Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana


RZK

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick, na który dostałeś bana: RZK
SteamID, na które dostałeś bana:  STEAM_1:1:87601320
Ranga na MM i Wingman: MG1 i MG1
Stopień w CS:GO: 32 
Ilość godzin w CS:GO: 906 h 
Admin, który Cię zbanował: BaSroS
Mapa, na której dostałeś bana:  Nie wiem 
Data i godzina bana:  21:31
Powód bana:  WH
Długośc bana: Permanent
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: Nie używałem żadnych wspomagaczy typu wallhack 
Edytowane przez RZK
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem ani wesoły ani gadatliwy bo: 

1. Zostałem oscamowany na 270 zł.

2. Byłem zmęczony bo świeżo po zatruciu pokarmowym

 

Co do tego wcelowywania się prze ściane masz całkowitą racje ponieważ mam nowe słuchawki i więcej słysze a z tym szybszym strzelaniem to absolutnie się nie zgadzam strzelałem tak jak zawsze no chyba że ja tego nie zauważyłem. 

 

Lecz skoro tak ma wgyglądać mój koniec na tej serwerowni czyli banem parmanentnym za bycie dobrym gracze to okej rozumiem i odejde z myślą że poznałem wielu sympatycznych ludzi <3

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były momenty które wyglądają na wh ale nie jestem tego pewny. @BaSroS Strzały nie były jakoś bardzo za szybkie moim zdaniem. Ta mapa jest mała i faktycznie można usłyszeć gracza praktycznie z drugiego końca. Ciężko mi stwierdzić czy używał wspomagania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę się wypowiedzieć ale dobra jestem przekonany że używałeś wh nie pamiętam jaka to mapa była ale ledwo się runda zaczęła byłem za murem na górze i dostałem odrazu skana w głowę na powtórce ewidentnie miałeś wh nie była to twoja pierwsza akcja w takim stylu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, michuba02 napisał:

Ja nie moge obejrzec demka, jak kopiuje link i wklejam to mi pisze 403 forbidden :( 

Niech ktoś mi przesle demko przez google drive czy cos, jak cos to PW tak Dante mi to zrobił

Mam tak samo ,a też chciał bym obejrzecz moje tzw. cheatowanie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za UB tego jakże dobrego gracza RZK każdy wygląda na czitera bo nagle najedzie sobie na kogoś... albo wychyli strzelając za szybko moim zdaniem powinien dostać UB oraz być pod "nadzorem" czujnego oka administratora.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Demka

 

Podaję linka do demek. Żeby je obejrzeć trzeba wrzucić do folderu z grą (dokładnie folder "csgo" w folderze z CSem ;) ), uruchomić grę i wpisać w konsoli "playdemo nazwa_demka".

Proponuję zmienić nazwę plików na łatwą do wpisania.

Nadal nie mam głosów @kamil2115 @Remi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz sie wypowiem

Po obejrzeniu demka moim zdaniem jest czysty! Były takie akcje gdzie faktycznie mógł miec wh ale za mało dowodów i dla mnie grał normalnie na słuch

A i @BaSroS też usłyszałem że jak juz RZK dostał bana to mówiłeś że on w dużo gadał itp a teraz siedzi cicho nie wiadomo czm, nw moze miał zly dzien albo cos sie stało w życiu osobistym nw to moje przepuszczenia

Dla mnie RZK grał czysto

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...