Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 16
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie): JACKPOT
Nick Oskarżyciela: Czarny Magik
SteamID oskarżonego: Aktualnie nie mogę znaleźć, lecz niedługo będzie dostępne. (Wiem że bez steam id za dużo się nie zrobi)
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_summer_jail_v2
Data zdarzenia(Godzina): 18:20 - 18:30
Opis Sytuacji: Wchodzę na serwer po czym naglę widzę wyzwiska w moją stronę jak i w administracji.
Dowody: Screeny (Poniżej, bo się przy wzorze baguje)
Czego oczekujesz: Perm Bana / Bana na 7 dni
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Następnym razem proponuję zbanować za ucieczkę przed mute mute/gagiem + za obrazę administracji komendą w menu admina "ban disconnected players" (chyba, że Strażnik nie ma, to gorzej) :v

 

Chyba po GT go nie namierzymy, jeśli nie połączy profilów.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak niestety jako strażnik mam tą opcję lecz gracz dostał by tylko bana na ct.. Można po prostu poczekać aż następnym razem będzie na serwerze, poproszę znajomych o zapisanie profilu kiedy wbije on na serwer. A jak nikomu nie będzie się chciało to zrobimy jak na dzikim zachodzie, Nick poszukiwanego i nagroda za złapanie xd. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...

Skarga do zamknięcia, gracz od tamtego momentu ma zerową aktywność na serwerze. Prawdo podobnie był to jakiś troll który wbił na randomowy serwer tylko żeby się powyzywać. + Nie ma nawet jak dać mu bana ponieważ nie posiadamy wymagających informacji ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...