

Dodatkowo istotne jest granie z myśleniem co zrobi przeciwnik. Jeśli co rundę gość ustawia się w tym samym miejscu, no to wykorzystajcie to na swoją korzyść. Albo myślcie o tym w jakiej sytuacji jest wasza drużyna (radar polecam) i co byście Wy zrobili na miejscu przeciwnika. Weźmy taką sytuację na Mirage. Terroryści są w 4 na B, jeden gdzieś tam poszedł sam. Antyterroryście zauważyli 3 terrorystów na B. Co zrobią antyterroryści na bombsite'cie A? Mogą albo zrotować przez CT spawn albo po prostu zraszować rampę i pałace, żeby zrobić Wam plecy. No bo przecież skoro 3 terro jest na B, to tutaj będzie maksymalnie dwóch przeciwników, a może mają bombę, to warto zfragować.

 

I pamiętajcie, to nie fragi są najważniejsze. Jasne, są istotne, żeby wygrać. Ale nie najważniejsze. Ile razy mieliście sytuację, że mieliście 30-40 fragów, a i tak przegraliście mecz? ;) 

 

Przenoszę do "Bazy poradników", bo wyszło coś sensownego, co może się innym przydać :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to Poradnik dla prograczy by cheater michuba02
  • Dante locked i unlocked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...