Jump to content
Sign in to follow this  
Dzagu

Update CS:GO 16.12.2015

Recommended Posts

 

Rozgrywka:

  • Cofnięto zmiany w tzw. ‚recovery time’ dla broni: AK-47, M4A1-S, M4A4.
  • Cofnięto zmiany w celności pistoletów podczas ruchu.
  • Od teraz odgłos cyngla rewolwera jest słyszalny również z perspektywy trzeciej osoby (przy strzelaniu trybem nominalnym).
  • Granaty dymne, które wybuchały nad płonącym ogniem od tej pory właściwie pokrywają teren, zamiast swobodnie pływać nad ziemią.
  • Granaty zapalające, które częściowo zostały wygaszone przez granat dymny nie będą zadawały obrażeń graczom wewnątrz granatu dymnego (naprawiono rzadki błąd).
  • Granaty zapalające rzucone na granicy granatu dymnego od tej pory rozszerzają się na granicy dymu, zamiast w kierunku jego środka.
  • Usunięto obrót kamery ‚Killer Replay’.
  • Usunięto błąd sklepu, który czasami wyświetlał błędne ceny broni.

 

 

 

Na kilka słów wyjaśnienia zasługuje ponownie zmieniony rozrzut podstawowych karabinów. Valve postanowiło przyznać się do popełnionych błędów. Oprócz zmian w systemie strzelania z pistoletów (które również okazały się całkowicie chybionymi) ostatni update zwiększał tzw. ‚recovery time’ – czyli czas potrzebny na powrót broni do standardowego rozrzutu po oddaniu dłuższej serii. Miało to zachęcić graczy do strzelania tak, jak „ScreaM” – czyli oddawania po kilku strzałów bezpośrednio w głowę przeciwnika bez konieczności przeciągania serii. Jednak okazało się, że zmiany mające być odczuwalne wyłącznie przy strzelaniu seriami, stały się równie odczuwalne przy oddawaniu pojedynczych strzałów. Dlatego Valve postanowiło, że dopóki nie znajdzie lepszego rozwiązania, wszystkie zmiany w spray’ach karabinów, jak i strzelaniu z pistoletów (poza Revolverem R8) zostają cofnięte i przywrócone do stanu bezpośrednio sprzed Winter Update

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

GLOBALELITE.pl


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz


Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum


Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)


×
×
  • Create New...