Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Jak poznałem GE (Opinie o osobach)


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Chciałbym napisać jak poznałem serwerownie GE :)

Zaczeło sie od tego że kolega powiedział że znalazł taka fajną serwerownie GE i żebym tam wszedł na FFA (potem FFA stało sie arenkami) grałem sobie i potem zauważyłem zmiane że nie ma ffa a arenki troche byłem smutny ale nie potrzebnie grałem aż potem poznałem Inge (chyba była adminką na arenkach ale juz nie pamiętam) i dlatego że spodobało mi sie arenki chciałem zostać adminem ale jak zobaczyłem jak ten forum wyglądał i nie mogłem złożyc podania to powiedziałem pier**** to xD.

Za drugim podejsciem złożyłem podanie i dostałem go miałem wysoką aktynowsc na serwerze i miałem top 1 Shady mi dał admina ale Blyetowi sie to nie podobało przez to że on podejrzewał że cos mogłem miec aimbota czy wh ale potem zmienił zdanie o mnie po tym jak sie przyglądał jak gram i ze sobą gadalismy itp.

Potem wróciły FFA to na czym zacząłem na GE i chciałem być adminem tam a Sadyba napisał miłe słowa o mnie a opiekun Comfti przyjął mnie przez to miałem już 2 adminy na serwerach i też było fajnie zabawy itp.

Potem zlożyłem na AWP i tu już były problemy bo hello? 1 człowiek i 3 serwery do obserwowania to już przesada za pierwszym podaniem sie nie udało bo mało godzin miałem na AWP, za 2 znowu nie bo miałem mało godzin na arenkach, za 3 już sie udało i przez to mam teraz 3 adminy na serwerach :) 

 

@SZEDI poznałem ciebie 1st jak mi dałeś admina i mnie uczyłeś mistrzu jak operować menu admina :)

@Blyetu - Druga osoba nie poznałem ciebie odrazu bo nie było okazji z tobą porozmawiać ale z czasem sie poznawalismy i efekty byly znakomite

@FR@G€R - Mordka z arenek dobry kolega i rage pod tytułem 'JAKI CHITER KURWA'

@Dante - Jak dla mnie najlepszy snajper na GE i dobry kolega który pomoże 

@Comfti - Mordka z FFA dał mi szanse żebym był adminem na FFA i dał mi szanse za co dzięki tb :) 

@wowhere - Kolega co zawsze nie wie jak zostanie zabity przez michube xD ale mordką jestes

@Ewel♡ - Nie znam ciebie za dobrze ale pamiętam że dałaś mi więcej reportów za cheatowanie niż jaka inna osoba ;) 

@MARTIN - Kolega który został zabity w skoku i skanowany więcej razy niż jaka kolwiek inna osoba na GE :) ale miła osoba i spokojna

@Sadyba - Morda co zawsze pogada i sie wypowiedziała dużo jak składałem podanie o admina dzk za to mordko

@Rufus - Nie pamiętam jak sie poznalismy chyba przez tsa i jakoś gadka zrobiła swoją robote zawsze można pogadac o DMC (Devil may cry albo o innycg grach )

@kacek - Ziomek z FFA były król i toxic jak taki noob jak ja go zabije ;) 

@Josh - Mordka z mix 5v5 takie same zdanie co dałem o wowie

@gOoD - Poznałem ciebie jak dostałem admina na FFA spk morda na 1v1 TO ON MI DAŁ KOSE W PLECY I DALEJ MAM MU TO NA ZŁE :)

@BaSroS - Morda z AWP i na wingmany naprawde smiechu nie zabraknie

@Necas • ♛ - Poznałem ciebie na AWP spokojna osoba ktora zawsze jest i bedzie skillowa i spokojny 

@Kamcio39 - Tak samo poznałem cb na AWP i taki rage ci sie trafia że aż chce mi sie spaśc ze krzesła xD

@Owczao - Złożyłeś podanie o admina aren bo tak tobie zaproponowałem skillowa osoba nawet na faceitach

@Boguś - Nie znam ciebie za bardzo gralismy troche mix 5v5 i po tym moge powiedziec że jestes naprawde spokojną osobą i miłą

Jak ktos jeszcze mi sie przypomni to tutaj napisze :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

OOOOO nie michuba , my się chyba pogniewamy, masz takie same zdanie o mnie jak o przedszkolaku, który uciekł z więzienia ?. Tutaj michuba kończy się nasza współpraca oraz znajomość, bywaj ?

no chyba że szybki edit pójdzie to jeszcze pomyślimy ☹️

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@Josh (sorki) no nw co ci sie w tym nie podoba ale ok xD to chłop który na mixach 5v5 jest dobry czasami tam toxic jest np wychodzenie z meczu bo dostajemy po dupie a nie jak żołnierz walczyc do konca

@Czarny Magik (sorki zapomniałem o tb) Kolega którego trzeba bronic na SB i to przyjemnosc bic po dupie na AWPch ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...