Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o odbanowanie


simba

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick, na który dostałeś bana: simba
SteamID, na które dostałeś bana:
Ranga na MM i Wingman: nie mam żadnej ponieważ wczoraj kuzyn mnie zaprosił na csa i zaczałem grać
Stopień w CS:GO: żadny nie gram mmów ani nic w tym stylu
Ilość godzin w CS:GO: 10
Admin, który Cię zbanował: michuba02
Mapa, na której dostałeś bana: nie mam pojęcia
Data i godzina bana: 05-01-19 00:38
Powód bana: wh
Długośc bana: perm
Dlaczego miałbyś zostać odbanowany: To tak grałem kiedyś w csa lecz odszedłem gdy wyszła gra fortnite po dłuższym czasie granie w fortnite mi się nudziło i kuzyn namówił mnie na pobranie csa więc się zgodziłem i pobrałem graliśmy razem na serwerze only AWP siedziałem po 5 godzin dziennie dlatego że serwer mi się bardzo spodobał a także z tego powodu postanowiłem kupić vipa była sytuacja gdzie gracz o nicku Pan Adam Wpierdol oskarżył mnie o wallhacka ponieważ go ciągle zabijałem i mnie wyzywał wszedł admin o nicku 'michuba02' i uspokoił całą sytuacje po krótszym czasie dostałem bana za wallhacka.
Nie wiem jak mam to udowodnić że nic nie mam jakieś zdjęcia plików czy coś naprawdę nie mam pojęcia a chciałbym dostać unbana z tego powodu że już przyzwyczaiłem się do tego serwerai nie chce odchodzić z powodu niesłusznego bana za wallhacka. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że napiszesz o UB

poczekaj bo robiłem liva z tej akcji i teraz montuje to żeby inni zobaczyli jak grasz jak dla mnie miałeś WH movement dziwny jak bys wiedział gdzie jest przeciwnik, jak zkoncze to dam linka ;) 

edit: macie linka: https://www.twitch.tv/videos/418631436

@Dante 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, simba napisał:

okej a jeśli inni admini też będą pewni że mam wallhacka to nie dostane unbana czy jak bo to jest naprawdę trochę głupie nie wiem jak to udowodnić ....

 

jak inni admini sie wypowiedzą np że MASZ WH to ub nie będzie

Jak powiedzą że za mało dowodów to wtedy ub poleci dla cb 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Teraz, simba napisał:

głupie trochę że adminowi się nie spodobała moja gra i stwierdził że mam wh i drugi admin który się tym zajmuje też tak stwierdzi a gracz nie ma żadnych cheatów

Ostrożności nigdy za wiele jak to mówią ;) 

to tylko dla pewności jak adminowi sie cos nie podoba to czeka na więcej dowodów no niestety ty miałeś ich z 5 albo i więcej

Cierpliwosc to teraz o co bym ciebie teraz prosił :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, simba napisał:

Gdyby tak naprawdę było że mam te wh dałbym se spokój z zakładaniem konta na forum i pisanie apelacji a zależy mi z tego powodu że dostałem niesłusznie 

byli tacy co mieli haxy i tak zrobili konto na GE i inni admini sie wypowiedzieli ze chitowali

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

co do ostatniej akcji mam jeszcze do powiedzenia to że był to normalny strzał bo sam się zdziwiłem i był tam gość widać wyraźnie że jest tam miejsce którym się wychodzi i byłem tam wcelowany a przeciwnik był za drugą ścianą

 

Edytowane przez simba
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze swoje trzy słowa, że nieźle ukrywałeś te cheaty ale myślisz że ja jestem aż taki głupi aby tego nie rozpoznać? robiłeś jakieś walone uniki, po czym od razu wcelowywałeś się w ścianę gdzie był przeciwnik, polecam obejrzeć na twitchu Michuby akcje z tobą, 1:27 Oglądnij i pomyśl czy naprawdę głupi jestem? A więc nie, prędzej czy później wszystko wyjdzie. A więc wszystkie osoby które właśnie na tym serwerze grały ok 22 do 23 i później, zostały poszkodowane. Nie ma co się wypierać tym, że cię wyzywałem, chyba każdego to wkurza jeśli ktoś psuje gre innym. Słowa przeciwko słowu, a po mojej i całego serwera stronie poszkodowanych jest więcej tak zwanych " Słów " I tylko psujesz grę innym, zwyzywał bym cię na tym forum ale to nie jest miejsce do tego. Dziękuję i do widzenia, myślę że nie wrócisz na serwer.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...