Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[MRG] kacek


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Poprawka. Kacek dostaje bana na forum, a więc również na sieci za 0 szacunku wobec innych użytkowników, obrazę administracji, przekroczenie dozwolone ilości warnów i długo by wymieniać. 

Obyśmy nie trafiali więcej na takich administratorów. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo comfti to najlepszy opiekun to po pierwsze , a po drugie chyba za bardzo się dante rozpisałeś bo nie przypominam sobie aby kacek oprócz ciebie i szadiego kogoś obrażał. No,  ale cóż miło było kacek z tobą współpracować i pozdrawiam ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Josh znaczy po 1. I to Twoim zdaniem za mało? Obrażanie mnie (a dużo popuszczałem) i obrażanie Szediego to wystarczająco. 

Po 2. Obrażał również Rufusa jako opiekuna. To wystarczyło do bana, ale uznałem, że nie będę robić tak radykalnych kroków. 

 

Dobrze wiedział, że jest na wylocie, a i tak robił co robił. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to za mało i nie sądzę, że to złe posunięcie, może mu się należało za te zaczepki, ale napisałeś tylko dwa punkty za które dostał degrada i są zgodne z prawdą. więc dlatego taki mój komendarz.

-obraza administacji +

-przekroczenie dozwolonej ilości warnów +

 

-0 szacunku do użytkowników ??? - nie przypominam sobie

-dalej by wymieniać ??? - tutaj też nwm co chiałeś jeszcze wymyślić.

Nie jest to jakaś obrona kacka bo po tym co zrobił to i tak powinien degrada dostać, ale celem mojej wiadomości jest po prostu oczyszczenie jego imienia z pewnych wykroczeń, których moim zdaniem nie zrobił, no chyba że ktoś ma dowody.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

OK @Josh wyjaśniam wszystko.

Obraza administracji - akurat tu mam na myśli mnie i Pixela (mimo że na PW, to uważam, że powinien choć trochę się hamować)

Warny - już poprzednie miało być 5, darowałem mu z myślą, że może się ogarnie

0 szacunku do użytkowników - tutaj mam na myśli odnoszenie się do Rufusa i Szediego do których po prostu odnosił się bez jakichkolwiek zahamowań i jego stosunek do nich określiłbym brakiem szacunku. Komentarz pod profilem Szediego nie był mega obraźliwy. Był niekulturalny i pokazywał brak szacunku. Komentarze odnośnie wieku Rufusa nie były obraźliwe. Były nie w porządku wobec niego. Potem go wyzywał za co dostał warna, choć zdaniem moim i Pixela - powinien wtedy bana. Choć liczyłem, że się ogarnie.

Dalej by wymieniać - tutaj chodzi o wszelakie prowokacje, gdzie nie mówił nic wprost, ale po prostu szukał zaczepki. I dobrze wiemy, że serio jej szukał.

 

Jak masz jakieś wątpliwości, to mogę jeszcze wyjaśnić, ale najbardziej polecam wyszukać po prostu jego zawartość dodaną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante changed the title to [MRG] kacek
  • Dante locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...