Jump to content

Recommended Posts

Poprawka. Kacek dostaje bana na forum, a więc również na sieci za 0 szacunku wobec innych użytkowników, obrazę administracji, przekroczenie dozwolone ilości warnów i długo by wymieniać. 

Obyśmy nie trafiali więcej na takich administratorów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo comfti to najlepszy opiekun to po pierwsze , a po drugie chyba za bardzo się dante rozpisałeś bo nie przypominam sobie aby kacek oprócz ciebie i szadiego kogoś obrażał. No,  ale cóż miło było kacek z tobą współpracować i pozdrawiam 👊

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Josh znaczy po 1. I to Twoim zdaniem za mało? Obrażanie mnie (a dużo popuszczałem) i obrażanie Szediego to wystarczająco. 

Po 2. Obrażał również Rufusa jako opiekuna. To wystarczyło do bana, ale uznałem, że nie będę robić tak radykalnych kroków. 

 

Dobrze wiedział, że jest na wylocie, a i tak robił co robił. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest to za mało i nie sądzę, że to złe posunięcie, może mu się należało za te zaczepki, ale napisałeś tylko dwa punkty za które dostał degrada i są zgodne z prawdą. więc dlatego taki mój komendarz.

-obraza administacji +

-przekroczenie dozwolonej ilości warnów +

 

-0 szacunku do użytkowników ??? - nie przypominam sobie

-dalej by wymieniać ??? - tutaj też nwm co chiałeś jeszcze wymyślić.

Nie jest to jakaś obrona kacka bo po tym co zrobił to i tak powinien degrada dostać, ale celem mojej wiadomości jest po prostu oczyszczenie jego imienia z pewnych wykroczeń, których moim zdaniem nie zrobił, no chyba że ktoś ma dowody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK @Josh wyjaśniam wszystko.

Obraza administracji - akurat tu mam na myśli mnie i Pixela (mimo że na PW, to uważam, że powinien choć trochę się hamować)

Warny - już poprzednie miało być 5, darowałem mu z myślą, że może się ogarnie

0 szacunku do użytkowników - tutaj mam na myśli odnoszenie się do Rufusa i Szediego do których po prostu odnosił się bez jakichkolwiek zahamowań i jego stosunek do nich określiłbym brakiem szacunku. Komentarz pod profilem Szediego nie był mega obraźliwy. Był niekulturalny i pokazywał brak szacunku. Komentarze odnośnie wieku Rufusa nie były obraźliwe. Były nie w porządku wobec niego. Potem go wyzywał za co dostał warna, choć zdaniem moim i Pixela - powinien wtedy bana. Choć liczyłem, że się ogarnie.

Dalej by wymieniać - tutaj chodzi o wszelakie prowokacje, gdzie nie mówił nic wprost, ale po prostu szukał zaczepki. I dobrze wiemy, że serio jej szukał.

 

Jak masz jakieś wątpliwości, to mogę jeszcze wyjaśnić, ale najbardziej polecam wyszukać po prostu jego zawartość dodaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×